Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam
nocka ok, z pobudką o 4.20 i po 7. Mały spi dalej a ja o 8 już wstałam posiedzieć na kompie bo nie mam ostatnio na to czasu... trzeba nadrobić zaległości, poczytać pudelka 🙂 [img size=156]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/S6003966.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
zapomniałam- Wiolka, który chcesz? jeden ma na przemian mały okrągły koralik i kwadratowy koralik, a drugi tylko kwadraciki no i malutkie koraliki pomiędzy.
To widze że wszystko chcesz drewniane. Kolczyki... hmm 1zł?
Wyślę Ci to w poniedziałek bo nie mam dziś auta żeby podjechać na pocztę na wiochę obok


Anju Bartuś ale zadowolony 🙂 ten uśmiech powala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACIEEEEE ALE BARTUS JEST CZADOWY 🙂


A JA JUZ POSPRZATAŁAM. ZMIENIŁAM POSCIEL, ZROBIŁAM PRANIE I POODKURZAŁAM 🙂



SPAC MI SIE CHCE 😞


KAJTUCHA ŁADNE TE KORALE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny maliny!

Doruniu brzusio superowe 🙂

Dzięki za oklaski, któraś z Was też dzisiaj dostanie:laugh:

następna partia przepisów zeskanowana więc później Wam prześlę.

A ja już dzisiaj zafarbowałam sobie włoski bo juz odrosty miałam paskudne. Nie wyszło to nawet źle bo pozostały mi refleksy po pasemkach:P

Anju Baruś jest wspaniały z tym uśmiechem.

A mój kiciuś zjadł jabłuszko i sobie znowu drzemkę strzelił:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wczoraj przyjechała do nas babcia męża, dzisiaj rano poszła na badania i do kościoła, jak wyszła z kościoła podbiegł do niej koleś i wyrwał jej torebkę. Nie chciała puścić to ją przewrócił i ciągnął po trawie za tą torebkę. Nikt nic nie zrobił. Biały dzień -godzina 9, środek wielkiego osiedla, przed kościołem!!!!! Mąż pojechał z nią na pogotowie bo chyba ma złamaną rękę. Kurwa boje się wyjść z Piotrkiem na dwór, dzisiaj na pewno nie wyjdę. Do tego gościu ma nasz adres i klucze do mieszkania. Włożyłam klucz w zamek to z zewnątrz się nie otworzy, ale i tak siedzę jak na szpilkach i nasłuchuję czy nikt się nie dobiera do drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany Ewa to straszne, takie gnoje chodzą bezkarnie! Az sięnóż w kieszeni otwiera 😠 😠 😠 😠

Mojemu dzecku znowu wylazło to gówno na twarzy, normalnie stan zapalny 😠 😞 😞 😞 😞

Anja Bartuś wygląda jak półroczne dziecko! Rośnie jak na drożdżach! Usmiech ma powalający :laugh:

Kajtucha ja w takim razie postaram się dzisiaj wysłać tą kasę, wezmę te z koralikami między między. Jakoś drewniane bardziej do mnie przemówiły :P 😉

Cosik jeszcze miałam napisac...

Acha przedwczoraj dałam Majce spróbować jabłuszko i najpierw się nieźle krzywiła a wczoraj już się trzesła jak widziała łyżeczkę i pochłaniała jabłuszko z prędkością światła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu my już eksperymentujemy od tamtego tygodnia. Antoś już wypróbował różne słoiczki ale tylko te od 4 miesiąca.
Dzisiaj będzie jadł jupkę jarzynową na obiadek.

Ja tam wprowadzam pokarmy według starego systemu karmienia czyli z tych książek co wam wysłałam. Tak karmiłam Mateusza i wyrusł na zdrowego chłopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo w totalnym szoku jestem 😲 Co za gamoń i co za ludzie 😠 😠 😠
Mam nadzieję, że z babcią będzie ok i że tego bandziora uda się odnaleźć!


Witam!
U nas nocka standardowa...czyli cyc po parę razy w nocy 🤨 Mam już dość, bo chodzę niewyspana i coraz gorzej się czuję 😞 Jeśli będzie tak dalej, to chyba na butlę przejdę ☺️

Dziewczyny wstały dziś przed 7.00. Majka już w przedszkolu, Marika śpi, ale coś się wierci...

Idę zrobić ze sobą porządek, bo jeszcze w szlafroku jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo ja też jestem w szoku ale bandytyzm jest coraz większy.

PannoNikt współczuję tych nie przespanych nocek. No ale to jest urok karmienia piersią 🙂

Moje skarby wstały więc trza się ubrać i wywalić dupkę na świerze powietrze 🤪
A ja w tym czasie powieszę pranie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najważniejsze, że nic takiego jej nie zrobił. co jak co, ale drowie najważniejsze. najgorsze, że boję się wyjść z domu, a nawet w nim siedzieć. mam jakieś schizo, że ten gościu ma mój adres no i klucze. Jak mąż wróci z pracy to wymieni zamki, ale to będzie dopiero po 19. Boję się, że on się będzie gdzieś czaił... jejku wiecie jakie schizo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa o ja pierdyle!! Oby z babcią było ok !! i dobrze,ze ten klucz wlozylam do zamka ale sam fakt..... gdyby ktos przyszedl to bym dzwonila odrazu na policje na Twoim miejscu !! no i na policje tez to zgloscie! jesli jeszce teog nie zrobiliscie!! to jest okropne co sie dzieje na ulicy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do postów to:

Bartuś jest cudowny i naprawdę ciężko uwierzyć, że jest młodszy o miesiąc od większości naszych dzieciaczków. Aniu chyba go karmisz drożdżami!

Gosiu fajna ta książeczka 🙂 Czekam aż mąż mi wydrukuje w pracy.

Muszę kupić blender żeby miksować Miśkowi jedzonko bo tak będzie chyba najłatwiej 😉

Co do Waszych dołów to na pewno jest Wam ciężko, ale coś za coś. Mężowie dobrze zarabiają i utrzymują rodzinę. Mój jest często w domu, ale musimy pracować obydwoje żeby się utrzymać. Buziaki dla Was i trzymajcie się 😘

Kajtucha śliczne te czerwone korale! Może wrócisz do robienia takich cudeniek i posprzedajesz nam trochę?

Pannonikt skoro tak się męczycie obydwie to może rzeczywiście czas na butlę... albo chociaż wieczorem będziesz dokarmiać Marikę? Decyzja należy do Ciebie, ale według mnie nie ma co się męczyć.

Mąż napisał... ręka złamana... ehhh... zabiłabym takiego skurwiela...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka była by niezła bo pobudka była o 1 i 5 tylko ale o 5 taką syrenę włączył że wszyscy na baczność stanęli 🤪

Dzięki Kajtucha za oklaska 😘

Wiolu dalej daję mleczko z butelki boję się nawet sprawdzić czy po odstawieniu ta biegunka wróci czy nie 🥴

Antoś to śliczna myszka 🤪 😘

Dorunia śliczny brzunio już ma 🤪

Wczoraj byłam na spacerku 4 godziny 🤪 Nie mogę ćwiczyć przez ten chory kręgosłup no chyba że basen ale może przez te spacerki trochę zrzucę po ciąży 🙂 Dzisiaj też wyjdę na tak długo 🙂

emmax na ciemieniuchę kup w aptece olej salicylowy i w proporcji 1do1 zmieszaj z oliwą z oliwek smaruj kilka dni pod rząd 2 godziny przed kąpielą, później głowę trzeba umyć szamponem i wyskubywać te łuski z główki (ja skubałam na drugi dzień jak mały wstał). Kamil miał straszną ciemieniuchę nawet w brwiach mu się zrobiła ale to zwykłą bambino zwalczyłam. Przeszło tylko po tym co napisałam wyżej, może Twojej córci też pomoże 🙂

Chyba będę musiała zmienić tabletki anty bo działają na mnie tak że bez kija nie podchodź 🤢 Zawsze byłam kilka dni nerwowa przed miesiączką a teraz to trwa cały miesiąc aż mi szkoda mojego męża biednego 😞 😘
A teściowej mi nie szkoda ona swoje a ja swoje nawet jak wiem że ona ma rację ale co tam:P :P :P Wiem zołza jestem 😁

Podziwiam was kobietki bo mój mąż pracuje od 6 do 17 i szlag mnie trafia bo sama z teściową w domu jestem a gdyby tak jeszcze np. tylko w weekendy go widziała to bym chyba ocipiała 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Och jaki fajny Bartosz 🤪

Wy już tyle zrobiłyście a ja aż zjadłam śniadanie od 9 i na kompie siedzę 🤪 Niech mnie ktoś kopnie w dupę żebym do roboty się wzięła! 😁

Ewa84 to straszne jejku współczuję 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...