Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Rogaliki juz popieczone 🙂 znowu podwojna porcja hehe 🙂

Agnieszka ja wstaje i tak bo musze pieska wyprowadzic. On sobie robi platki i je a ja w tym czasie robie mu szybko kanapki i ide z psem on robi swoje, lazienka itp pozniej jedzie do pracy ja wracam i czasami ide spac a czasami nie. I tak sie budze jak on wstaje wiec to chyba bez roznicy.

Wiolka no to faktycznie niezbyt ciekawie :/ ja chce zeby w szpitalu odwiedzili mnie rodzice i moja chrzestna ale nie chce zeby babka przyszla a na pewno sie wepchnie i malenstwo na rece bedzie chciala 😠 no i fajnie jakby jeszcze tesciu wpadl 🙂 bo tesciowa sama bedzie z malenstwem wiec pewnie nie wpadnie :P


Cale szczescie moja tesciowa ma swoje sprawy na glowie, swoje male dzieciaki, nastepne w drodze i nic sie nie wtraca 🙂 a mojej mamie tez kilka slow raz powiedzialam i tez sie wtracac juz nie bedzie a jak bedzie to jej znowu kilka slow powiem,ale juz nie gryzac sie w jezzyk. Ostatnio jak powiedziala cos ,ze to bedzie dzi3ewczynka bo ja tyle slodkiego jem to jej powiedzialam, co mysle o tych glupich przesadach i juz cicho siedziala.


No a ja mieszkam z rodzicami i bedziemy mieszkac minimum przez pierwszy rok zycia malenstwa ale juz mame uprzedzilam,ze nie zycze sobie ,zeby sie wtracala,ze jak bede potrzebowac pomocy to zapytam.

Lece kobiety robic juz sobie wszystklo do canneloni.
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A ja włączyłam sobie wczorajszy filmik co Mittka linka wstawiła i od razu humorek lepszy :laugh: :laugh: :laugh:
Ja byłam na mieście i nic nie udało mi się kupić 😞 😞 😞
Ale coś nie miałam ochoty iść ale trzeba było rachunki opłacić 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem, ja jestem :P !!

Agnieszka super zdjątko Twojego maleństwa, dobrze, że wszystko jest w porządku 🙂
Zdrzemnęłam sie może z pół godzinki bo mój nadwrażliwy piesiu zaczął szczekać na sąsiadów jak weszli na klatkę i tyle było spania 🤢 .

Jak u was z tymi skurczami braxtona coś tam?Ja mam je coraz częściej, normalnie czuję jak mi się macica zwija, nie jest to bolesne ale dziwne, sczególnie jak się trochę zdenerwuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po drugim sniadanku. Piekłam sobie chlebek w jajku i na to serek żołty mniam 🙂

Zasnąć jakoś nie mogłam, więc nici z mojej drzemki 😞

Dzidzia kopie 🙂


Agusia masz cudnego synka 🙂

Ps. Myślałam że mnie opierdzielicie za te moje teksty bo się troche uniosłam, a tu takie pochwały i chcecie do mnie na korki wpaść hahah 🙂 jesteście niesamowite ciężarówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu ja nie mam tych skurczów albo nie umiem ich rozpoznać bo jak ja się na coś zdenerwuje to też mnie coś pobolewa w dole brzucha. 😞 😞
Jeżeli one nie ustąpią to zgłoś się do lekarza lub na pogotowie idź 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK ale one wcale nie bolą właśnie, moja siostra tez takie miała i zaczęły się w 6 miesiącu, tak samo jak u mnie.

To co skopiowałam z baby online na ten temat:
Napięcie i stwardnienie macicy, jakie często ma miejsce po 20. tygodniu ciąży, przyszłe mamy odczuwają jako rytmiczne, bezbolesne, choć nieprzyjemne skurcze, tzw. skurcze Braxtona-Hicksa.

Skurcze Braxtona-Hicksa są nieregularne i niebolesne. Z czasem staną się silniejsze, bo muszą przygotować macicę do porodu. Wzmacniają ją, ustalają pozycję dziecka i pomagają w procesie skracania się szyjki macicy.

Napięcie może trwać nawet dwie minuty, choć zazwyczaj czas jednego skurczu nie przekracza 30 sekund. Im bliżej porodu, tym skurcze stają się bardziej odczuwalne, częstsze i trudno je odróżnić od skurczów porodowych. Jeśli oprócz rytmicznych, coraz częstszych skurczów czujesz ból brzucha lub w okolicy krzyża, to najprawdopodobniej rozpoczął się poród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie się o dziwo uspokoiły te skurcze,odkąd odstawiłam luteinke to jak by się nie pojawiały przynajmniej od kilku dni nie zwróciłam na to uwagi.Chyba że są a ja już z przyzwyczajenia nie reaguje na nie 🙂

Co do filmiku to ja też sobie właczam kobieta świnka wymiata 😁 miałam kiedyś koleżanke która też się tak śmiała :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam wam jakies 2 tygodnie temu, że boli mnie brzuch. Jak się potem okazało pani doktor powiedziała że to właśnie skurcze Braxtona... i że to normalne po 20 tygodniu ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja jeszcze nie dostałam takiego bolesnego kopniaka. Malutka jest bardzo ruchliwa, ale obchodzi sie ze mną delikatnie.

A to mój brzuszek 🙂 [img size=149]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05082__2___640x480_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...