Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No straszne pustki dzisiaj! Grudnióweczki szaleją gdzieś poza domem.

Znalazłam fajną pościel na allegro i chciałabym ją zamówić, ale boję się żeby to nie była jakaś tandeta. Jeśli któraś z Was zamawiała na allegro to dajcie znać. Wiem, że fredeczka na pewno, ale coś jej dzisiaj nie ma. Chodzi mi o to czy nie jest jakaś taka przezroczysta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki!

Wymienilam dzisiaj ten szlafroczek :P babka nie robila problemu 🙂

Witam nowa mamusie w naszym gronie 🙂

Akompf moje malenstwo wazylo niecale 200g w 18tc + 5 dni a teraz nie pamietam ile wazylo za bardzo przejeta bylam zla wiadomoscia.

AgnieszkaW a ja znowu wolalabym zeby moj Marcin w domu sobie z kims usiadl i wypil niz w barze ale rozumiem Cie,zwlaszcza ,ze to chyba pozna pora juz byla?

Persy szlafroczek cudo! 🙂 wogole wszystko sliczne 🙂


Mittka ja przyjade na kawke, to posprzataj 🙂


Anja tez masz same cuda 🙂

Mittka we Francji w lumpkach pewnie same ciuszki prada, dior , chanel itp 😁


Wiolka obys dostala ta paczke od szwagierki. Zawsze przyda sie jakas pomoc pozatym dzidzia tak szybko wyrasta z tego wszystkiego. Mi cale szczescie udalo sie kupic wszystkie ciuszki za jakies 200zl - 250zl wiec taniutko ale wolalabym miec te pieniadze w kieszeni i np kupic juz za to elektroniczna nianie 🙂 Wiolka a nie myslalas o tym,zeby Twoi rodzice np lecieli do Berlina i z Berlina do Dubrovnika? mysle,ze pewnie jakies polaczenia by sie znalazly i nie az tak drogie. Chociaz pewnie sezonowosc tez ma duzo do rzeczy.


Persy ja tez juz powoli zaczynam kompletowac i wybierac co do szpitala wezme...


Mnie najprawdopodobniej czeka z Marcinem rozlaka we wrzesniu na 2 tyg bo ma jechac gdzies pod Poznan ale mowil,ze na weekend by przyjechal. ale to tez nie jest pewne.


AgnieszkaW tez mi sie tak po kazdej klotni wydaje,ze on mnie nie kocha,ale to chyba hormony robia z nami co chca ,ze dopuszczamy do siebie takie mysli.


Ewcia, nie jest przezroczysta 🙂 przynajmniej ta co przyszla z lozeczkiem a ta ktora ostatnio zamawialam jeszce nie przyszla,wiec nie wiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka jak juz [pisałam są połączenia w okersie zimowym ale regularnymi liniami przez Frankfurt i najprawdopodobniej Zagreb ale kosztuja okło 2500zł a tanie linie w sezonie to kwestia 500zł więc różnica jest ogromna, poza tym moi rodzice nie móia po angielsku czy niemiecku i cięzko żeby się odnazeźli na tym lotnisku, ja ajk tam byłam to się o mało nie pogubiłam bo ma 4 poziomy i jest ogromne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Fredeczko, było juz przed godz 23 a oni otwierali sobie kolejna flaszkę. Nie mogłam tego zdzierżyć, tym bardziej że miałam ciężką noc, byłam strasznie nie wyspana i od 6 rano na nogach. Niby mam w mieszkaniu 4 pokoje, ale w którym bym się nie położyła to i tak bym nie zasnęła, bo wszystko słychać a ja niestety potrzebuję kompletnej ciszy aby zasnąć 😞 poza tym dużo by opowiadać, ale wkur... mnnie najbardziej to, że oni nie spotkają się nigdy na kawe czy herbate albo chociaż na kulturalne piwko tylko zawsze musi byc wódka i piją tak długo aż im się skończy.
Poza tym czuję że niestety dla mojego męża ważniejszy jest jego brat i matka niż ja. Mam nadzieję, że to się zmieni jak urodzi się malutka.
Godz 17 a my nadal ze sobą nie rozmawiamy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, każdy ma ciche dni. Wszystko bedzie dobrze! :*

Sama czekam na opinie na teat tej pościeli,bo też napewno się skusze na jej zakup, ale musze jeszcze poczekac chwilunie.

Własnie miałam godzinną rozrywkę w postaci łapania świerszczy dla mojego Kermitka 🙂

Wiolka, ide po nutelle 😜 nie wiedziałam, ze mam takie smakołyki 😉 najpierw landrynki, teraz nutella ale na salami sie nie skuszę 😉 chociaż jeszcze wafelki wypatrzyłam i liebnitz'e 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padam z nóg. Wzięłam się za generalne porządki. CZTERY GODZINY sprzątałam kuchnię 🤨 A jeszcze mi została jadalnia, salon, łazienka i korytarz ☺️ Na górze trzy sypialnie -ale to zostawię na później.

WIOLA no to nieźle sobie pojadłaś - mniam 🙂 Mam wielką ochotę na lody. A powiedz mi jeszcze, może są jakieś autokary do Chorwacji? Wiem, że podróż wtedy jest o wiele dłuższa, ale zawsze to jakieś rozwiązanie.

U nas dziś na osiedlu jest jakaś impreza, dmuchane zamki do skakania, gry, zabawy, malowanie twarzy. Mąż zabrał małą i zapewne szaleją a mi cisza dźwięczy w uszach.

ANJA piękne ubranka!

Co do rozłąki. Ja rozstałam się z mężem trzy razy, dwa razy po 3 miesiące i raz 1,5 straszny to był dla nas czas. Tęsknota robi swoje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Są połączenia od końca kwietnia do końca października.... nie ma kompletnie NIC co by jechało w grudniu! Może źleszukam ale nie sądzę 😠
PannoNikt za to Ty mi narobiłaś ochotę na nektarynkę!!!! Aaaa o co chodzi z tym moim jedzeniem dzisiaj :laugh: nie zdążyłam zgłodnieć żeby zjeść obiad 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja się chyba skuszę na tą pościel bo w sklepach są kosmiczne ceny. Tutaj kołderka, poduszka , poszewki, prześcieradło, ochraniacz, rożek i przybornik -to wszystko razy 2 (oprócz kołderki i poduszki) +przesyłka =230zł.

Też mi narobiłyście ochotę na różne pyszności!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko wklejam link z samą pościelą tylko trzeba wejść na inne aukcje tego sprzedawcy i tam dobrać rożki, poszewki na zmianę, prześcieradło na zmianę i przyborniki. Nie ma tego w jednej aukcji tylko musisz chwilę poszukać. Ale tak jak pisałam za wszystko wychodzi 230zł, za przesyłkę płaci się raz 😉

http://www.allegro.pl/item709761017_posciel_dziecieca_120x90_6_elem_poranek.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannaNikt - wiolka zaczęła z tymi słodyczami 🙂 ja sie wręcz obżarłam ale pozwoliłam sobie na to wyjątkowo. Też staram się nie objadać slodkim bo bede miała d... jak szalupe! :P :P :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki laski :laugh: nigdy nie jadłam słodyczy za to mnustwo owoców ale dzisiaj to mnie wyjątkowo napadło, nie wiem czemu ☺️ 🤢 😮 dupe to bede miała jak chałupe :laugh: zwalam wszystko na ciąże bo niedawno po tej ogromnej porcji kalorii zjadłam jeszcze salami i żurek z grzankami, Majka nie wybrzydza, tak się najadłam, że chodzić nie mogę :laugh:

Macie problem z przekręcaniem się w nocy? Mnie ciągle coś ciągnie jak się przekręcam, nawet się budzę a siostra ostatnio się przestraszyła bo zaszęłam aż jęczeć z bólu przez sen 😮 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka - mam to samo, ale wtedy zmieniam pozycję albo kłade sobie kołderkę, poduszeczke pod brzuszek i zasypiam równie szybko jak sie przebudziłam 🙂 Zawsze spałn na brzuchu ale w ciązy instynktownie przyzwyczaiłam sie do spania na wznak lub na boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...