Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ja od 2 dni dostaję non stop od małej po żebrach, makabra, siedzieć nie mogę bo tak się ułożyła z prawej strony, że jednocześnie dostaję po pęcherzu i po żebrach, czasem jak mi przypierniczy w przeponę to aż brak mi tchu ale takie są uroki ciąży 🤪 dobra lecę te ciuszki robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
poczytałam sobie coś dziś piszecie 🙂 ja jeszce nie mam takich problemów z rozmarem biustonosza, ale apogeum to jest zaraz po porodzie 🙂 A badanie glukozy miałam na 50 ml i tylko dwa kucia , jedno przed a drugie w godzinę po i ponoć to wystarcza, kiedyś robiono takie bardziej złożone tzn z trzech pobrań , a teraż tylko z 2. Byłam dziś w pracy, przekazałam swoją działkę mojej zastępczyni bo już wiadomo ze wrócę do pracy dopiero za rok 🙂. Miło było zobaczyć wszystkich w pracy bo ostatnio byłam w maju i jeszce nie miałam brzuszka, a teraz taka zmiana 🙂..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.youtube.com/watch?v=YIaDX78uWG0&feature=related dziewczyny jak ja to ogladam to zjednej strony smiac mi sie chce 😁 😁 😁 ale z drugiej to jednak zal mi ich hehe :P ale usmiac sie mozna z tekstow tego kolesia " mam paszport tvn-u,paszport polsatu to ma byle dupek a ja jestem jaro" hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem. Byłam w mieście. Kupiłam babci rafaello na urodzinki i kwiatka, a dla córci kupiłam śliczne rajstopki nowe 🙂 tym razem nie z lumpeksu. A takie rajtuzki 13 zl 😲 🙂

Czworaczki super 🙂

Fredeczko ten koleś z filmiku wymiata... haha ja bym od razu na miejscu tej laski mu podziękowała , nie wiem na co ona czekła.

Pojadłam gruszek. Idę szykowac obiad. Dziś ziemniaczki z mizerią i kotlecik z piersi kurczaka.
A Wy co gotujecie smacznego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ja się powstrzymuję żeby nie pójść do sklepu i nie kupić czegoś dla synusia 🙂 Mam nadzieję, że mi się uda hehe.

Ja nie gotuję dziś obiadu, musimy wyjeść to co mamy w lodówce czyli jakieś kanapeczki będą. Mój mąż nie jada śniadań i nie jemy kolacji więc ciągle psuje nam się jedzonko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane zrobiłam sobie przerwe i zajrzałam do Was.fredeczkaa dzięki za dobre chęci ale ty masz odpoczywać 🙂 koleś z filmiku no po prostu żal chłopaka :P

Czworaczki fajowe 😁

A ja obiadku dzisiaj też nie robie bo mamusia ma wpaść i przywieźć kapustke którą dla mnie zrobiła 🙂 a i teściowa ma mi podesłać gołąbki więc pewnie jeszcze na jutro zostanie 😁

Wiece co szafka się cała zapełniła i już nie ma miejsca a jeszcze mają mi dowieźć ciuszki 🤨 katastrofa.Ale mam plan wywalimy komputer kupimy komode i będzie git 🤪 już przedstawiłam plan mężowi no i powiedział że się zastanowi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś wyrzucałam jedzenie bo nie wiedziałam ile kupić żeby sie nie zmarnowało. Teraz juz sie nauczyłam. Nawet obiady gotuję tak żeby nic się nie marnowało.
Mężuś mój jada śniadanka, obiadki, kolacje a ja razem z nim więc wszystko co w lodówce to zjadamy 🙂

A oto rajstopki dla mojej księżniczki, która mnie własnie kopie słodko [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05234__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo jakie fajniusie ja wczoraj kupiłam takie ciut grubsze po 9 zł ale musze poszukać takich wyjściowych jak Twoje Agnieszka a raczej Twojej Ani 🤪

No mnie mała tak kopie że szok tylko nie wiem czy jej dobrze jak mamusia odpoczywa czy mnie goni dalej do roboty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAA Agnieszko nie martw się sobie nie dam krzywdy zrobić 🤪 ja mam swojego laptopka 😁 co już mój mąż zdążył mi wypomnieć :P powiedziałam mu że laptopek może się zrobić wspólny,a to on wpadł na jeszcze lepszy pomysł żeby sobie sprawić też laptop i mówi że na urodziny żebym mu kupiła ja mówie ee to do kwietnia to się uzbiera a on a jeszczee lepiej na mikołaja to mu mówie na mikołaja jak chcesz to ja się bardzo postaram i dostaniesz inny prezent w postaci Córy 🤪 i koniec gadki było ze mna :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu posegregowałam i pochowałam rzeczy mojej małej, nie ma tego za duzo ale w końcu ja tez muszę mojemu skarbkowi coś kupić i tatus też pokupywał sporo rzeczy więc jest git.

Jest mi piekielnie wręcz gorąco, idę z psem i spać bo jakaś nie teges dzisiaj jestem.

Agnieszka26 te rajstopki są super 🤪

Czworaczki widziałam już wcześniej i rozwaliły mnie na łopatki :laugh: tylko wyobraźcie sobie co to jest jak cała 4 zacznie na raz płakać?!!?! KOngo heheh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Mittka powiedziałaś męzowi 🙂 Ja też na teksty mojego zawsze mam szybką odpowiedz... swoją drogą skąd nam - kobietom sie to bierze ....

Wiolka to już niedługo, zobaczysz że szybko minie ten czas i juz będziesz tulic się do męzusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i byłam dzis w księgarni, spędziłam tam z 40 minut i wyszłam z niczym, bo te ksiązki są cholernie drogie 😞 takie bajki około 50 zł a przeciez nie ma sensu kupowac jakiejś tandetnej książeczki tylko po to aby była... ech wstrzymam sie jeszcze.... popatrzę na allegro może jakąs ksiązkę tańszą znajdę a jak nie to i tak odżałuję i kupię dla niuni bajeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...