Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ewa całkowicie się z tobą zgadzam nie ma co przesadzać, ja się zastanawiam nad zasypką skoro są kremy do pupci to nie powinno się wówczas zasypki stosować, ale mądra położna mnie dokształci więc na razie się wstrzymuję:laugh:

Idę się szykować do szkółki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Spray do noska delikatnie oczyszcza śluzówkę nosa, chroni ją przed wysuszeniem oraz wspomaga usuwanie nadmiernej wydzieliny przy niedrożności nosa, dzięki czemu ułatwia oddychanie".
(można stosować dopiero od 3 misiąca zycia, ale ja się czasem rozpędzam z zakupami hahha)
Ten spray to oczyszczony , fizjologiczny roztwór wody morskiej.

No przepisałam pół ulotki hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego, że oliwka plami odzież...

Ja stosuję oliwke na mokre ciało dopiero jak się nasmaruje, wtedy wycieram się delikatnie ręcznikiem. Jeśli będę stosować oliwke u małej to będę robic tak samo, wówczas ubrania wcale się nie brudzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was grudnioweczki 🙂
Wlasnie wstalam i nadrobilam straty. Wczoraj moja kolacje skonczyla o 4 ale ja wytrzymalam do 2 i zasnelam ale wszystko bylo pycha.. Objadlam sie i poszlam spac 🙂 A dzis ogladam wozki i lozeczka moze znajde cos ciekawego.
A co do waszych przygotowan z kremami to wg mnie najlepszy jest sudocrem bo jest dobry na wszystko. Wy juz tak daleko z zakupami i ciaza a ja?? Jeszcze duze zaleglosci i dopiero jutro skoncze29tydzien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula daj znac jak wrócisz 😁 No i muszę Cię zasmucić - cały torcik zjadłyśmy z Baśką i dziewczyny teraz go naprawde muszą sobie wyobrazić! 😁 😁 😁 😁 😁

ahahahahhahahhahhaha ale głupawka!
Współczuję Tobie tych bólów kręgosłupa, nie wiem co to jest, ale jeśli jest tak, jak piszesz Ty i AgnieszkaK to naprawde żal mi Ciebie, że musisz się tak

męczyć. Też bym wybrała cesarkę chyba... lepiej mieć bliznę pod pępkiem niż rozwalony kręgosłup...
Gosiag - współczuję, mnie zawsze plecy bolały jak jasna cholercia! współczuję!
Co do kotletów to tak bardzo chcę meżuniowi urozmaicic jadłospis, zę schabowych nie robiłam juz kilka tygodni 😁 Aż mu się wczoraj zamarzyły 🙂
Dzięki dziewczyny za tą listę kosmetyków, bede musiała przy chwili czasu ja przejrzeć!
Julia - czym ty sie martwisz?! dopiero 29 tc? Aż 29 tc 🙂 Ja pamietam te dwie kreseczki na testach, pierwsze USG i takie tam, pęcherzyk i żółtko a teraz? nie widac calej Małej na monitorze! 😁 A ten czas do porodu teraz nam tak zleci!!! ahhhhh juz sie nie moge doczekać aż zobaczę twarzyczkę mojej córuni!!!
Dzis mi się śniło, ze urodziłam córeczkę-pulpeta! I ona juz potrafiła chodzić! 😁 😁 😁 ale głupoty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.

Tak szybko napisze :

moja mala ma 1640gram, glowka obrocona wczoraj byla w dol ale mi moja gin powiedziala,ze u mnie ona sie jeszcze wierci i skacze wiec pewnie czesto u gory czuje glowke. dala mi globulki nystatyne na ta grzybice.Marcin byl zawiedziony jakoscia usg bo myslal,ze to tak jak na filmach ( 4D :P ) .

Oczka przemywa sie w strone do noska i kazde oczko osobnym wacikiem bo jesli jedno ropieje i przemyjemy tym samym to drugie tez bedzie ropiec.

Lece 😁

papa dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Fredeczko Ty nasza, co my bysmy bez Ciebie zrobiły 🙂 najmłodsza jesteś, a chyba najbardziej we wszystkim zorientowana hahah

Akompf faktycznie miałaś niezły sen 🙂 ale swoją drogą fajnie jak by dzieci od razu umiały chodzić hahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Mittka mąz Cię kocha to i sygnały puszcza, córa dorasta to ma niespozyte pokłady energii, a tego na tego kogos kto dzwonił domofonem mogłas wylac z okna wiadro wody na łeb hahah

Julia ja tez zawsze spałam na brzuchu... ostatnio gdzies na forum wyczytałam rewelacyjny pomysł jednej cięzarówki otóż powinny byc dostepne w sprzedaży łóżka z wyciętą dziurą na brzuch, żeby można było elegancko go wpasować w ta dziurę i tym samym spać sobie na brzuszku hahah dobre co?? Ciekawe czemu jeszcze nikt nie produkuje takich łóżek dla cięzarnych hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...