Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam Grudniówki 🙂

Ja tak z doskoku tylko, pewnie w nocy nadrobię forum bo teraz mężuś marudzi że mało mu czasu poświęcam:P

Kupiłam ten Aspargin a tu się okazało że wielkie te tablety jak cholera 😲 a ja mam nawet problem z łyknięciem tabletek no-spa 🤨 i się zastanawiam czy ich nie rozgnieść... jak myślicie?
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

Ja dzisiaj w ciagu dnia wogole nie wchodzilam ale za to teraz sobie wszystko na spokojnie poczytalam 🙂

O ile sie nie myle to Ami do szpitala ma jutro trafic? 3mam kciuki,zeby bylo wszystko ok!

Ja wysterylizowalam laktator i smoczki ale zobaczymy,czy nie bede tego robic jeszcze raz jak nie wiecej bo to chyba nic nie da jak wysterylizowany juz jest a nie bedzie poki co uzywany?

Ja sobie takie gaciory jakies musze wlasnie zamowic.

Akompf to extreme bra jak biust jest juz duzy,to nie powieksza tylko ladnie ksztaltuje itd. Wydaje mi sie,ze po karmieniu to cyce schowam w spodniach wiec....


Moj ukochany sobie slodko spi a ja dzisiaj rzadze na kompie hehe 🙂 aaaa i wygralam na allegro aukcje 🙂http://allegro.pl/item797064203_kombinezon_misiu_next_bez_minimum.html jupiiiiii!! 🙂

i bylam dzisiaj w lumpku....... kupilam 2 pary spodni, sukienke,bodziaka i jakas bluzeczke :P 🙂


Dziewczyny jak to jest z tymi rozm? cm jak odpowiadaja miesiaca?
jest 56 ,62, 68, 74, 80, 86, 92 ,98 cm... jak to jest? pozdrawiam was i milego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczko tylko że ja mam problemy z łykaniem tabletek ☺️
z 5 lat temu udusiła bym się gumą do żucia aż do szpitala trafiła i od tego czasu nic mi przez gardło nie przejdzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa84 - lustrzanka w dobrej cenie... hmmm a ile możesz przeznaczyć? Ja jestem przekonana do Nikonów bo mnie mąż do nich przekonał... Dobrze mi się nimi robi zdjęcia. Ale konkretnie to trudno powiedzieć. Ja robie zdjęcia nikonem d70s, mąż - d80... Ale mój to już tylko uzywka, bo chyba nie ma ich juz w sprzedaży... one szybko są wymieniane na nowsze modele... Może d80 albo d90?
Agnieszka84 - dobre wieści niesiesz... :* żeby Ci tylko nie przyszło do głowy myć okien jak AgaK 😁 😁 😁 😁 😁
Julia - gratuluję udanych zakupów 😁
Asiula - ja ten aspargin to bez problemów i tak jak Fredeczka feminatal, i kilka innych 😁 😁
Fredeczka - link sie nie wyświetla, też dziś porobiłam troche zakupów na allegro 😁, z tą rozmiarówką to różnie bywa, ale nic konkretnego nie znalazłam jeszcze. Chyba na którejś z sukienek na metce mam taka tabelkę, ale nie chce mi się teraz szukać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Grudnióweczki 🙂
tak na chwilkę do Was wpadłam i zobaczyłam że gdybacie odnośnie rozmiarów ciuszków 🙂 Otóż mój Grzesiek nosi już ubranka na 68/74 a ma dopiero 3 miesiące.
Nie ma co się sugerować informacjami na metkach,na każdego dzidziusia ciuszki pasują w innym czasie, bo każde rodzi się różnego wzrostu. Ja urodziłam 58 cm brzdąca, więc automatycznie zaczęłam zakładać mu ciuszki na 62 🙂
Trzymajcie się ciepło 🙂 Niedługo już będziecie ze swoimi maluchami - wspaniałe uczucie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i co nikt nie kupuje tego mionitora oddechu?

Akompf ja bym uważała z tą rozmiarówką bo żadko kiedy dziecko Ci wogóle wejdzie w 50 a przeważnie rozmiar 62 dzieciaczki miesięczne już noszą ale to oczywiście zależy od dziecka.

Brawo Asiula, udało Ci się to zażyć :P !

Julia gratuluję zakupów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola ja tez myslalam nad zakupem monitora oddechu ale jeszcze sama nie wiem, wydaje sie pozyteczne bo z tego co pisza to pomaga... Sa tez takie ze na poczatku jak dzidzia nie oddycha przez kilka sekundek to wlacza sie taka wibracja i maluszek wraca do normalnego oddechu a jesli nie to zaczyna wyc alarm i to znak ze trzeba dzialac, po wyczytaniu tego kiedys gdzies na necie zaczelam sie nad tym zastanawiac ale jeszcze nie podjelam decyzji 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś, ja nie kupuję... z podstawowego powodu - kasa :/
Co do rozmiarówki no to faktyznie to jest bardzo względne 😁
Łóżeczko stoi ale focie zrobię jutro, o ile wogóle zanim kupię pościel 😁

Dobranoc mamusie 😁

Do jutra! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łóżeczko mam takie jak na zdjęciu 🙂 Fote na żywo Wam wstawię jak kupię pościel 😁 Wytrzymacie?! 😁 😁 😁 😁


. [img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/______eczko_Basie__ki.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf nie wytrzymamy 😁 nie no żartuje oczywiście,ale wcale nie musi być pościeli z pościelą to będziemy oglądać jak już Basieńka się pojawi 🙂

Ok dziewczynki ja zmykam spać bo i tak dziś sporo posiedziałam,ale allegro też jest uzależniające 🤪
Dobranoc dziewczynki i spokojnej nocki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...