Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kuleczki wróciłam do domku z wizyty i wiadomości rozwarcie na 1 palec skurcze zaczynają się co 20:laugh: -25 minut trwają krótko, teraz cierpliwie czekam bo może nawet dzisiaj w nocy wszystko się rozstrzygnie.
Krzyż mnie boli niemiłosiernie, ból brzucha jak w drugi dzień miesiączki czyli jak dla mnie bardzo boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo! no tylko wejde na forum i sie dzieje! 🤪

monia widze,opanowana mimo naglego rozwoju akcji,superrr...moze juz lada chwila....

a ja sie dzis dowiedzialam od kolezanki ze juz nie powinnam brac fenoterolu (tylko do 36tyg) bo on jeszcze ze dwa tygodnie trzyma" a potem kiedy bedzie czas rodzic ja nie bede miala skurczy....?czy ktoras sie orientuje..?lekarza mam dopiero we wtorek,zeby spytac...cholera nic nie mowil zebym przestala go brac wczesniej...wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ami- no dzisiaj charakterkiem mnie zgrzał, ale poza tym super, otwarty człowiek, z chęcią poznawania świata, humor mu zawsze dopisuje, jest też opanowany i spokojny, ale też czasem łapie doły i widzi wszystko w czarnych kolorach, dla mnie jest super 🙂

o i znowu o kupie 🙂 u nas na SR powiedzieli, że taka porządna lewatywka to nawet przyspieszy akcję porodową, hihi ja się chyba skuszę, moja siora mówiła że to nic strasznego, a ma się komfort psychiczny, aczkolwiek moja kumpela lewatywa miała a trzy razy jej się wypsło 🙂

ilona to czarno-białe foto to jak z reklamy 🙂 fiu fiu niezłe z was laski nebeske

klapciu posiłki wysłane z misją plądrowanie

irysek i iskierka całuski w brzuszki okrągluszki, a iskra kopa dostaniesz jak będziesz mówić ze jesteś gruba 😠

emilka ah te sny, ale widzę że będzinianki Ci się pomieszały, bo tu moniadad mówi że ma skurcze i mini rozwarcie, to może ona 🙂

ja zgagi po pączkach dostałam, ale pierogami zakleiłam, potem na cichy spacer z mężem niedobrym poszłam, bo pogoda piękna, potem wiadro łez wylałam bo on taki zły, a teraz jest już dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To antybiotyk przed porodem dadzą i bedzie dobrze.

Znów mam mega zgage. tarzana urodze albo raczej jego małpke Chite hehe

Zaczynamy juz grupowo rodzić. Oby było do kogo smsy z wiadomościami pisać z porodówki. Dziewczynki z odleglejszymi terminami dajcie numery jak możecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki!!! 😉 🙂

Już troszkę wypoczęłam ale zaległości nie da m rady nadrobić 🙂 Czy już któraś mamusia się wypakowała? 🙂

Moje Maluszki chyba wyjdą ze szpitala w sobotę 🙂 już jedzą same, nie potrzebują sondy 🙂 odpięli tez Je dzisiaj od komputerów 🙂 Całymi dniami siedzę w szpitalu z Nimi i uczę się wszystkiego 🙂 Jutro mam ostatnia szansę na naukę. Kąpiel idzie super, gorzej z ubieraniem 🙂 W rozmiarze 50 się topią, a rozmiar pampersa to micro 🙂!!! Karmienie tez idzie coraz lepiej, mam teraz tyle mleka, że mogę cały oddział wykarmić 🙂 A jak nie ściągnę mleka co 3 godziny to chce mi cycki rozje*** (co 3 godz ściągam po 100 ml z każdej piersi nawet po karmieniu) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...