Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej laski!

Tysia tylko spokoj Cie moze uratowac, wyluzuj 🙂

Czarna mnie tez brzuch czesto pobolewa, jakby sie spina szczegolnie jak cos robie czy sie zginam za dlugo ale wystarczy ze troche poleze, od poczne i przechodzi. 🙂

Od wczoraj mam w domu dwie bratanice mojego meza wiec moja corcia przeszczesliwa 🤪

Kozinka ty na bank masz corcie, wiedzma Wiolka Ci to mowi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To sie dziwie, ze cie tak nie milo potraktowali..bo poronienie to jakby nie patrzec jest zagrozenie dla matki.. moze dojsc do mocnego krwawienia, zakazenia itp. wiec to nie jest jakas "pierdola".... Mnie owszem opier.. ale za to, ze nosilam corunie... 😞( no a jakby nie patrzec to juz 2kg nie wazy...

Czrna najprawopodobniej rozciagaja sie wiezadla macicy i stad moze byc ten bol... jesli podczas badania wychodzi wszystko w porzadku to naprawde nie ma problemow do zmartwien.. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
zuzowska napisał(a):
Tysia,

w profilu w ustawieniach nic nie powinnam miec, ani suwaczka, ani podpisu ani nic. wczesniej sobie zapisywalam suwak, ale sie nie wyswietlal mi w ogole.
teraz to juz na pewno wiem, ze o mnie chodzi, co nie?


nie masz suwaczka ale nad awatarem masz cały czas 14 i 5 dni wczoraj miałaś tyle samo a data porodu się zmienia...


Tysia, nie wiem, naprawde. jak sama wchodze w profil swoj to mam niby 15 tydzien. data jest 25.06.2012 ustawiona od 19 Grudnia 🙂

poza tym od miesiaca nie moge dodac zadnego zdjecia do profilu, ani zmienic starego, funkcjonuje na Internet Explorer, moze powinnam sobie przegladarke zmienic bo facebook tez mi szwankuje. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne mi się to wydaje wszystko 😮 😮 😮

A co do bólu to właśnie wczoraj wspomniałam lekarzowi że czasem mam tak że mnie brzuch boli, jakby skurcze takie dziwne jak na okres. I zapytał mnie czy często no to ja mówię że tak 2-3 razy dziennie a on mówi że to jest normalne, że gdyby się nasiliło to mam się do niego zgłosic, gdyby było z 8-10 razy na dobę to wtedy włączy mi luteinę na podtrzymanie bo ja po przejściach jestem. W tamtej ciąży od 28 tygodnia brałam luteinę bo mi często brzuch twardniał i rozwarcie małe się zrobiło. Ale dotrwałam do 40 tygodnia 😉 Więc myślę że nie ma co panikowac, to normalne w naszym stanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz sobie przypomniałam że zapomniałam powiedziec lekarzowi o moich chorych zatokach i antybiotyku który brałam 🥴 Na śmierc zapomniałam. Sandross myślisz że powinnam mu to zgłosic? Bo w sumie mówił że z córcią wszystko w porządku 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie bylo, dalej jest 14tc i 5 dni, zainstalowalam sobie firefox ale to chyba nie pomoglo.
jak na poczatku dodalam zdjecie, to mozna bylo album sobie nazwac i dodac zdjecie. dodalam jedno i na tym sie skonczylo, a myslalam po prostu, ze mozna sobie po kilka dodac do profilu. tygodniami czy jakos tak. pozniej cos dodam, bo ide na zakupy z mezem teraz.

tak czy inaczej, zycze Wam milego dnia i bez bolow ciazowych ani innych.

i milego Sylwestra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuzowska napisał(a):
co by nie bylo, dalej jest 14tc i 5 dni, zainstalowalam sobie firefox ale to chyba nie pomoglo.
jak na poczatku dodalam zdjecie, to mozna bylo album sobie nazwac i dodac zdjecie. dodalam jedno i na tym sie skonczylo, a myslalam po prostu, ze mozna sobie po kilka dodac do profilu. tygodniami czy jakos tak. pozniej cos dodam, bo ide na zakupy z mezem teraz.

tak czy inaczej, zycze Wam milego dnia i bez bolow ciazowych ani innych.



i milego Sylwestra 🙂


o jakich albumach Ty mówisz? to nie facebook żeby dodawać albumy ze zdjęciami, zdjecia możesz dodawać na ogolnym forum a nie do profilu. na profilu ustawiasz tylko profilowe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kochane za wsparcie 🙂 ja mam taki bol ze caly czas trzyma i po jakims czasie przechodzi, np od rana do teraz caly czas czuje napiecie ....
Jestem wkurw... Moj teściu łazi po domu i narzeka ze grypa go bierze, zwracam mu uwage zeby kolo mnie nie chodzil zeby mnie nie wzielo choróbsko, a on co chwila łazi i coś do mnie gada wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 dobrze ze o 17tej idzie na sylwestra do swojego kuzyna , bo bym chyba wybuchnęła ! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie Tysia 🙂 tego samego właśnie.....
troszkę posprzatałam, zrobiłam już zupkę - chrzanową.. wiem ze to nie wielkanoc ale naszła mnie ochota 🤪 🤪 🤪 🤪
powiedzcie mi, moze Wy się orientujecie, kiedy się robi test na cukrzycę w ciąży , chodzi mi o te picie glukozy.. wlasnie mnie kumpela uswiadomiła ze coś takiego jest 🤔 nic na ten temat nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna_Mamba napisał(a):
dokładnie Tysia 🙂 tego samego właśnie.....

powiedzcie mi, moze Wy się orientujecie, kiedy się robi test na cukrzycę w ciąży , chodzi mi o te picie glukozy.. wlasnie mnie kumpela uswiadomiła ze coś takiego jest 🤔 nic na ten temat nie wiem 🤢

z tego co się orientuję to coś koło 20-22 tygodnia chyba. Ale nie jestem na 100% pewna, już nie pamiętam kiedy ja dokładnie robiłam ☺️
A to jest takie słooodkie, bleeee......
Pamiętam że mi wtedy źle wyszły wyniki i musiałam jeszcze raz powtórzyc badanie z tym że była już większa dawka glukozy to myślałam że tam pawia puszczę!!! I to siedzenie w poczekalni, za drugim razem musiałam 2 godziny czekac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kobietki 🙂pospałam troszke ale o 6 mialam psi jezor na policzku to oznaczalo ze musimy natychmiast isc na spacerek a pozniej znowu lulu 😁ZUZOWSKA czy ja dobrze zrozumialam Ty nie chcesz tego dziecka????!!!!!!!!jesli tak to po co nam to piszesz jezeli my jestesmy szczesliwe i nie mozemy sie doczekac maluszkow!!moze dla Ciebie powinno byc inne forum"niechciana ciaza" czy cos w tym stylu...kurcze no Kobito nie kumam Cie w ogole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZARNA ja na takie pobolewania,skurcze dostałam spasmoline nospe tez mozesz łyknąć troszke rozluzni 🙂mi moja lekarka powiedziala ze jak tylko cos mnie zlapie mam nie czekac tylko brac wlasnie ta spasmoline..jak bedziesz na wizycie zapytaj lekarza o nią napewno Ci przepisze bo to lek rozkurczowy tylko na recepte... 🙂mnie za to od 4dni tak bola nogi od kolan w dol ze ho ho..ale nie sa opuchniete ani nic 🙂jak wchodze do domu po schodach a mieszkam na 3 pietrze to odpoczywam jak jakis mocher stary 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
dokładnie Tysia 🙂 tego samego właśnie.....
troszkę posprzatałam, zrobiłam już zupkę - chrzanową.. wiem ze to nie wielkanoc ale naszła mnie ochota 🤪 🤪 🤪 🤪
powiedzcie mi, moze Wy się orientujecie, kiedy się robi test na cukrzycę w ciąży , chodzi mi o te picie glukozy.. wlasnie mnie kumpela uswiadomiła ze coś takiego jest 🤔 nic na ten temat nie wiem 🤢


test obciążenia glukozą robi się chyba w 6 miesiącu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, wcale nie powiedzialam ze nie chce tego dziecka, po prostu nie skacze z radosci jak wszyscy na wiesc, ze jestem w ciazy.
jesli tego nie rozumiecie, to nie wiem, moze rzeczywiscie ze mna cos nie tak. jestem na tym forum bo JESTEM w ciazy. aktualnie bardziej ode mnie cieszy sie moj maz.
uwzielyscie sie na mnie czy cos?
tak naprawde, to moze rzeczywiscie, bez sensu ze tutaj dolaczylam. tylko sie denerwuje ze wychodze na jeszcze nie matke, a wyrodna jakas idiotke.
zaraz wszystkie takie zgryzliwe sie zrobilyscie, szkoda.
powodzenia i zdrowia zycze Wam i dzieciom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
ale mnie ostatnio w dzien spanie bierze ze nie wyrabiam i musze sie polozyc i troche zdrzemnac. Powiem wam ze na poczatku ciazy zadnych praktycznie objawow nie mialam to od 2 trymestru mi sie zaczely pojawiac jak spanie czy czasem mdlosci :/ 🥴 🥴

A jak tam przygotowania ida do sylwka moj bedzie robil koreczki i salatke owocowa i siezimy w domu na seansie flmowym(chyba szybko odlece) Wczoraj wspominalysmy o Macu czy KFC to dzis od rana bylam z moim i kupil mi Longera 😁 szczerze smakowal tak srednio bardziej przemawiaja do mnie kurczakburgery z Maca lub inne Macowe przysmaki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuzowska napisał(a):
Wiecie co, wcale nie powiedzialam ze nie chce tego dziecka, po prostu nie skacze z radosci jak wszyscy na wiesc, ze jestem w ciazy.
jesli tego nie rozumiecie, to nie wiem, moze rzeczywiscie ze mna cos nie tak. jestem na tym forum bo JESTEM w ciazy. aktualnie bardziej ode mnie cieszy sie moj maz.
uwzielyscie sie na mnie czy cos?
tak naprawde, to moze rzeczywiscie, bez sensu ze tutaj dolaczylam. tylko sie denerwuje ze wychodze na jeszcze nie matke, a wyrodna jakas idiotke.
zaraz wszystkie takie zgryzliwe sie zrobilyscie, szkoda.
powodzenia i zdrowia zycze Wam i dzieciom.


Ja do ciebie nic nie mam, jak rowniez do zadnych tutaj obecnych dziewczyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikt sie na Ciebie nie uwziął tylko poczytaj to co wypisujesz i jeszcze za chwile przytakujesz ze cos z Tobą moze rzeczywiscie jest nie tak...to są Twoje słowa..nikt Cie nie ocenia bo kompletnie Cie nie znamy ale czasem jak ktos cos pisze mozna wywnioskowac jaka jest osobą..moze tak jak powiedzial Ci lekarz jestes troszke roztrzepana..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny na innym forum co sie udzielam rowniez tez kiedys byla dziewczyna taka roztrzepana ze pisala raz to raz to ale poznalam ja osobiscie i rzeczywiscie taka roztrzepana jest ale swietna z niej babka. Ja tez czasem nie doskladu pisze a tym bardziej jak sie spiesze i chce duzo rzeczy napisac 😜 Tez pisze nie raz nie do rymu i nie taktu ze trzeba sie domyslac: "o co tej Kasce chodzilo? "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuzowska ja na poczatku tez nie moglam sie przyzwyczaic do tej mysli ze bede mama i wkurzalam sie ze kazdy sie cieszyl bardziej niz ja, ale w ciazy burza hormonow robi swoje. Teraz juz nie moge sie doczekac maluszka, chociaz sa nadal momenty ze nachodzi mnie lek przed tym co bedzie, dla mnie to totalny rozgardiasz w moim zyciu 🙂
Bedzie dobrze a forum pomaga 🙂 Mniej sie boje wszystkiego na mysl ze nie jestem sama ze swoimi obawami i nie tylko mi przybywa kilogramow i cm w pasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...