Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
a ja sylwestra spedzam w domu tez na seansie filmowym tylko we 2 🙂 Nie chcielismy nigdzie wychodzic bo to meczace a ja szybko po 22 ostatnio chodze spac i to by byla dla mnie meczarnia. Z reszta dla mnie ten dzien jest jak kazdy inny 🙂


to ty po 22 a ja po 21 juz padam. A dzis chociaz sie zdrzemnelam ciagle czuje piasek w oczach 🥴 😠 A chce chociaz napic sie picolo i wtedy isc lulu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta89 dziekuje Ci.

roztrzepana czy nie, naprawde mi sie przykro zrobilo i sie poplakalam.
moze i raz pisze to raz tamto, ale co z tego. moj maz za cos mnie pokochal i sie ze mna ozenil. inne pewno sa bardziej poukladane ale to mnie wybral.

raz jeszcze udanego wieczoru wszystkim zycze. sama sie udam robic jedzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
marta89 napisał(a):
a ja sylwestra spedzam w domu tez na seansie filmowym tylko we 2 🙂 Nie chcielismy nigdzie wychodzic bo to meczace a ja szybko po 22 ostatnio chodze spac i to by byla dla mnie meczarnia. Z reszta dla mnie ten dzien jest jak kazdy inny 🙂


to ty po 22 a ja po 21 juz padam. A dzis chociaz sie zdrzemnelam ciagle czuje piasek w oczach 🥴 😠 A chce chociaz napic sie picolo i wtedy isc lulu 🙂


My tez mamy piccolo, Wczoraj z pol godziny nie moglam sie zdecydowac w sklepie na smak 🙂 W koncu wybralam wisniowy i brzoskwiniowy 🙂 Ale juz zaluje ze cytrynowego nie kupilam bo chyba na cytrynke mam smaka dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Wam zazdroszczę że siedzicie w domu we dwójkę..... Też bym posiedziała w spokoju ale mojemu mężowi nie przegadasz i mamy jechac do znajomych i na dodatek jeszcze nocowac u nich.... ehh właśnie się pakuję i wyjdzie kilka toreb bo dla Małej trzeba zabrac wszystko...... 😲 😲 Ehhhh ci mężczyźni tacy niedomyślni są.... tzn mój M. bo widzę że Wasi są wyrozumiali.....
A mi się tak marzy w spokoju posiedziec z córciami i mężem.......... 😞

na dodatek oni właśnie mają małego rozpieszczonego 3latka i jak sobię pomyślę jak bedzie krzyczał i wojował to mi się odniechciewa...... Sorki że Wam tak nudzę ale musiałam się komuś wyżalic..... ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
nikt sie na Ciebie nie uwziął tylko poczytaj to co wypisujesz i jeszcze za chwile przytakujesz ze cos z Tobą moze rzeczywiscie jest nie tak...to są Twoje słowa..nikt Cie nie ocenia bo kompletnie Cie nie znamy ale czasem jak ktos cos pisze mozna wywnioskowac jaka jest osobą..moze tak jak powiedzial Ci lekarz jestes troszke roztrzepana..


BRAWO 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katiaa85 napisał(a):
Niunia z jednej strony zazdroszcze ze w ogole gdzies idziecie a z drugiej nie bo jednak taki spokoj sam na sam jest fajny. Ale moj maz znowu jest z tych co wola w domu siedziec niz gdzies isc a ja za to lubie brylowac w towarzystwie. 😁 🙃 🙃

To byście się z moim nadali..... może się zamienimy 🙃 🙃 ja chętnie w domu posiedzę 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta89 napisał(a):
niunia99 to ty bedziesz miala coreczkę? Tyle mnie nie bylo na forum ze chyba cos przegapilam... 🙂
To super gratuluje 🙂 Milej zabawy mimo wszystko 🙂

Tak tak jednak córcia będzie 😁 Już potwierdzone na 100% 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta89 napisał(a):
U mnie tez kopie 🙂 Fajoskie uczucie 🙂 takie nieznane;p

Zobaczysz jak później bedzie dawało czadu, ja się często musiałam za brzuch trzymac 😉 super uczucie 😉 😉

Dobra Dziewuszki ja już zmykam, powoli się zbieramy!!!

Tak więc życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy od poprzedniego, samych szczęśliwych chwil i szybkiego i bezbolesnego rozwiązania 🙃 🙃

Tylko mi się tam nie opic 😁 😁 😁 żeby jutro kaca nie było!!!!! 🙃 🙃 🙃

Po Piccolo oczywiście 😁 😜 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
marta89 napisał(a):
U mnie tez kopie 🙂 Fajoskie uczucie 🙂 takie nieznane;p

Zobaczysz jak później bedzie dawało czadu, ja się często musiałam za brzuch trzymac 😉 super uczucie 😉 😉

Dobra Dziewuszki ja już zmykam, powoli się zbieramy!!!

Tak więc życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy od poprzedniego, samych szczęśliwych chwil i szybkiego i bezbolesnego rozwiązania 🙃 🙃

Tylko mi się tam nie opic 😁 😁 😁 żeby jutro kaca nie było!!!!! 🙃 🙃 🙃

Po Piccolo oczywiście 😁 😜 😘 😘 😘 😘


Dziekuje kochana:* Wzajemnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia nie wytrzymała 😁 a miała nie znać płci do porodu 😁 😁
zuzowska nikt tu nie mowi o Tobie źle,po prostu fakt,że gubisz się w tym co piszesz i robisz jest jednym ale nikt Cię nie obraża i nikt nie mowi Ci źle czegoś,po prostu ja sama mam ochotę coś odpisać na Twoje posty a nie wiem co bo raz jest tak,raz jest tak i ciągle coś zmieniasz więc wolę nie pisać bo jeszcze gorzej doradzić lub napisać coś komuś źle a na Twoje posty-wybacz ale sensownie chyba nie da się udzielić odpowiedzi 🥴 i nikt tu nie mówi że jesteś głupia czy coś w tym stylu więc nie wiem dlaczego teraz idziesz na litość. Po prostu ogarnij posty żeby były zrozumiałe i będzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...