Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anett napisał(a):
mam nadzieje ze nikt jej nie wezmie za psychicznie chora i zostanie skazana za te biedne nic nie winne dzieciatko 😞

jeśli tą sprawą zajmie się odpowiednia osoba to nie powinna dopatrzeć się choroby psychicznej,bo to jak nie patrzył jest zaplanowane co do sekundy a osoba chora psychicznie chyba nie byłaby taka dokładna w swoich działaniach żeby zwieść całą Polskę i policję i trzymać wszystkich za nosy przez prawie 2 tygodnie 😮 jeśli w tym kraju jest choć trochę sprawiedliwości to mam nadzieję,że sądy się teraz popiszą 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej wrocilismy od tesciow szwagierka mnie wkurzyla bo jak powiedzialam ze bedzie dziewczynka ale 100% pewnosci lekarz nie mial to ona zaraz sie wymadrzala zebym nie mowila jak mowie o dziecku ze to "ona" bo jeszcze sie okaze ze mam chlopca.
A moja mala centralnie pokazala co ma miedzy nogami i ja tam jajek nie widzialam tylko piczuche a lekarze przewaznie mowia ze nie sa na 100% pewni ze sie moga pomylic. A szwagierka ze jej lekarz tez niby mowil ze bedzie dziewczynka a okazal sie chl a gowno prawda bo z tego co kojarze ona od poczatku twierdzila jak byla w ciazy ze chl bedzie bo byly jajka. Teraz kreci. A mnie wkurzylo jej gadanie bo wedlug mnie naprawde tam jajeczek nie bylo i nic nie stalo zreszta czuje ze to corka.

No ale dziewczyny w koncowce 21 tygodnia ciazy raczej jajeczka byloby widac tym bardziej ze pepowina nic nie zaslaniala jakby mialbyc chlopak w tym tyg juz sa narzady rozwiniete.
Co myslicie myle sie? Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia nie wiem,bo miałam dziewczynkę,ale wydaje mi się,że jąderka powinny być już wykształcone,a w tym tyg też i widoczne 🙂 a szwagierka może zazdrosna,bo może sama chciała dziewczynkę a ma chłopczyka? i teraz chce dopiec w ramach swoich niespełnionych ambicji i marzeń? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Kasia u mnie ewidentnie bawil sie pitokiem na usg lekarka sie smiala 😁ale jest tak ze jak juz jest stwierdzony chlopak to raczej chlopak sie urodzi ale jesli jest dziewczynka to warto wziasc sobie 20% ze jednak moze byc chlopak 🙂moj chrzesniak mial byc dziewczynka wszystko kupione rozowe a tu sie pitok urodzil moja kuzynka normalnie nie wierzyla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey 🙂

nie pisalam wczoraj, mialam zagoniony dzień 🤔
Bylam na wizycie u gina, no i znowu poraz kolejny mowi mi ze bedzie chlopczyk 🙂
takze Olaf chyba zostanie 🙂 teraz waży 350gram takze rośnie chłopina 🤪 😁
dzisiaj dostałam ogromną torbę ciuszkow od mojej przyjaciolki 🙂
Wiecie co tak szkoda mi tego dziecka ,które zaginęło, w dodatku jak dzisiaj załączylam tv to nie moglam uwierzyć poprostu, co to za matka jest!! moze byla w szoku ale to niczego nie tłumaczy, moze stał sie wypadek, ale ona miala nwalczyc o zycie tego dziecka a nie ukryć ciało i grać pokrzywdzona matke ktorej skradziono dziecko ...
czulam ze cos jest nie tak, juz na samym poczatku jak matka nie chciala pokazac twarzy..
ciekawa jestem czy udzial w tym bral tez ojciec tego dziecka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna ojciec dziecka podobno nie brał w tym udziału 😲 jaka jest prawda,tego się chyba nie dowiemy 😮
kasia pomyłki owszem się zdarzają ale również i w przypadku stwierdzenia chłopaka bo czasem pępowina jakoś się zawinie,podwinie czy kto tam wie co jeszcze i stwierdzenie : chłopak a potem się okazuje,że to była pępowina 😁 ale według mnie dobry lekarz,który zna się na rzeczy i dobrze się wpatrzy to powinien poznać czy to sisiol czy pępowina 🙂 ale lekarz też człowiek i myli się tylko żywy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj lekarz podobno nie ma zlego sprzetu i faktycznie dosc dobrze na nim bylo widac ja tm jajeczek sie nie dopatrzylam i wiem ze bedzie cora. Intuicja mnie nie zawiedzie 😁 A szwagierka ma dwoch synow w wieku prawie 4 lata i 2 lata. Wiem ze ona chciala miec corke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj bylam w pracy oddac L4 i tak jakos pani kadrowa podniosla mniew na duchu powiedziala ze swietnie wygladam i chyba nie przytylam duzo 🙂 poprostu bylam wniebowzieta hehe 😁 😁
ale i tak nie jest zle przytylam 4kg, chociaz troszke cialka tez mialam przed ciążą... mysle ze po porodzie zrzuce karmiąc , ewentualnie wybiore sie do dietetyka 🙂
jak narazie sie ciesze i mam nadzieje ze duzo juz nie przytyje , fajnie jakby bylo to tylko 5kg hihihih
Dziewczyny damy rade, zrzucimy wszystko 😉
Katia jak masz dobrego lekarza to mysle ze płeć sie potwierdzi 🙂
ja jeszcze w nastepna srode ide na usg 4d, to juz wogole bedzie na 100% potwierdzone, no i mam nadzieje ze to bedzie syn bo mam same niebieskie ciuszki 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Dzisiaj bylam w pracy oddac L4 i tak jakos pani kadrowa podniosla mniew na duchu powiedziala ze swietnie wygladam i chyba nie przytylam duzo 🙂 poprostu bylam wniebowzieta hehe 😁 😁
ale i tak nie jest zle przytylam 4kg, chociaz troszke cialka tez mialam przed ciążą... mysle ze po porodzie zrzuce karmiąc , ewentualnie wybiore sie do dietetyka 🙂
jak narazie sie ciesze i mam nadzieje ze duzo juz nie przytyje , fajnie jakby bylo to tylko 5kg hihihih
Dziewczyny damy rade, zrzucimy wszystko 😉
Katia jak masz dobrego lekarza to mysle ze płeć sie potwierdzi 🙂
ja jeszcze w nastepna srode ide na usg 4d, to juz wogole bedzie na 100% potwierdzone, no i mam nadzieje ze to bedzie syn bo mam same niebieskie ciuszki 🤪 🤪


Hehe dziewczynki tez w niebieskim slicznie wygladaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katia pewnie szwagierka ci poprostu zazdrosci i tyle ... 🙂
Moja kolezanka urodzila synka i jej znajoma powiedziala :Fuj jak mozesz przebierac i myc mu jaja
Myslalam ze umre ze smiechu podobno ta laska ma corke i teraz zaszla w ciaze ciekawe co bedzie miala bo jak syna to kto bedzie mu myl jaja 🤪 🤪
Niektorzy to powinni miec zakaz posiadania dzieci 🤨 😮 😮

Katia jeszcze mam pytanko czy plec zgodzila ci sie z tabelka chinska?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Katia pewnie szwagierka ci poprostu zazdrosci i tyle ... 🙂
Moja kolezanka urodzila synka i jej znajoma powiedziala :Fuj jak mozesz przebierac i myc mu jaja
Myslalam ze umre ze smiechu podobno ta laska ma corke i teraz zaszla w ciaze ciekawe co bedzie miala bo jak syna to kto bedzie mu myl jaja 🤪 🤪
Niektorzy to powinni miec zakaz posiadania dzieci 🤨 😮 😮

Katia jeszcze mam pytanko czy plec zgodzila ci sie z tabelka chinska?


Tak w dwoch kalendarzach wychodzila mi corka 🙂 wiec sie zgadza. Ja czulam ze bedzie corka bo jak stracilam tamta ciaze to kolega zajmujacy sie parapsychologia przepowiedzial mi ze teraz bede miec corke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu szwagierka Ci zazdrości na bank tak jak dziewuszki mówią 🙂 skoro jajeczek nie było widać to dziewczynka u chłopców już w 16 tygodniu ładnie widać a w 21 to już w ogole ;p mój lekarz też mi 3 razy juz potwierdził chlopaka więc nie pozostaje mi nic innego jak nie schizowac i mu wierzyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Kasiu szwagierka Ci zazdrości na bank tak jak dziewuszki mówią 🙂 skoro jajeczek nie było widać to dziewczynka u chłopców już w 16 tygodniu ładnie widać a w 21 to już w ogole ;p mój lekarz też mi 3 razy juz potwierdził chlopaka więc nie pozostaje mi nic innego jak nie schizowac i mu wierzyć 😁


No twojemu maluchowi raczej pitolek nie odpadnie wiec na pewno bedzie chlopiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
a ja bym nigdy nie powiedziala ze bedzie synuś bo u mnie raczej kobitki sie rodza 😁a tu taka niespodzianka 😁


Jesli chodzi o mnie to z mojej str rodziny rodzi sie wiecej kobietek a z meza str rodziny wiecej chlopcow. Dobra lece spac wiec Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta u mnie w rodzinie tez same laski , wkoncu mam 2 siostry, ale u mojego Męża zas sami faceci, moj tata sie cieszy ze bedzie mial wkoncu wnuka ale u mojego Meza wszyscy liczyli na dziewczynke 🙂
Katia no mam nadzieje ze pitok mojemu nie odpadnie
Jak bylam w 5 tyg to tez juz czulam ze to bedzie syn 🙂 i sie potwierdza 🙂 pytalam wczoraj gina czy juz na 100% bedzie syn a on odparł "na 100% to bedzie jak sie urodzi" 🙂 🙂
No i nastepnym razem dostane skierowanie na badanie , przy ktorym pije sie ta ochydna glukoze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):


No twojemu maluchowi raczej pitolek nie odpadnie wiec na pewno bedzie chlopiec 🙂


no mam nadzieje ,że mu nie odpadnie 😁

chociaż u mnie w rodzinie i Roberta też się same dziewuchy rodzą 😁 ale trzeba złamać stereotyp jak to lekarz powiedział 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mojego w rodzinie jest tak-teść ma parkę,jego brat 2 córy a drugi brat 2 synów,więc równowaga 🙂 u mnie parka,młodsza siostra po 19 latach się urodziła mojemu tacie a jeśli chodzi o kuzynostwo to też równowaga 🙂 więc mamy równe szanse 🙂 ale pamiętajcie,że to facet decyduje w większym stopniu 😁 i pozycja i czas 😁 ja 2 razy według teorii powinnam mieć synów 😁 ale u mnie z okresem to porypane sprawy są bo go wogóle nie mam prawie 😮 więc u mnie nikt nie wiem jak to się stało,że w ogóle w ciąży jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...