Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja dzis od mojej mamy sie dowiedzialam ze ostatnio z babcia gadaly sobie o mnie jak to ja zbrzydlam w tej ciazy ze cora zabiera mi urode :P nawet sie nie obrazilam bo sama zauwazylam ze zbrzydlam na buzi. Taka chuda sie na twarzy zrobilam i wygladam tam jakbym nie miala wogole policzkow i taka zapadnieta twarz 🥴 🥴 Wazne ze cora bedzie sliczna 😁 potem nadrobie 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Hej Brzuszki jeśli można to chętnie się dołączę do waszego wątku 🙂 termin mam co prawda na maj ale na naszym majowym forum ostatnio cos pustki 😞. Co do obiadku mam już gotowy dzis rybka i fryteczki 🙂


Witamy witamy nasza Tysia tez jest na maj i u nas siedzi wiec mile witamy nastepna majoweczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
A ne tego maca to rzeczywiście ochota się narobiła hihi, nic ide budzić męża bo śpi po nocce, bo cały obiadek już gotowy wyciągam właśnie z piekarniaka, trzeba zagryź smaka na maca hehe


Ty mi na rybke narobilas ochoty 🙂 ja dzis otworzylam sloik bialego barszczu co dostalam od taty i trzeba zjesc do tego kluchy przecierane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ciąży nie smarowałam nic, przytyłam 19 kg i rozstępów nie miałam zadnych!! Mam to samo zdanie co Sandra na temat smarowania.... to wszystko zależy od skory i jej skłonności a nie od kremów cud..... No ale nikt nie powiedział że kremy szkodzą więc jeśli ktoś chce to niech smaruje 🙂
A ja się chce wyrwac z domu na trochę, choc na spacer wyjśc ale nie mam z kim Małej zostawic bo każdy zajęty:/ Całe szczęscie że od przyszłego tygodnia ferie się u nas zaczynają to bede miec niańki przez cały dzień 🙂
Emi Rose witamy i zapraszamy, w kupie raźniej, ja też kiedyś pisałam na majówkach i wtedy też forum czasowo zamarlo i przerzuciłam się na czerwcówki bo w sumie później data porodu mi się zmieniła na początek czerwca..... Jakby nie patrzec to może bede majówką - chciałabym bardzo 🙂 po chodzic z brzuchem po terminie mi się nie uśmiecha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Czekam na moje dziecie az wroci od babci... 🙂) i koniec wolnosci, bo kumpela znow z dwojka dzieciakow przychodzi....

Matko boska 🙂)

Od dzisiaj zaczynam gromadzenie kaloryferow 🙂 co by na wiosne ogrzewanie robic 🙂)Juz dzisiaj pierwsze ze szrotu przyszly 🙂

Mam ananasa i za cholere nie wiedzialam jka go obrac 🙂 ale swietny serwis you tube opdowie na wszystkie pytania 😁DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oh Kochaniuśkie 🙂
Mam problem ten sam co Kozinka tez staram sie wychowac sobie Męża,
gdyz jego s.p.Mama wiecznie wszystko podawala mu pod nos , kolacyjki obiadki sniadanka 🤔
i walcze z tym jak cholera ... ze skarpetami lezacymi na ziemi z glupim kubkiem ktorego tak trudno jest wsadzic do zmywarki 🤢 ehhh nie wiem czy starczy mi sił na tą walkę 🥴
Jak ja bym chciala zeby Mąż czasem zrobil mi sniadanko lub spelnial moje zachcianki 🤨

Co do smarowania sie to tak jak Tysia gdzies od 12tego tyg ciązy smaruje sie non stop oliwka i jak narazie mam spokoj ale wiadomo na koniec moze skóra popękać ....

Na USG 4D ide bo lekarz mi powiedzial ze warto zrobic ale najlepiej do 22tyg wtedy jeszcze dobrze widac dzidziusia podobno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówisz Czarna, że do 22 tyg jest ok z usg 4D, ja mam w next wtorek wizyte i będę w 21tc 🙂 więc zagadam z moim Ginkiem co do 4D 🙂

Laski, przestańcie z Makami!!! Bede musiała pojechać.. a ja mam 30 km.. ale jak mówiłam.. mój mąż jest zawsze chętny 🙂

Tysiaaaa KFC pod domem i Mak 7 min...

Ja smaruje cycoszki, i reszte miejsc podatnych na rozstępy kremami od 4mca.. mama nie miała, mówiła, że w okolicach ud miała troszke, ale bez szału, więc WIERZE w geny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową mamę 🙂
Ja cieslko smaruję na przemian raz oliwką a raz MUSTELA 9 Miesięcy Podwójnie działający krem przeciw rozstępom krem na rozstępy w ciąży.
Mąż mi na kanapie poległ po wrażeniach dnia dzisiejszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
A iii witam serdecznie majówkę 🙂)

Ps. J ostatnio miałam podany termin na 30 czerwca, żeby mnie BOBO w lipcu nie zaskoczył 🙂


Dziwnie z tymi terminami, mi w sumie już 3 podali na samym początku 23 czerwca, potem 22 czerwca lub 24 czerwca. Trzymam się terminu który był najczęściej podawany czyli 23 czerwca. Zobaczymy co mi powiedzą w piątek, bo mam wizytę u ginekologa i pooglądam sobie mojego Maluszka przy okazji-nie mogę się doczekać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...