Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiola to super,że Maja zaczyna powoli robić jak duża dziewczynka 🙂 🙂 🙂 sukces cieszy 🙂
Klaudia super,nawet się nie upomina,nie płakała wieczorem,zasnęła szybko,w nocy się obudziła jak mąż przed 4 do pracy wstawał,wlazła mi do łózka i zaraz chrapała 😁 była uzalezniona od smoka i bałam się płaczu a tu jak narazie rewelacja,jakby go wcześniej nie było 🙂 🙂 ja jej wszystko tłumaczę,że jest już duża a duża dziewczynka robi czy nie robi tak... i wtedy moja z dumą chodzi jak ją pochwalę że zachowuje się jak duża dziewczynka 🙂
wczoraj padło słowo smoczek i poleciała do kosza,a ja jej mówię,że go tam nie ma bo mama wyrzuciła śmieci i nawet tam nie zaglądnęła głęboko,a tam był jeszcze 😁 a u mamy mówię,że KLaudia już nie ma smoka bo wyrzuciła do kosza bo jest dużą dziewczynką a ta z taka dumą chodziła jak paw 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kozinka z tym banem i numerami IP to nie jest do końca takie oczywiste bo admin kiedys pisał na kwietniówkach bodajże że jeśli ktoś ma neostradę toza każdym razemjak się bedzie logował to mu się bedzie zmieniało IP czy jakoś tak.... Ja własnie tak mam bo się łączę z neostrady i chyba za każdym razem mi się zmienia... nie wiem dokładnie jak to z tym wszystkim jest.... w każdym bądz razie jeśli laska ma neostrade to moze się ciągle logowac na nowo..... ja to wtedy tak zrozumiałam jak czytałam na kwietniówkach....

A co do zdjęcia to przecież laska może byle kogo zdjęcie dac z internetu, imię zmienic itp więc wydaje mi się że taka oszustka by nigdy twarzy swojej realnej nie podała 😮

No ale nie ma co drążyc tematu, to na wrześniówkach a nie u nas 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nikogo nie bronię,ale sama czasem nie piałam jakiś czas,zdarzało się nawet 2 miechy jak nie miałam w zeszłym roku neta tymczasowo i zdarzyło się tak,że nie miałam go z dnia na dzień i nie zdążyłam nikogo nawet uprzedzić,po prostu zniknęłam z neta i pojawiłam się po 2 miesiącach,dopiero 😁 a czasem po prostu nie ma się o czym pisać albo są inne sytuacje życiowe a dziewczyny z września dopiero zaczynają się rozkręcać,nie to co my,że są jesteśmy już zżyte,więc różnie mogło być z tą dziewczyną 🙂 wyjdzie w praniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Tu nas na wsi to nie odśnieżają chodników tak jak w mieście 😁 😜


haha a ja mam od tego ludzi 😁 ☺️ ☺️

dużo im płacisz???? 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
ja nikogo nie bronię,ale sama czasem nie piałam jakiś czas,zdarzało się nawet 2 miechy jak nie miałam w zeszłym roku neta tymczasowo i zdarzyło się tak,że nie miałam go z dnia na dzień i nie zdążyłam nikogo nawet uprzedzić,po prostu zniknęłam z neta i pojawiłam się po 2 miesiącach,dopiero 😁 a czasem po prostu nie ma się o czym pisać albo są inne sytuacje życiowe a dziewczyny z września dopiero zaczynają się rozkręcać,nie to co my,że są jesteśmy już zżyte,więc różnie mogło być z tą dziewczyną 🙂 wyjdzie w praniu 🙂

dokładnie, nie ma co głowy zaprzątac, wyjdzie w praniu.... Sandra nam tu relacje bedzie zdawac gdyby było coś nie tak 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Tu nas na wsi to nie odśnieżają chodników tak jak w mieście 😁 😜


haha a ja mam od tego ludzi 😁 ☺️ ☺️

dużo im płacisz???? 😜 😁 😁


za darmo pracują 😮 😮

hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
z drugiej strony rzeczywiście sposób pisania,czy sam nick daje do myślenia 🥴 eh,nie wiem,ale jeśli to ta sama osoba i znowu próbuje numeru z trojaczkami to chyba naprawdę ma nie halo pod sufitem 😮


Powiedzmy ze to ta sama osoba to troche dziwne byloby ze probuje ten sam numer z trojaczkami bo o tym wszyscy na brzuszku pamietaja ze tamtej udalo sie tak wszstkich oszukac i teraz kazdy podejrzewa kazda nowa osobe jesli chwali sie nagle ze ma ciaze mnoga. Moze faktycznie tej kobiecie udalo sie z trojaczkami ale nagle po dluzszym czasie pisze ze sa trojaczki chociaz najpierw byly blizniaki? To juz jest dziwne ale rozne dziwy sie zdazaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Brzusie 🙂

Nie pisalam wczoraj bo przyjechalam po tym 4 D jakas wykonczona ... 🤢
Moja kruszynka waży 438 gram dokładnie 🙂
I tak sie smialismy bo tylko lekarz zalaczyl ekran a tu odrazu jaja wywalone na wierzch 🤪 🤪 Mam nawet zdjecie z jajkami hihi
Ogolnie wszystko jest o.k. malenstwo jest zdrowe 🙂 Mam zdjecie buzki , ciezko bylo go uchwycic bo caly czas zasłaniał sie rączkami 🙂
Ogolnie lekarz mi powiedzial ze jak juz takie fikolki robi to mi wspolczuje pod koniec ciazy , bo skakal jak oszalaly i caly dzien prawie tak skacze 😁
Sprobuje dodac zdjecia ale w tym netbooku nie ma napedu CD ,
musze cos wykombinowac dzisiaj i wrzucic fotki i pokazac Wam moja kruszynke 🙂

Aha wczoraj mnie oświeciło i jakos przypadło mi do gustu imię Witold - Witek Wituś 🙂
Mój M jest uparty na tego Olafka jak nie wiem a mi co chwila cos do głowy jeszcze wpada 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Hello Brzusie 🙂

Nie pisalam wczoraj bo przyjechalam po tym 4 D jakas wykonczona ... 🤢
Moja kruszynka waży 438 gram dokładnie 🙂
I tak sie smialismy bo tylko lekarz zalaczyl ekran a tu odrazu jaja wywalone na wierzch 🤪 🤪 Mam nawet zdjecie z jajkami hihi
Ogolnie wszystko jest o.k. malenstwo jest zdrowe 🙂 Mam zdjecie buzki , ciezko bylo go uchwycic bo caly czas zasłaniał sie rączkami 🙂
Ogolnie lekarz mi powiedzial ze jak juz takie fikolki robi to mi wspolczuje pod koniec ciazy , bo skakal jak oszalaly i caly dzien prawie tak skacze 😁
Sprobuje dodac zdjecia ale w tym netbooku nie ma napedu CD ,
musze cos wykombinowac dzisiaj i wrzucic fotki i pokazac Wam moja kruszynke 🙂

Aha wczoraj mnie oświeciło i jakos przypadło mi do gustu imię Witold - Witek Wituś 🙂
Mój M jest uparty na tego Olafka jak nie wiem a mi co chwila cos do głowy jeszcze wpada 🤔

Super ze maly zdrowy i taki figlarz 🙂 a imie Witold jest cudowne bardzo mi sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Wiola to super,że Maja zaczyna powoli robić jak duża dziewczynka 🙂 🙂 🙂 sukces cieszy 🙂
Klaudia super,nawet się nie upomina,nie płakała wieczorem,zasnęła szybko,w nocy się obudziła jak mąż przed 4 do pracy wstawał,wlazła mi do łózka i zaraz chrapała 😁 była uzalezniona od smoka i bałam się płaczu a tu jak narazie rewelacja,jakby go wcześniej nie było 🙂 🙂 ja jej wszystko tłumaczę,że jest już duża a duża dziewczynka robi czy nie robi tak... i wtedy moja z dumą chodzi jak ją pochwalę że zachowuje się jak duża dziewczynka 🙂
wczoraj padło słowo smoczek i poleciała do kosza,a ja jej mówię,że go tam nie ma bo mama wyrzuciła śmieci i nawet tam nie zaglądnęła głęboko,a tam był jeszcze 😁 a u mamy mówię,że KLaudia już nie ma smoka bo wyrzuciła do kosza bo jest dużą dziewczynką a ta z taka dumą chodziła jak paw 😁 😁


O no to super!!! Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
-Czarna super ze z dziudziulkiem wszystko wporzadku i jak ladnie wazy 🤪 Z tym gardlem moze idz do lekarza, nie daj Boze wdala sie jakas infekcja. Mnie jak boli garlo to wale lyzeczke czystego miodu, polecam bo bardzo oczyszcza 🙂

A ja PACZE a tu sniegu niet 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia ja nie mam,ale mi podsunęłaś pomysł,bo lubię a całkiem o nich zapomniałam 😁 ja robię gulasz dzisiaj tak na dwa dni,jutro podam go z plackami ziemniaczanymi 🙂 ale zabiorę się jak moja mała odpuści,bo wstała o 7,już dawno jej pora do spania a ta nie pójdzie 😠 i wrzask jak ją tylko do łóżeczka dam,wyłazi i ucieka i się smieje 🤪 ale powoli jej lament i marudzenie zmienia się w ziewanie i nawet już nie wstaje tylko jęczy na leżąco,więc zaraz padnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu super ,że z maluchem wszystko ok 🙂 no i czekamy na fotki :P mój też tak fikał na tym badaniu :P lekarz się śmiał ,ze gimnastyk 😁 a pózniej powiedział ,że jak ARAB do modlitwy bo wylgądał jakby klękał nózki zgięte w kolanach i głowa w dół 😁 śmieszny widoczek 😁 ja już czekam na 15 lutego ,żeby znowu podglądnąć go troszkę 😁 ciekawe jak przybiera na wadze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia ja nie mam,ale mi podsunęłaś pomysł,bo lubię a całkiem o nich zapomniałam 😁 ja robię gulasz dzisiaj tak na dwa dni,jutro podam go z plackami ziemniaczanymi 🙂 ale zabiorę się jak moja mała odpuści,bo wstała o 7,już dawno jej pora do spania a ta nie pójdzie 😠 i wrzask jak ją tylko do łóżeczka dam,wyłazi i ucieka i się smieje 🤪 ale powoli jej lament i marudzenie zmienia się w ziewanie i nawet już nie wstaje tylko jęczy na leżąco,więc zaraz padnie 😁

Moja się już wyspała ale wstała chyba lewą nogą i marudzi ciągle 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...