Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia

2 i 1/2 szklanki mąki
2 jajka
1 1/2 szklanki mleka
trzy jabłka
cukier
cynamon
troszkę soli
olej do smażenia
3 dkg świeżych drożdży

. Mleko podgrzać. Do letniego mleka dodać pokruszone drożdże i cukier. Do drożdży z mlekiem dodać jajka, mąkę, starte jabłka, cynamon. Dobrze wyrobić ciasto (ja używam miksera).Ciasto odstawić w ciepłe miejsce do wyrośnięcia.Racuchy smażyć na rozgrzanym oleju z obu stron. Nadmiar tłuszczu odsączyć na papierowym ręczniku, posypać cukrem pudrem.

SMACZNEGO!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wreszcie przeczytalam 🙂)

No, juz z polowa roboty sie ogarnelam 🙂 zabiram sie zaraz za jedzenie ananasa 🙂) Kurcze jak ja pojde na zwolnienie to bede chyba ciagle jesc 🙂)
Powinnam pracowac pracowac i spac 🙂
U nas jak zaczelo padac o 5 rano to pada do teraz i jest przepieknie 😜PP Chyba wyjde z mloda na sanki, choc nie wiem czy bedzie chciala, bo ostatnio jak bylismy to tata musial ciagnbac grubasow 🙂) Czytaj mnie i mloda, bo miala fochy i sama nie chciala siedziec, ale moze da sie skusic 🙂)

A ja sie wreszcie doczekalam ogórkowej 🙂) Mamusia mi dzis zrobi..

Tak ostatnio mnie natchenelo, jakbym cos madrego napisala na fb 🙂) To czasem nie komentujcie nic typu ze w ciazy jestem, bo u nas to nadal tajemnica 🙂) No chyba ze sie juz na fotach nie ebde miescic 🙂) hahaha To chyba sie domysla.. Czasem chce powiedziec mamiue, ale Dariusz nie pozwala, wiec powiemy pewnie po powrocie z gór... a w pracy bym chciala dopiero przed pojsciem na zwolnienie 🙂) No chyba, ze mi brzuchol urosnie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
też kiedyś walczyłam z ananasem ;p ale był mało dojrzały i ciężko było ;D

ja lubię,mój nie lubi,ale ja takiego z puszki bo po świeżym nie wiem czemu mnie boli język i podniebienie,czasem też przy innych rzeczach tak mnie podrażnia ale świeży ananas to najbardziej i najszybciej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
😉
Nie daj sie... Moj to juz chyba nie pamieta, jak sie seks uprawia 🙂)

teraz to już się nie boi,ale w 1 ciązy były jazdy...on nie będzie uprawiał seksu,bo nie chce bić dziecka 😮albo że dziecko się urodzi i zapyta kto go po głowie tłukł jak było w brzuchu 😮 nagrać i do śmiechu warte wysłać 😁 😁 😁 ale faktem jest to,że już mi za ciężko na te sprawy i zawiewa nudą z tego powodu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczeta,

Wy to normalnie umiaru w tym pisaniu nie macie!!!!! 🤪 🤪 Nie doczytalam Was, skoncze pozniej, a teraz od razu sie dolaczam... 😉 😉

Tysia pisalas cos wczesniej o zuzowskiej - co sie z nia stalo, boja wlasciwie chyba nie jestem w temacie z nia. Zauwazylam tylko, ze nagle zniknela.... 😮 😮
Co do laski z trojaczkami na forum Sandry, to rzeczywiscie nie wiadomo co o tym myslec... 🥴 W sumie raz na jakis czas takie przypadki sie zdarzaja... 🥴 Czas pokaze... Bedziemy ja sledzic i podpatrywac -hihi 😉 😉
Kozinka bardzo sie ciesze, ze sprawa smoczka sie sama rozwiazala 🙂 A ja cale hisorie opisywalam jak sie go pozbyc 😁 😁 No i gratulacje z nocnikowych postepow.
Anett super, ze psinie sie poprawia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Ania tez mnie własnie po świezym boli język ale jest pyszny jak jest taki słodki mmmm 😁

nie rób smaka 😁 ja mam w zapasie kisiele 🙂 mój polazł wczoraj do sklepu,mówie mu kup 2 truskawkowe,kupił,patrze-jeden truskawkowy,a drugi poziomkowy i mówie,że miały być 2 truskawkowe,a ten mi że są 2 😁 i dopiero jak przeczytał,że jeden jest poziomkowy to stwierdził dosłownie,że to jeden h... bo poziomki i truskawki są podobne 😁 a ja mu dałam spokój bo w sumie kazdemu się może zdarzyć pomyłka i cieszę się,że mi kupuje to na co mnie najdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada zuzowska albo została urażona atakiem o alkohol i zwróceniu uwagi o nieogarnięte posty albo się obraziła i usunęła konto

Aaaa... to zupelnie nie w temacie jestem... 😆

Ale mi smaka na ananasa robicie 🙂 Chyba przejde sie dzis do sklepu i kupie paczke albo puszke... 🙃

Co do mezow i chlopakow... Wczoraj od mojego wlasnie sie dowiedzialam, ze kobieta w ciazy nie wyglada jednak sexi... 🤢 🤢 , pomijajac fakt, ze ponoc wygladam cudownie z moim brzuchem... 🤢 🤢 Do dupy z tym wszystkim - od dzis chodze w rozdeptanych kapciach, w szlafroku i papilotach - po co mam sie starac 🤨 😉

Czarna ciesze sie, ze syneczek zostal potwierdzony i ze zdrowy z niego chlopina 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
ja dopiero wstałam hihi bo mały w nocy tak skakał że aż mnie obudził, musiałm wstac i coś zjeść dopiero się uspokoił hihi 🙂
Czarna: Super że z dzidzią wszystko dobrze 🙂, na przeziębienie polecam mleko z czosnkiem i miodem, syrop z cebuli, jeśli masz to malinki, oraz soczek z cytryn i pomarańczy 🙂
Dziewczyny o co chodzi z tymi trojaczkami bo ja chyba nie jestem w temacie 😞
U mnie dziś na obiad pizza, a tak smaka narobiłyśce tym anasem że chyba bedzie hawajska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomnialam sie przywitac z nowa mamusia 😘 😘 😘
Wspominalyscie wczoraj o wczesniejszych porodach. Musze sie przyznac, ze ja juz od dluzszego czasu mam przeczucie, ze bede rodzic szybciej. Termin mam na 1go czerwca, ale w ogole sie nie zdziwie, jak bedzie maj... 🙂 🙂
I jeszcze pytanie - kiedy kopie was malenstwo to gdzie zazwyczaj sie umiejscowione? Moj synek dosc czesto jest w dolnej czesci brzucha, a jak kopie to czuje to w jelicie grubym... 🥴 🥴 NIe wiem czy to normalne, czy moze nie powinien byc tak na srodku gdzies. W kadym razie, czasem te kopniaki sa naprawde niekomfortowe 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuzowska usunela konto obrazila sie...
fakt byla nieogarnieta wogole, jej posty nie trzymaly sie ani kupy ani dupy,
ale niestety sa wsrod nas tacy ludzie nic na to nie poradzimy,
a ona moze nie miala sie do kogo zwrocic o porade dlatego pisala tutaj...

O co chodzi z tymi trojaczkami bo nic nie wiem... no i nie rozumiem jak mozna klamac na forum,
ja bym nie miala z tego zadnej satysfakcji, wogole nawet nie przyszloby mi na mysl zeby wejsc na forum i wymyslac jakies bzdury 🤢 🤢

Dzisiaj robie pomidorową, M sobie zazyczyl wiec spelniam jego zachcianke jak zwykle 🤔
Szkoda ze to nie dziala w dwie strony 🤢 🤢
Dzisiaj weszlam na wage a tu 6kg do przodu 🤢 🤢 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj wczesnie tak kopal, ale od jakiegos czasu jest tylko na dole. Czasem mam wrazenie, ze zaraz mi noga z pipki wyjdzie... 😮 Poza tym, mam takie uczucie, ze jest on w glebi ciala - o ile mozna tak to nazwac. 🤔 Jak jade samochodem to szalu dostaje bo jest tak nisko, ze mu wszystko przeszkadza i kopie jak szalony. 🤢 A kupliam ostatnio spodnie o bardzo niskim stanie dla ciazrowek, ale nic nie pomaga. 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spójrzcie-jak wejdziecie na czerwiec 2012 to wątek ZDJĘCIA jest założony przez arletę3razy... ona udawała że jest w ciąży z 3jaczkami,na grudniu 2011 wstawiała zdjęcia ściągnięte z neta że niby urodziła wcześniaka,wszystko wyszło przypadkiem,ta sama osoba miała kilka kont na różnych miesiącach,admin zablokował jej dojście do serwisu,a teraz pojawia się podobna sytuacja z trojaczkami i dlatego pojawiają się też wątpliwości 🥴
to dla tych nie w temacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...