Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej brzucholki
Wstalam zjadlam sniadanie i czytalam. Wiecie ze mam dziwne wrazenie ze ta od trojaczkow czyta nasze wpisy? Zadko tam sie udziela na wrzesniowkach. Co do zdjec niektorych tam kobietek to ja tez to zauwazylam. Jeszcze jedna osoba troche mi podejrzana ale moze sie myle...
A o rudych dzieciach Sandra masz racie wlosy to genetyka a nie od farbowania :P ja sie urodzilam jako rudzielec i dobrze mi z tym do tego piegi na buzi i rekach taki moj typ 😁

Obudzilam sie dzis o 2.30 i spac nie moglam rozmyslalam o zakupach ze zaczne kompletowac co nieco w marcu Narazie mam tylko 4 ciuszki co kupilam w poprzedniej ciazy i leza schowane w szafie (ale znajac moj zaped na to to pewnie bede mies przed terminem latac po sklepach 😁 🙂 Aha co do zakupow to na wrzesniowkach szybko zakupowe szalenstwo sie zaczelo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi super brzuszek 🙂
moja mała szaleje od rana,wariuje jakby coś wypiła-skacze,tańczy,goni i krzyczy 😁 😁 dobrze,że ma dobry humor 😉 a ze smoczkiem idzie dalej super-wydaje mi się nawet że szybciej zasypia i lepiej śpi,to wbrew teorii,ale zauważyłam,że śpi z rączkami nad głową-czyli zdrowo,pewnie temu,że wcześniej oddychala tylko noskiem,bo buzia zajęta a teraz przez buzię,a nosek jej zatyka troszeczkę w nocy,więc bez smoka lepiej,pewnie temu się nie budzi tak często 🙂 ale za to wstaje jakieś 1.5 godziny wcześniej,bo lepiej się wysypia 🥴 coś za coś 😁 😁
miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrze na posty arleta 3 razy i nie mam wątpliwości ,że to jest ta sama osoba:
to jeden z nich...
"kozinka dziękuje ponieważ to dla mnie potrójne zaskoczenie 1 ze jestem w ciąży a nie planowałam później lekarz mówi widzę dwoje a tu nagle mówi są trzy zapłodnione pęcherzyki" ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
haha Tysia się wzięła za dochodzenie 😁 sprawdzałam IP i się nie zgadza z tamtymi które wtedy wyszły,ale może być tak jak niunia mówi,że może się dać je zmienić przy logowaniach 🥴


ukończyłam detektywistykę więc trochę mnie ta sprawa zaciekawiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tez mozesz sie zajać śledztwem 🙂)

Piję herbatkę z pokrzywy i Wam powiem, że dobra 😉

Za godzinke oddaje kompa, wiec nie wiem czy na tamtym sie zaloguje na brzucha, bo chyba nie mam hasla... ale podczytywac Was będe...

No i konczy sie moje siedzenie w biusze.. od poniedziałku trzeba wrocic do halasu.. 🙂)

Wiola na fb siedzi, i nawet do nas nie naskrobie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi, maja śliczne brzuszki 🙂
Co do wrześnióweczek nie dziwię się że Sandra u nas się zadomowiła, bo jak się czyta niektóre wypowiedzi tamtejszych dziewczyn to żenada. Po co kłamać i na forum bzdury wypisywać 🤔
Mąż dziś w domu, śniadanie zjedzone. Teściowa na kawkę wdeptała-było miło.
Dziś jest oficjalny dzień gdy mojemu mężowi kończy się "eldorado" obronił się i nie ma wymówki że uczyć się musi itp. Już usłyszał podział obowiązków-średnio zadowolony,ale to mam gdzieś, ma więcej udzielać się w pracach domowych i mnie odciążyć.

Zaraz zbieram się do lekarza i pooglądam moją Kruszynkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Sandra daj mi sie ogarnac hahah, juz pisze 😁 😁 😁 😜

Maja zrobila pobudke o 7 wiec jestesmy hjuz dawno po sniadanku i zaraxz bedziemy wcinac obiad. Moze po poludniu przyjda bratanice meza pobawic sie z mloda to sobie troche odsapne. Od rana jak zwykle sprzatanie 🥴

Musze pochwalic moja corcie, bo wczoraj zaliczyla tylko 2 wopadki i to przeze mnie bo nie zdazylam jej wypakowac z rajstop na czas i troche popuscila ALE zrobila kupke na kibelek w dodatku zawolala! Dziwnie sie zachowuje jedynie po tym jak sie zalatwi, nie pozwala mi sie cieszyc ani bic brawo a jak sie pytam czy zrobila siusiu to krzyczy ze nie, nei wiem o co chodzi, moze sie boi ze cos z niej wychodzi? Dzisiaj siusia tylko jak ja posadze na kibelek 🤪 🤪 🤪

Szczerze mowiac to ja mam to totalnie w dupie czy to ta sama laska, szczerze to ja bym byla przerazona jakbym sie dowiedziala o trojaczkach a po neij tego wogole nie widac, ech sa ludzie i taborety.

Ta od rudych wlosow mnie rozwalila swoja glupota 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...