Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiola może mała nie chce się przyznać,bo pewnie jak popuściła w rajstopki to mówilaś,że tak się nie robi tylko się mówi (ja jak moja posika nogi to tak robię-mówię że nie robi się tak tylko na ubikację albo do nocnika) i może ona sobie zakodowała,że sikanie bez pampersa to coś złego 🙂 ale z drugiej strony jeśli ją chwalisz za zrobienie do wc to nie wiem czemu miałaby myśleć że źle zrobiła,może potrzebuje jeszcze czasu,żeby się oswoić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂, dziękuję wszystkim za miłe słowa na temat Brzuszka 🙂 🙂 🙂
Ja własnie wstalam zjadłam jajeczniczke na masełku i jogurcik a teraz idę się szykować bo muszę jechać do szpitala odebrać wynik na bakterie w pochwie:/
Dziś obiad mam z głowy 🙂, bo jakbędziemy z mężem w zgolu to pewnie zachaczymi o jakąś jadłodajnie 😁, cały czas mi ten mac nie daje spokoju hihi:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie lasunie 🙂Emi jaki masz sliczny brzusio 🙂ja od rana mialam goscia tata byl kupil mi pomarancze a wiec dopiero zjem sniadanko kanapeczki z jajeczkiem 🙂ja po szkole detektywistycznej nie jestem ale bardzo mnie takie sprawy i zagadki interesuja 🙂chyba pomyliłam sie z powołaniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki 🙂
Emi śliczny brzuszek 🙂
Mi też to lotto czy ta laska fałszywa czy nie, ważne że my prawdziwe jesteśmy
Wiola daj Małej czas na oswojenie się z sytuacją, może niedługo przestanie się wstydzic i za każdą pochwałe bedzie bic brawo tak jak u Ani 🙂
Ania a u Ciebie motyw ze smoczkiem przechodzi super, sama się dziwię że dziecko samo zdecydowało że nie chce i nie płacze za smoczkiem 😉 super

Ja dziś od rana porządki robie żeby jutro mniej było... obiadu nie gotuje, od wczoraj zostało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Tysia mówiłaś,że jeszcze co najmniej jedna budzi Twoje wątpliwości,o którą Ci chodzi? o tą co myśli,że po farbowaniu urodzi się rude dziecko?


to ja mowilam o tych watpliwosciach moze sie myle moze nie ale po wpisach niektorych Emilii jakies tam nie chce jej osadzac czy cos. Ale jak stwierdzone ze ona prawdziwa to luz 🙂

Ja od rana dzis bylam u kolezanki bo dzwonila czy wejde do niej ona w 35tc a ma 1,5roczna coreczke i chciala zebym z nia chwile posiedziala to ona wskoczy na dol do sklepu. Mala slodka porobilam jej troche zdjec i kumpeli wywolam kiedys przy okazji oni maja ciezka sytuacje finansowa wiec co tam mi ze dam jej zdjecia malej w prezencie a beda miec pamiatke 😁
A mnie kurna zgaga pali i pali pije mleko i troche pomaga ale na krotko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu bo imię emilia nie jest dość pospolite,podała wiek i poszukałam na nk w jej miejscowości-ma na profilu to samo zdjęcie co tutaj,więc nie było trudne 🙂 w dodatku ma ponad 1500 znajomych,więc raczej nie jest to konto założone na szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kasiu bo imię emilia nie jest dość pospolite,podała wiek i poszukałam na nk w jej miejscowości-ma na profilu to samo zdjęcie co tutaj,więc nie było trudne 🙂 w dodatku ma ponad 1500 znajomych,więc raczej nie jest to konto założone na szybko 🙂


nie zwracalam uwagi :P ilu ma znajomych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Widzę że Rutkowski bedzie miał konkurencję 😁 😁

coś Ty 😁 po prostu to dotyczy naszej sandry i chciałam sprawdzić,bo pamiętam jak my byłyśmy robione w balona 🙂 a tej drugiej nie sprawdzę,bo miałabym pół dnia roboty z samym szukaniem,a nie powiedziane akurat że nk ma 😁 reszta to już się sama musi rozwiązać,no chyba że laska poda sandrze fb,nk czy cokolwiek innego,np wiek to wtedy będzie łatwiej,bo na takie szukanie na dużą skalę to nie mam czasu ani mi się nie chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie, co dwie głowy to nie jedna, na pewno dojdziecie co i jak z tą TRÓJmamą 😁

ja sie zabrałam za gotowanie zupki jarzynowej.... i czekają na mnie PĄCZKI do zjedzenia 🙂
Pamiętajcie, że w przyszły czwartek TŁUSTY CZWARTEK 🙂 Czyli święto jak najbardziej dla nas - obżartuchów 🙂

Tysia, z taką ekpią pomyśl o otworzeniu biura detektywistycznego 🙂 Myśle, że przebiłybyście jasnowidza z Człuchowa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Mamusie,

Nawet sie nie przywitalam, ale smieje sie caly czas... 🙂

Widze, ze dochodzenie w pelni 🙂 Generalnie dziewczyny u Sandry na forum sa ok, nie liczac tej jednej, ktora byc moze sciemnia, byc moze mowi prawde i jeszcze jednej, ktorej dziecku juz teraz wspolczuje... 🤢

Dzis dziewczyny moj ostatni dzien przed tygodniowa przerwa. Odcinaja mi dzis neta, a w nowym miejscu podlacza dopiero za tydzien. 😞 Pojde w nastepnym tyg. do kawiarni, ktora jest niedaleko domu. Jest szansa, ze bedzie tam ogolny dostep do internetu. Chciaz troche z Wami pobede 😉 Chociaz przyszly tydzien to bedzie istny maraton - zdawanie kluczy, podpisywanie jakis papierow, musze isc na wizyte do mojego lekarza i jeszcze badanie miesniaka w szpitalu... 😮 Ale co tam, bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra Ciebie wyrzucać. nigdy żebym spuchła 🙂
Kasiu co do zgagi to siostra męża która jest lekarzem poradziła mi lek o nazwie gaviscon. Można też ratować się siemieniem lnianym.
Mój maluszek potwierdzone-zdrowiutki, i wazy już moja klucha 400 gram 🙂 Pani doktor powiedziała że "pięknie tyję, oby tak dalej".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Sandra Ciebie wyrzucać. nigdy żebym spuchła 🙂
Kasiu co do zgagi to siostra męża która jest lekarzem poradziła mi lek o nazwie gaviscon. Można też ratować się siemieniem lnianym.
Mój maluszek potwierdzone-zdrowiutki, i wazy już moja klucha 400 gram 🙂 Pani doktor powiedziała że "pięknie tyję, oby tak dalej".


Nenia, to tylko się radować 🙂 najważniejsze, że Maluszek zdrowy, a że tyje to kolejny powód do dumy 🙂

Ja mojego Bobo będę już we wtorek oglądać... aj nie moge się doczekać.
Właśnie dostałam kopa - Bobo Was pozdrawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nenia super wieści 😉 ja się już mojej wizyty nie mogę doczekac ale to dopiero za jakieś 2 tygodnie dopiero bo doktor idzie na urlop 😲
U nas się od dziś zaczęły ferie wiec mnie trochę odciążą od bawienia 😁 😜 Najlepsze że mnie mama dziś poinformowała że jutro przyjeżdżają do nas Słowacy - 2 chłopaczków, taka wymiana międzyszkolna 😮 w sumie już od kilku lat tak do nas przyjeżdżają, tylko jeden nocleg ale mimo wszystko trzeba wszystko przygotowac, łąznie z przemeblowaniem pokoju ale to już brat z moim będą robic.... zła jestem bo miałam inne plany na weekend....
Wiecie co moja Mała też pozdrawia brzuszkowe ciotki - właśnie mi zafundowała mocnego kopniaka 😁 uwielbiam to

Aha muszę się pochwalic że sie dziś dowiedziałam że moja najlepsza kumpela też w ciąży!!!! Poszła za moimi radami że fajnie by było miec dzieci w tym samym wieku i się z mężem postarali 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂, w pochwie mam niestety bakterię, dostałam antybiotyki, i trzeba to wyleczyć aby nie zarazić maleństwa przy porodzie.
Ja mam do gina dopiero 28 lutego czyli za 18 dni a już się doczekać nie mogę 🙂
U nas dziś mrozik trzyma cały dzień mamy -12, ciekawe co będzie w nocy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...