Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyssiiaa napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Ja ze zwolnieniami mam spokój 😉


z jednej strony fajnie 😁

Jednak mimo wszystko wolałabym latac za zwolnieniami i miec jakąś dodatkową kasę 🤔 a tak to ciagle muszę od męża wyciągac 🤔 🤔 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam sobie telefon Samsung Wave S8500-mąż siedzi i się bawi- chłopcy 😉
Najpierw oczywiście była praca, czyścił fugi i płytki podłogowe w kuchni i teraz śmierdzi niemiłosiernie, blee.

moja Kruszynka dziś bardzo ruchliwa, stale kopy mamie sprzedaje 🙂 Uwielbiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas duzy sukces!!! Maja dzisiaj caly dzien pieknie wolala i zrobila siusiu i kupke na kibelek 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Ale mam radoche laski a jaka ulga!

Wlasnie sie zwazylam i mam juz 9kg na plusie, ja pierdole...... 🤢 🤢 🤢 🤢 Mam nadzieje, ze tak duzo bo jest wieczor i jestem po kolacji bo normalnie zalamka 😞

Ja mam na weekend bratanice meza wiec sobie troszke odpoczne a Maja szaleje na calego mega szczesliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
A ja popoludniu u tesciow z moim bylam a jak przyjechalam to do sasiadki poszlam i niedawno wrocilam. Mezul robi kolacje a ja dzis sie mecze ze zgaga (ponarzekam wam na nia bo od paru dni nie daje mi spokoju) na mleko patrzec nie moge tyle juz go dzis wypilam.

Wiola super oby tak dalej mala wolala na kibelek 🙂

Sandra wspolczuje wydatku ale jak mus to mus lepiej by cieplo w domu bylo 🙂

Gratuluje udanych wizyt ja teraz nie wiem kiedy moja mala ujrze a wizyte mam 2 marca ale powiedzial ze nie bedzie usg ;( Moja malenka dzis tak jakby spokojniejsza ale ja dzis malo siedzialam wiec moze nie odczuwalam jej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

Zapisalam sie na dzisiaj do lekarza i co ... pizdy mnie nie przyjęły , bo przeprowadzilam sie do Myslowic ,a zameldowana jestem w Katowicach i tam jest moja kartoteka...
mam wypisac deklaracje i sie przeniesc ale to byloby od 1 marca dopiero 😠 😮
Powiedzialam ze jestem w ciazy gardlo mnie boli jak cholera zle sie czuje a one mi gadaja ze mam prywatna wizyte sobie zaplacic 😁
Kurwa place skladki jebane wiec chyba mam prawo isc do lekarza 😲
Jak mi nie przejdzie to jutro jade do punktu w Katowicach jest otwarty cała dobę 😞 😞
Sory ze tak przeklinam ale czy jest to normalne ?????
Zapytalam jeszcze czy jak urodze w Myslowicach to czy polozna przyjedzie do mnie z Katowic 🤪 😁 A one , ze musze dac znac ze chce tutaj polozna.

Wiolka brawo dla Majeczki 🙂 🙂
Katiawspolczuje zgagi ,musze przyznac ze mialam zgage raz w zyciu ale okropna za to ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo dla Majeczki!!!

To jakies nieuki, tam siedzialy chyba. Owszem mimo, ze nie ma rejonizacji.. to zeby isc do lekarza rodzinnego musisz wypisac tzw. deklaracje, zeby mial za ciebie liczona kase...kartoteka ci do niczego nie potrzebna.. powinnas wypisac na miejscu deklaracje, wybrac learza, pokazac dowod ubezpieczenia i normalnie powinny Cie przeniesc z Katowic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...