Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja dopiero wróciłam od rodziców hihi dziś mała imprezka u nich, jednak ja tylko soczek 🙂
Jeśli chodzi o telefon to ja jakoś nie przepadam za nowościami telefonicznymi, a już szczególnie nie chce mi się uczyć tych dotykowych i najbardziej lubię standardowa nokie.
Katia: Na zgagę spróbuj mleczko takie z tubki zgaszone słodzone, ja piję codziennie bo bardziej mi to smakuje niż zwykłe mleko no i mi pomaga 🙂
Miłej nocki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂

Zapisalam sie na dzisiaj do lekarza i co ... pizdy mnie nie przyjęły , bo przeprowadzilam sie do Myslowic ,a zameldowana jestem w Katowicach i tam jest moja kartoteka...
mam wypisac deklaracje i sie przeniesc ale to byloby od 1 marca dopiero 😠 😮
Powiedzialam ze jestem w ciazy gardlo mnie boli jak cholera zle sie czuje a one mi gadaja ze mam prywatna wizyte sobie zaplacic 😁
Kurwa place skladki jebane wiec chyba mam prawo isc do lekarza 😲
Jak mi nie przejdzie to jutro jade do punktu w Katowicach jest otwarty cała dobę 😞 😞
Sory ze tak przeklinam ale czy jest to normalne ?????
Zapytalam jeszcze czy jak urodze w Myslowicach to czy polozna przyjedzie do mnie z Katowic 🤪 😁 A one , ze musze dac znac ze chce tutaj polozna.

Wiolka brawo dla Majeczki 🙂 🙂
Katiawspolczuje zgagi ,musze przyznac ze mialam zgage raz w zyciu ale okropna za to ...


z tego co wiem to nie ma rejonizacji w przypadku ciężarnej.
Więcej na ten temat znajdziesz pod tym linkiem str. 6 http://www.nfz-opole.pl/Vademecum_2011/vademecum_2011_02_10.pdf

Objadłam się lodami i pękam. Małej chyba tez smakowała bo fikała cały czas aż do teraz.

Dobranoc mamusie i brzusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Ja dopiero wróciłam od rodziców hihi dziś mała imprezka u nich, jednak ja tylko soczek 🙂
Jeśli chodzi o telefon to ja jakoś nie przepadam za nowościami telefonicznymi, a już szczególnie nie chce mi się uczyć tych dotykowych i najbardziej lubię standardowa nokie.
Katia: Na zgagę spróbuj mleczko takie z tubki zgaszone słodzone, ja piję codziennie bo bardziej mi to smakuje niż zwykłe mleko no i mi pomaga 🙂
Miłej nocki:*


oj watpie by to mleko mi pomoglo bo jest slodkie bardzo,raz na jakis czas jak mam ochot na slodkie to je kupuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna ja z papierami należę pod śląsk i pierwsze słyszę żeby tak było 🥴 ja ze względu na szkołę i internat a potem zmianę adresu po ślubie zmieniałam kilka razy lekarza i wystarczyło wpisać deklarację i od razu byłam przyjmowana 🙂 to samo teraz z małopolskim,piszę i idę 🙂 ja bym zadzwoniła do nfz i powiedziala,że jestem w ciąży i odmówiono mi przyjęcia w tej a tej przychodni i czy mieli do tego prawo,bo się pierwszy raz spotykasz z tym a do starej przychodni masz np. daleko i nie jesteś w stanie tam dojechać ze względu na rak możliwości czy stan zdrowia i podejrzewam,że nie miałabyś więcej problemu w przychodni jakby z nfz-u do nich zadzwonili z pytaniem co oni robią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry laseczki!

Maja zaczyna coraz wczesniej wstawac, jeszcze do niedawna spala mi do 9 a teraz budzi sie 6.30-7.00 najpozniej ale cos za cos, teraz przynajmniej zasypia o 19 a nie o 23

Dziekujemyu za gratulacje, mam nadzieje, ze juz pojdzie z gorki, poki co jest suchutko az sie D zdziwil ze mi sie jednak udalo bo oczywiscie watpil w to ze do lata mi sie uda Jeszcze na noc musze zakladac bo pielucha cala zasikana a do niedawna wlasnie bylo calkiem sucho po nocce, nie wiem od czego to zalezy.

Moja brzuszkowa dzidzia daje sobie z mama spokoj z rana i odzywa sie dopiero pod wieczor, mama nadzieje, ze nie bedzie nocnym markiem jak sie urodzi 😁 😉

Katia ja mialam obrzydliwie okropna zgage na poczatku ciazy i duza ulge przynosil mi pitny jogurt naturalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po fryzjerze 🙂 wyrwałam się wczoraj 🙂
a noc nieprzespana-mała dostała gorączki,kataru i kaszel się pojawił 😞 dobrze,że zawsze mam w domu czopki na gorączkę to daliśmy radę i dotrwaliśmy do rana,teraz gorączki nie ma i robimy sobie wyprawę do apteki po jakiś syropek,pewnie lipomal i na zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Wiecie co tak myślalam nad telefonem do NFZ ale czy by to cos dało 🤢
po pierwsze czy wogole ktos by odebral ten zasrany telefon... jakby mi sie cos stalo to napewno bym ich dręczyła.
Tu w Myslowicach sa takie wredne babska w tej przychodni ze szkoda gadac..
Nawet myslalam zeby napisac kartke ze odmowily przyjecia mnie na wizyte , i zeby same pizdy sie pod tym podpisaly 😠
Powiem Wam ze nie chce sie denerwowac bo narobilabym im takiego dymu ze by sie nie pozbieraly poprostu.
Póki co gardlo dalej boli, płuczę gardło słabymi roztworami z szałwii, pije duzo herbaty z cytryna i miodem i poki co sie nie pogarsza .. mam nadzieje ze to ustąpi.
Jesli nie przejdzie to dzisiaj jedziemy na urodziny do teścia i tam jest punkt calodobowy to podjade zeby lekarka mnie przebadała i cos przepisala 🙂

Wogole bedziemy pierwszy raz u tescia jak sie wyprowadzilismy stamtad.
Moja szwagierka juz tam lize dupe piecze ciasto, narobila sledzi i wogole urodziny mu wyprawia 🤢
Ja tam pieprze to robilam mu 2lata urodziny jak tam mieszkalismy jestem w ciazy i w dodatku chora wiec nie mam zamiaru sie przemeczac 🙂

Dzisiaj przyjechal do mnie Pan od instalacji gazowych sprawdzic czy mam dobrze podlaczony piec.
Wezwalam go sama bo mam piec gazowy i podlaczona butle , wiec warto sprawdzic czy wszystko jest o.k. Sama sie boje bo tyle sie slyszy o wybuchach tych butli.... Na szczescie moj M wszystko dobrze podlaczyl 🙂 Pan od gazu podbil gwarancje z pieca i skasował 40zl za wizyte 🙂

No to sie rozpisalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE BRZUCHOLKI 🙂ja dzis wstalam o 11.00 zrobilam zakupy,bylam z pieskiem i przyprowadzilam auto z parkingu pod dom 🙂wieczorkiem jade z dizelkiem odwiedzic naszego drugiego pieska bo chyba teskni biedaczek ale ja teraz nie mam siły na dwa stworki w domu 🙂 córcia tez poszła na jakis czas mieszkac do taty a wiec licze sama na siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł mamusie 🙂

Ja właśnie po obiadku 🙂 chińszczyzna u nas była, mniam 🙂
BYłam na spacerku z mamą i na ciachu :P i muszę się Wam pochwalić.. zakupiłam pierwsze body dla Bobo 🙂 takie sliczne, że nie moge się napatrzeć 🙂

Mąż dziś piecze karpatkę 🙂 więc pomogę mu 🙂
Miłego dnia Misie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie
Tysia fajnie masz na impreze idziesz 🙂
my dzis planujemy isc na kolacje i tak mysle zebysmy poszli do nalesnikarni a tam maja wielgachne nalesniki z czym sobie tylko zapragniesz. Dzis chcemy taka kolacje walentynkowa zrobic 🙂 a co bedziemy w domu siedziec ciagle. Tak myslalam albo kino albo ta kolacja wybralam kolacje ale zamiast do restauracji to do nalesnikarni jakos mnie ciagnie 🙂 Ale to tak gdzies o 20 dopiero sie wybierzemy 🙂

Moja mala taka grzeczna dzis ze nie poznaje 😁 malo ja czuje ale troszke popukala jak sie plozylam. Taki senny dzien dzis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry laseczki 🙂))

Ja dopiero chwile wolnego znalazlam, bo caly dzien jak nie goscie to jeszcze bylismy na rozmowie w agencji reklamowej, bo mamy z nimi projekt robic, ale chyba upadnie, bo zaproponowali smieszna kase.. a nie bede z siebie glupka robic za takie grosze!!!

Pozniej u chrzesniaka na urodzinkach bylam, pozniej przyszlo kuzynposwto, a zaraz przyjda kolejni znajomi, wiec caly dzien ktos.. a jutro wstac trzeba bo o 11 nad jeziorkiem trzeba sie meldowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski
jestem dzis pierwsza co wy dziewczyny jeszcze spicie?

Bylam wczoraj z moim w nalesnikarni zrobilismy sobie juz walentynki i wyszlismy na kolacje. Zamowilam lasanie ale jak dostalam te porcje to myslalam ze pekne taka wielgachna a jedlismy we dwoch. Mala wtedy sie rozkrecila i dawala kopniaki chyba mowila ze juz dosc tego jedzenia bo za duzo 😁
Dzis za to siedzimy w domu i leniuchujemy 🙂

A wy jak spedzilyscie sobote?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
My wczoraj w końcu zamówiliśmy pizzę do domku, nie chciało się wychodzić już, mojemu małemu chyba smakowało bo podczas jedzenia też się bardzo ożywił. Mój mąż pojechał dzis do ikei po komody do pokoiku maluszka a ja sobie leniuchuje, ale że piękne słoneczko świeci to pewnie niedługo pujdę na spacerek 🙂
Sandra: to nie pospałas dziś 😞, a nad jeziorko to na urlopik jedziecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane ja tylko na chwilke wpadam bo zaraz się trzeba za jakiś obiad brac... Wczoraj nie pisałam bo przez tą wymianę zagraniczna mielismy maly mętlik w domu i nie bylo jak wejśc na komp a później juz nie mialam sil nic pisac... ale chyba nie duzo nastukalyscie 🙂
Ja mam dziś odwiedziny tesciów więc pasuje się trochę ogarnac 😜
Wieczorem bede nadrabiac co tam pisałyście a tymczasem zyczę Wam udanej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItam i równiez zycze spokojnej i miłej niedzieli 🙂
My spaliśmy aż do 10 🙂 już po sniadanku, później wpadamy do mojej mamki na obiad i do męża mamki na kawunie 🙂 dzień odwiedzin 🙂

Ps. Też zamawialiśmy wczoraj wieczorkiem jedzonko 🙂 Bobo na pewno smakowało, bo bardzo się uaktywniło..
w ogóle Wam powiem, że na 100% nosze w brzuniu sportowca, non stop sie wierci 🙂 chyba po mamuni i tatusiu 🙂

Buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
WItam i równiez zycze spokojnej i miłej niedzieli 🙂
My spaliśmy aż do 10 🙂 już po sniadanku, później wpadamy do mojej mamki na obiad i do męża mamki na kawunie 🙂 dzień odwiedzin 🙂

Ps. Też zamawialiśmy wczoraj wieczorkiem jedzonko 🙂 Bobo na pewno smakowało, bo bardzo się uaktywniło..
w ogóle Wam powiem, że na 100% nosze w brzuniu sportowca, non stop sie wierci 🙂 chyba po mamuni i tatusiu 🙂

Buźka


Moja tez wczoraj przy jedzeniu aktywna ale ja mam wrazenie jakby dawala znac zebym przestala juz jesc :P bo malo miejsca jej sie zrobilo. Dzis na obiad szagowki z sosem i odgrzewana lazania 🙂 A nie dawno podjadalam i mandarynki i pomarancze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...