Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu, dużo zdrówka dla Klaudii i trzymam kciuki za nocnik, wiem, że to nie jest tak łatwo, ale powolutku osiągniecie sukces! 🙂

Anett, ja ostatnio oglądałam jakieś takie filmy-że potem miałam takie sny, że kilka razy dziennie się budziłam.. ps. a co do męża, to wydaje mi się, że nas tyle razy jeszcze zaskoczą, że aż miło 🙂 ja przynajmniej tak myśle o swoim 🙂

Tysia, wyglądałaś cudnie 🙂 I nie jak wieloryb 🙂 Ja określam się jako hipcia albo kulka 🙂 hihi

Znowu musze coś zjeść..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey laseczki 🙂 ja juz na grupie z dzieciakami, wiec nie mam dostepu praktycznie do kompa..:_ Szefowa mnie na chwile wpuscila 🙂)

Anett, nie powiem ci odnosnie kremu, najlepiej spytac w aptece... bo nie wiem jaka ma substancje czynna..a nie chce cie w blad wprowadzic.. najbezpieczniej kupowac typowe kremy dla ciezarncyh, bo na pewno przebadane i bezpieczne...

A morosowanie siwetnbie, tylko zal sciska, ze nie mozna się kąpac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂, ja już wczoraj nie pisałam bo jak mąż wrócił z ikei to wzięliśmy się za porządki i składanie komód. Kupiliśmy w sumie 3 komody dla maluszka 🙂, wiec teraz jestem pewna że się pomieszczę 🙂
Dziś też mam ogromny apetyt, zjadłam już bułeczkę z nutellą, obiad zrobiłam wczesniej bo bylam głodna były klopsiki w sosie z ziemnakami 🙂 a teraz wcinam ptasie mleczko hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Maja faktycznie tanio w tej aptece internetowej, kupuję Małej Omegamed DHA u siebie za 39 zł a tam to samo w cenie 20 zł!!! Toz to szok normalnie!!!


O kurka, to rzeczywiście.. nie myślałam, że aż tak mogą się ceny różnić 😎 najbardziej się opłaca kilka rzeczy zebrac i wysyłka za darmo.. my jak zamawialiśmy w niedziele, to we wtorek juz paczka była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piękna pogoda u mnie, biało i tylko - 3 stopnie 🙂
Moja kruszynka właśnie się obudziła i ćwiczy kopy, które czuję coraz wyraźniej.
Dziś nie gotuję bo zostaliśmy zaproszeni na boskie pierogi do znajomych. Kolegi żona robi najpyszniejsze pierogi ruskie na świecie, ciasto jest tak cieniutkie ze widać zawartość, pierożki same rozpływają się w ustach.
Po obiadku planujemy spacerek po przepięknym odrestaurowanym parku, po huraganie jaki przeszedł przez miasto w 2009r. 🙂
Pierwsza wzmianka dotycząca historia parku odnotowano w 1316. więcej http://pl.wikipedia.org/wiki/Park_Miejski_w_Legnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o obiadach a ja właśnie niedawno wróciłam ze spacerku z Patrycją, w końcu mróz odpuścił troszkę i można było wyjśc więc skorzystaliśmy! Mała była wniebowzięta, aż piszczała z radości, pojeździła na sankach a teraz padła ze zmęczenia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja puki co mam z 4 rzeczy z ciuszkow do malej jeszcze z poprzedniej ciazy, niby mam dostac ale juz nie moge sie doczekac kiedy byle za pozno nie bylo. Zaczynam przegladac allegro w poszukiwaniach. Moj tata chcial zrobic kolyske ale stwierdzilam ze jednak lozeczko bedzie bo dziecko w kolysce to gora do 3 mies chyba moze lezec a poza tym uczy sie tam bujania. I powiedzialam ze jak koniecznie chce cos zrobic dla wnuczki niech zrobi jakas mala komode na jej rzeczy wystarczy taka z szufladami. Zobaczymy czy zrobi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...