Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
EMI masz racje bagietki z biedronki sa pyszne i tez je pieke w piekarniku 🙂

Ja jeszcze w szał zakupowy nie wpadłam , ale czas juz zaczac cos kupowac np kocyki posciel łozeczko i takie tam, z ciuszkami jeszcze poczekam bo kumpela znowu mi pisala ze ma dla mnie ciuszki, wiec nie wiem co tam znowu dostane, ale jak narazie pierwsza wyprawkę mam dla Maluszka, tzn takie ciuszki dla noworodka 🙂 zostaly do kupienia czapeczki i skarpeteczki 🙂 no i porozgladam sie juz za rzeczami do higieny czyli nozyczki do paznokci, szczoteczka do wloskow termometr do kapieli itp itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogóle laski jak Wy sie zabieracie do tych zakupów?
To nie jest taka łatwa sprawa..
Zrobiłam sobie listy kategoriami 🙂
Co do szpitala, kosmetyki i produkty do pielęgnacji, itp.

Jak Wy to ogarniacie? To są bardzo przyjemne zakupy, ale powiem szczerze, że troche mnie to przeraża, co by o niczym nie zapomnieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
uwielbiam rukole nawet lubie pizze z rukolą i szynką parmeńską na cienkim ciescie i do tego nie sosy tylko oliwa z oliwek 🙂cos pysznego -kiedys mnie kuzynka namowiła i zwariowałam 🙂


Lo matko, zbiera mi sie na wymioty 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh ja nic nie mam w domu dla mojej Kruszynki, wszystko w worach u siostry. Tak gdzieś w kwietniu zacznę wić gniazdo i kupować takie tam 🙂 Póki co nie chcę bo nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać, muszę przemeblowanie zrobić i kpić kilka mebli.

Mężuś przywiózł faworki od babci- tak się objadłam że kolacji już nie zmieszczę- mniam.

Jutro dzień pączkowy-robię pierwszy raz w życiu pączusie i mam nadzieję że wyjdą. Mąż zapowiedział że mam się nie martwić bo zawsze może skoczyć do sklepu po paczki zanim rodzice przyjdą-zostali zaproszenia na pączki 🙂

Ja uwielbiam rukolę szczególnie na pizzy dopiero co wyjętej z pieca 🙂
Dobrej i spokojnej nocki mamusie-brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie zrobiłam listę i pomału z niej wykreślam, na wątku u majówek ja gdzieś zamieściłam więc możecie poszukać 🙂
Ja większość takich higienicznych rzeczy zakupiłam u tego sprzedawcy
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=12282748
z kosmetyków zostało mi tylko:
spirytus do pępuszka
oliwka
płyn do kąpieli
proszek do prania
pampersy
chusteczki do pupki
krem z filtrem
a dla siebie do szpitala nie mam jeszcze szlafroka i staników, ale mam juz to upatrzone u takiego sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=8852309

Ciuszki tez już zakupiłam, teraz trzeba wszystko poprac i porasowac, a że sie rozszalałam to mam trochę tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o łużeczko to my już zakupiliśmy o takie http://allegro.pl/2w1-lozeczko-szuflada-i-materac-pkg-140x70-lolek-i2105385912.html i musze powiedzieć że cieszę się że wczesniej kupilismy bo strasznie smierdzi nowoscia i lakierem teraz sie wietrzy 🙂
Wózek tez zamierzam kupić na sam koniec może dopiero jak urodzę??? A mam upatrzony ROAN MARITA kolor granatowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczelarka napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Z kosmetykow to ja mysle ze wszystko z Bambino kupię 🙂 kosmetyki nie sa drogie z sprawdzone 🙂 no chyba ze Nivea Baby 🙂



No Bambino sa super 🙂 chociaż tyle produktów na półkach, że serio można zgłupieć..

Ojj można można 🙂 na rynku teraz taki wybór że trudno się zdecydowac 😉 ale dacie rade kobitki, ja w sumie nie mam dużo kupowania, jedynie parę kosmetyków a dużo zostało mi jeszcze po Patrycji więc szalec nie bede musiała! Wyprawkę mam już praktycznie skompletowaną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Z kosmetykow to ja mysle ze wszystko z Bambino kupię 🙂 kosmetyki nie sa drogie z sprawdzone 🙂 no chyba ze Nivea Baby 🙂



No Bambino sa super 🙂 chociaż tyle produktów na półkach, że serio można zgłupieć..


Ja chcę własnie z Nivea 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi jaka zwarta i gotowa 🙂 a my w szczerym polu 😮

Niunia fajno masz, że już gotowa 🙂 w sumie ja BARDZO się ciesze na myśl o zakupach, ale jak pomyśle ile tego.. to właśnie oświadczyłam mężowi, że w przyszłym tygodniu startuje..

Jeszcze atak na IKEA obowiązkowo, chociaż na allegro wiele rzeczy mnie kusi, a i u nas spory wybór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi-rose napisał(a):
Jeśli chodzi o łużeczko to my już zakupiliśmy o takie http://allegro.pl/2w1-lozeczko-szuflada-i-materac-pkg-140x70-lolek-i2105385912.html i musze powiedzieć że cieszę się że wczesniej kupilismy bo strasznie smierdzi nowoscia i lakierem teraz sie wietrzy 🙂
Wózek tez zamierzam kupić na sam koniec może dopiero jak urodzę??? A mam upatrzony ROAN MARITA kolor granatowy 🙂

Emi super łóżeczko, w sumie niby mamy dwa ale kurcze to jest dobre bo można przerobic na zwykłe łóżko... zastanawiam się tylko czy w tym rozłózonym dziecko nie spadnie? Można np zostawic jedną stronę zamkniętą czy trzeba całą obudowę ściągac?? Bo jakbym przystawiła do ściany z jednej strony a duga była zabudowana to może Mała by nie wypadła 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Emi jaka zwarta i gotowa 🙂 a my w szczerym polu 😮

Niunia fajno masz, że już gotowa 🙂 w sumie ja BARDZO się ciesze na myśl o zakupach, ale jak pomyśle ile tego.. to właśnie oświadczyłam mężowi, że w przyszłym tygodniu startuje..

Jeszcze atak na IKEA obowiązkowo, chociaż na allegro wiele rzeczy mnie kusi, a i u nas spory wybór 🙂


U nas atak na ikee też już był 🙂 kupiłam 3 komody o takie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00157213/, przewijak i jeszcze kilka inny drobiazgów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi-rose napisał(a):
Anett napisał(a):
Emi staniki do szpitala nie sa potrzebne tak jak i koszula bo tam dostaniesz szpitalną taką wiazaną z przodu do karmienia 🙂

no to ja koszule mam już 2 🙂 no nic przydadzą się potem w domu 🙂

Ja już chodzę w ciążowych koszulach które miałam w szpitalu i w połogu przy Patrycji 😁 wygodniej tak!
Ja kupowałam 3 mimo iż doradzali mi wszyscy że 2 wystarczą ale jak byłam w szpitalu to była paskudna pogoda i był problem z suszeniem prania więc zanim mój mąż zabrał koszulę ze szpitala do domu wyprał i przywiózł z powrotem to trochę minęło czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Jeśli chodzi o łużeczko to my już zakupiliśmy o takie http://allegro.pl/2w1-lozeczko-szuflada-i-materac-pkg-140x70-lolek-i2105385912.html i musze powiedzieć że cieszę się że wczesniej kupilismy bo strasznie smierdzi nowoscia i lakierem teraz sie wietrzy 🙂
Wózek tez zamierzam kupić na sam koniec może dopiero jak urodzę??? A mam upatrzony ROAN MARITA kolor granatowy 🙂

Emi super łóżeczko, w sumie niby mamy dwa ale kurcze to jest dobre bo można przerobic na zwykłe łóżko... zastanawiam się tylko czy w tym rozłózonym dziecko nie spadnie? Można np zostawic jedną stronę zamkniętą czy trzeba całą obudowę ściągac?? Bo jakbym przystawiła do ściany z jednej strony a duga była zabudowana to może Mała by nie wypadła 🤔


Powiem szczerze że nie wiem czy można zostawić jedną stronę???, Najwyżej potem będą coś kombinowac by mi Heniu nie spadł 🙂, mam tylko nadzieję żę starczy mi to łóżeczko na ok 6 lat 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałam na poczatku bambino, później się przezuciłam na nivea i w sumie obie sobie chwalę.... teraz już tak dużo nie używam tego, parę kropel daję do wody przy kąpieli i skóra jest super nawilżona.... a przyznam się że córcia już się strasznie wierci więc ciężko ją by było naoliwkowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...