Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
staniki do karmienia ja 2 kupiłam na zwykłym targu-jeden po 7zł 🙂 i nie żałuję bo w sklepie kazali mi zapłacić 40 zł więc odłożylam i zrezygnowałam 😮 takie staniki się szybko niszczą,więc nie ma co przepłacać,wystarczy,że przebierze wkładkę i plamy okropne 😮 a ja miałam potop istny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki 🙃 piękna niedziela przed nami trzeba to wykorzystac, wczoraj pół dnia z Patrycją na dworzu przesiedziałam bo tak jej się spodobało, dziś będzie powtórka z rozrywki 😉 🤪

Muszę się pochwalic że mamy w końcu pierwszego zęba 🤪 🤪 – już wiem czemu Mała taka marudna była i w sumie jeszcze jej nie przeszło, jak na razie uspokaja się tylko na spacerach!!

Mi siara samoistnie jeszcze nie leci, jedynie jakbym mocniej nacisnęła ale myśle podobnie jak Sandra że to pozostałości po mojej Małej tym bardziej że przecież nie tak dawno jeszcze karmiłam 🙃

Nic zmykam do córci..... udanej niedzieli życzę 😉 aha dla zaspanych mówię że dziś wstałam 6 30 bo Młoda już była gotowa więc nie marudzic że nie wyspane jesteście 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
No Aniu zamierzam tak samo zrobic u nas najtanszy kolo 50 zl popatrze na allegro :-P

Ja na allegro zamawiałam jakoś za19 zł sztuka, ale to było praiwe rok temu, teraz też muszę coś kupic bo już rozciągnięte mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja za swoj do karmienia zaplacilam 20zl na bazarze, przyzwyczailam sie do push upow i w miekkim dziwnie sie czuje a nosze juz ten do karmienia bo w innych juz nie wygodnie.
My juz po sniadaniu niedugo bede wstawiac rosolek do ugotowania 🙂 dzis obiad typowo niedzielny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
mi już też najlepiej tylko w miękkich 😜

sylwia gratuluje ząbka pierwszego 😘 teraz już z górki 😁

u nas też piękna pogoda nie ma co narzekać 😁

O tak byle jej wyszły przed czerwcem wszystkie to bym się cieszyła 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey,laseczki 🙂) Weekend mnie wykonczyl, marzylam zeby wypoczac od dzieci 🙂) hehe i nie poszlo 🙂

Wczoraj odwiedzilismy kuzyna, no i tlukl moja corke, a na sam koniec przyalil jej z dzrwi w twarz..grrrr... a pozniej zadzwonila, kumpela, bo mama jej nawalila a na nocke do pracy szla..i prosila zeby zostac z jej synkiem 🙂 wiec istny szal cial w te sobote...

Zaraz zbieramy sie nad jeziorko 🙂) Pogoda przepiekna... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia super,że to był ząbek 🙂 u nas szły parami-jak jeden wyszedł to zaraz drugi obok niego-jak wyszła dolna jedynka to za dwa trzy dni była druga obok niej,to samo z góry,więc skoro mała dalej marudna,to pewnie idzie następny 🙂
muszę Cię zmartwić-moja ząbkuje ponad rok już i ma dopiero 12 😮 ale każde dz\ecko inne,może Twojej do czerwca wyjdzie większość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia gratuluje zabka i oby wyszly w koncu i te nastepne 🙂
Sandra to mialas przeboje w sobote oby ci niedziela minela spokojniej

Tysia pisalas ze z brzuszkiem juz lepiej to swietnie czy to znaczy ze juz cie on tak nie ciagnie?

Sandra mam pytanie do ciebie bo ty polozna. Kolezanka jest w 11tc a ma ciaze zagrozona ze wzgledu na wczesniejsze poronienia to jest jej 7 ciaza a w tym ma juz dwojke zdrowych dzieci i starali sie o 3. Byla w piatek u lekarza zbadal ja i zrobil usg przez brzuszek i niby wszystko jest w porzadku i przepisal jej luteine dopochwowa i ona od wczoraj ja zaczela brac i dzis pojawil sie zabrudzony sluz i ona nie wie co dalej robic, przepisal jej jeszcze 3 jakies globulki bo chyba jakas infekcje ma czy luteina mogla spowodowac to ze znowu ma zabrudzony sluz? Dzwonila do mnie i sie pytala co ma dalej robic ja jej powiedzialam zeby caly czas brala luteine jak lekarz zalecil mowila ze ma od wczoraj jakies dreszcze jeszcze moze to byc przez luteine? Ona nic nie robi duzo odpoczywa i nie forsuje sie jej corka bardzo jej pomaga. Czy nie lepiej jakby poprosila lekarza o zmiane luteiny na doustna lub duphaston?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

My wstaliśmy po ósmej, ale gniliśmy w łóżeczku 🙂
Sylwia gratuluje ząbka u Malutkiej 🙂 i teraz mam nadzieje, ze sie posypią :*

U nas piękna słoneczna pogoda, dzis wpdają teście na kawkę, to przygotuje desery 🙂 galeretki z owocami i truskawki w snieżce 🙂 MNIAMI!

Tysia
widzę, że juz ogólne samopoczucie lepsze 🙂 bardzo sie cieszę 😘

Pola nam wczoraj na wieczór bardzo fikała w brzuszku i z rana tez, bo podjadłam czekoladki 😎 😎

Miłej niedzielki 🙂 Wszędzie dziś chyba pieknie, u nas słoneczko sliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja nie wiem,ale jak brałam w pierwzej ciąży globulki na infekcje to śluz miałam zabarwiony,ale cieżko mi powiedzieć,bo miałam takie żółte globulki,więc i śluz był żółty,a ona ma podbarwione krwią? jaki kolor mają te globulki? nie wiesz? bo jak to podbarwione krwią a nie globulkami to niech jedzie do lekarza,bo w jej wypadku to uzasadnione,że się boi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kasia ja nie wiem,ale jak brałam w pierwzej ciąży globulki na infekcje to śluz miałam zabarwiony,ale cieżko mi powiedzieć,bo miałam takie żółte globulki,więc i śluz był żółty,a ona ma podbarwione krwią? jaki kolor mają te globulki? nie wiesz? bo jak to podbarwione krwią a nie globulkami to niech jedzie do lekarza,bo w jej wypadku to uzasadnione,że się boi


Z tego co wiem to ona jeszcze nie brala tych globulek tylko luteine i jak dzwonilam do niej mowila ze tylko jak rano lutke wkladala to na palcu miala sluz lekko zabarwiony brudnym sluzem wiec mysle ze to nic powaznego bo brzuch ma wysoko i lekarz w piatek mowil ze szyjka ok. Mowi ze na wkladce i jak teraz np idzie sie zalatwic to jest czysto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Kasiu brzuchol mnie nie ciągnął tylko był twardy ale już jestem spokojniejsza bo jest dużo lepiej 😁



to swietnie ze juz lepiej 😁

A mi sie rosolek pichci zaraz bede wszamac moja juz sie kreci lekko 🙂 smieje sie ze ja jak czuje jakis dobry i smakowity zapach to ta od razu sie wierci jakby tez cos czula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez przepiekna pogoda, zjemy obiadek i wybywamy na spacerek z Majeczka. Wczoraj bylysmy caly dzien na dworzu, matrwilam sie jak to bedzie z siusianiem ale poszlysmy do kawiarni i tam sie maja zalatwila wiec moglysmy latyac na dworzu do woli. Wieczorem byla taka padnieta ze az mi sie ze zmeczenia poryczala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
My dziś na obiadek do rodziców 🙂
Jeśli chodzi o staniki to ja kupiłam na allegro za 2 pary zapłaciłam ok 27 zł. Jak narazie jestem z nich zadowolona. Niestety w swoje "stare" się nie mieszczę i w tych jest mi najwygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katia po samej luteinie nie powinna miec sluzu brazowego, bo tabletki same w sobie sa biale i taka tez powoduja wydzieline... chyba, ze sie drasnela, gdzies podczas aplikacji...

Jesli do tego jak mowisz ma dreszcze to zadzwonilabym do gina, bo byc moze to jakas infekcja powazna, a jesli nie moze sie z nim kontaktowac to isc do szpitala na izbe. tymbadzuiej ze wywiad na tak mocno obciazony...

Jesli ma takie problemy z utzrymaniem ciazy to absolutnie nie polecam luteiny doustnej, bo niestety jest ona o wiele gorzej wchlaniana niz ta dopochwowa. Przy aplikacji nalezy pamietac o zasadach higoeny, zawsze myc rece przed, zeby nie wprowadzic zadnej infekcji...

Trzymam kciuki za kolezanke!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...