Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my własnie ogrnelismy juz na dzis finito, zaraz zabieram sie za robienie kolacji a teraz leże, bo się troszke zmartwilam, niedawno bylam w wc i mialam lekko mokre majtki, nie byl chyba to śluz bo to bardzo zadkie praktycznie było to wchłonięte w majtki, nie bylo to lepkie nie bylo tego aż też duzo i teraz sie martwie czy to nie czasem saczace sie wody plodowe, było to bez wonne, czy śluz a może pot??? bo bardzo przed wizytą w wc się spociłam doslownie wszędzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi-rose napisał(a):
my własnie ogrnelismy juz na dzis finito, zaraz zabieram sie za robienie kolacji a teraz leże, bo się troszke zmartwilam, niedawno bylam w wc i mialam lekko mokre majtki, nie byl chyba to śluz bo to bardzo zadkie praktycznie było to wchłonięte w majtki, nie bylo to lepkie nie bylo tego aż też duzo i teraz sie martwie czy to nie czasem saczace sie wody plodowe, było to bez wonne, czy śluz a może pot??? bo bardzo przed wizytą w wc się spociłam doslownie wszędzie 🤢

Emilka wydaje mi się że to nie żadne wody, po prostu wydzielina, ja też taką często mam a czasem zupełnie sucho, nie przejmuj się to na pewno nic poważnego, najwyżej załóż wkładkę i obserwuj czy tego więcej nie ma..... ale wydaje mi się że to pewnie takie jednorazowe było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wieczór we trójkę spędzamy 😉 kurcze i niedziela się już kończy i jutro znów początek nowego tygodnia 🤔 jak ja nie lubię poniedziałków 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niedziela szybko minęła.
Dziś była tak piękna pogoda, że razem z tatą i chrześnicą wybraliśmy się do parku, mała kaczki pokarmiła-przy okazji sama podjadła trochę chleba 🙂
Niedawno wróciłam do domu, czas na kolację i leżycho w łóżku, dziś znowu całe moje bo mąż ma nockę.
Dobrej nocy życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
Sylwia ja myslalam ze w 4 :-P spedzacie czas :-D

Ha ha ha fakt 🤪 😁 😁 no ale w sumie to we trójkę bo starsza Księżniczka na dole u mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi-rose napisał(a):
dzięki Kochane, założylam wkładkę i sucho zobaczę czy jutro będę miała taki słuz, jeśli tak to pujde dla świętego spokoju do gin do nas do osrodka jutro akurat przyjmuje. A teraz dobranoc Kochanie spokojnej nocy

To na pewno nic niepokojącego 😉 dobrej nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my byliśmy w pszczynie w parku pooglądać żubry 🙂 mała już śpi,spędziła dzień ze swoim ukochanym wujkiem-moim bratem i ciężko było ją uspokoić jak jechał już do domu 😁
u nas zostaje Karolina,w sumie pierwszej córce imię ja wybrałam,mąż się zgodził na nie,więc teraz on wybrał,a ja się zgodziłam, lepsze to niż wymyślanie jakiś Oliwek albo Julek których jest aż za dużo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor dziewczynki,

Ja dzis znow po sklepach caly dzien latalam. Nie wiem kiedy sie skonczy urzadzanie nowego gniazdka 🥴 Widze, ze Czarnej nie ma juz od pewnego czasu, pewnie tez jest w pelni zaangazowana w swoje mieszkanko - no chyba ze stalo sie cos w miedzyczasie, czego nie wiem... Mam jednak nadzieje, ze nie.

Kozinka
imie jakie wybraliscie dla drugiej corci bardzo mi sie podoba 😆 - nie wspominajac, ze to moje drugie 😁 😁

Tysia ciesze sie, ze wszystko wyjasnione. Nie ma wiec o co sie martwic. Ja podobnie ja u innych dziewczyn mam twardzy brzuch kiedy jestem zmeczona albo sie zdenerwuje. 😞 😞

Stwierdzilam dzis, ze moj synek musi byc juz dosc duzy, bo czuje jego raczki po bokach mojego brzucha. 🤪 Fajnie macie, ze wiecie ile waza wasza dzieci. Ja tylko moge sie domyslac 🤢 Poza tym nie wiem za bardzo na co mam sie przygotowac. NIe wiem czy bedzie maly jak sie urodzi czy moze klopsik z waga ok 4kg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozinka nieeeeee nie rób mi tego!!!!!! 🤪 🤪 ja ciągle mężowi mówię że Karolinka bo mi się tak baaaaardzo podoba a on nie chce się zgodzic!!! No ale jakieś postępy są bo już tak definitywnie nie mówi że nie więc kto wie może go przekonam do mojej opcji 🤪 🤪 fajnie by było, byśmy obie miały takie same imię dla córek 🙂 Ja też nie chcę żadnego zwymyślanego ani modnego imienia, teraz modne ale za pare lat wyjdzie z mody i co? 🤨 Najlepsze są pospoite 😜
A co najlepsze mówię mu że Patrycję wymyślał on więc teraz moje typy 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weekend minął bach bach 🙂

Kozinka
cieszę się, że decyzja podjęta 🙂 Ps. Karolina niby pospolite, ale jak miałam 6 klas, to w żadnej nie było Karoliny 🙂 hihi

Midorada mieszkanie, czy dom to niekończąca się skarbonka.. My już 3 lata razem mieszkamy i ciągle coś potrzeba 😎 No teraz pokój dla Poli na topie 🙂

U nas teście byli, odwiedziliśmy i moich rodziców, wiec niedziela bardzo pozytywna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna ja zanim zamówiłam na allegro byłam w sklepie i dopasowałam rozmiar, przed ciąża nosiłam 80C a teraz 85E, kupiłam troszkę wiekszy by bylo miejsce na wkładki laktacyjne, ale juz teraz widze ze ni bedzie na nie za bardzo miejsca:\ maz sie cieszy z rozmiaru ja juz nie bardzo.
Ale mam ochote na frytaski, jutro sie objem nimi 🙂
Zasmrodzilam caly dom-popcorn mi sie przypalil,gono jedno robilam ja w instukcji:\
Dobranoc laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Maju, zgadzam sie, jak to sie mowi - "studnia bez dna" 🤢 Niby budzet byl ustalony, ale juz widze, ze zbyt optymistycznie podeszlismy do sprawy.
Dzis rowniez ogladalismy mebelki dla synka. Chyba jednak beda z Ikea bo wychodza najtaniej. Lozeczko ewentualnie kupimy jakies lepsze. Jest wciaz na to czas. Najpierw zaslonki musimy w oknach pozawieszac, bo wciaz sa lyse bez niczego... 😮 😮 Szczesliwie lozko przyjechalo w minionym tygodniu i juz na dmuchanym materacu nie musze spac 😆 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana, my chyba z pół roku spaliśmy na takim materacu do łózka, tzn ja, a mąż na dmuchanym materacu 🙂

hihi
no tak, od razu nie zawsze się da wszystko zrobić.. My teraz w styczniu robilismy łazienke u góry.. tak zyliśmy tylko tą na dole.. Boziu, a ile kasy na to poszło, ale jest elegancja Francja 😎 😎

We wtorek/środe przyjeżdza pan i będzie montował szafe przesuwaną u Poli w pokoju i lustro-szafka w łazience i zabudowa nad pralkę 🙂
Can\'t wait 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też w naszym domku mieszkamy już 2 lata i dopiero teraz przed przyjściem Maluszka wykańczamy gore, dziś maż wykończył biuro na górze a od jutra zabieramy sie za sypialnie ale tam to już foll roboty bo wszystko takie zbierane mieliśmy od tego dostaliśmy to od tamtego tamto no i teraz dopiero pożądnie sie zrobi. Dziękuję wam za wsparcie 🙂 wczoraj przeczytałam w necie artykół o saczacych wodach płodowych i chyba mi sie udzieliło 🤢, no w razie co będę do lekarza lecieć. odnosnie tv to w niedzielę zawsze nie ma co oglądać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Ja mialam totalnie dupna niedziele, jestem podziebiona, Maja tez jeszcze nie do konca zdowa wiec oby dwie jestesmy mega marudne i mamy spory z corka 😉 🥴

Nienawidze tych stanikow do karmienia, wogole nie znosze stanikow bez fiiszbin, tak jakbym wogole stanika na sobienie miala 😠. Nie podchodzcie zbyt optymistycznie do rozmiarow, niestety przy pojawieniu sie mleka cycki automatycznie rosna o dodatkowe 2 rozmiary CONAJMNIEJ. U mnie bynajmniej tak bylo. W ciazy nosilam rozmiar 75D i takie kupowalam stanikii do karmienia albo DD i jak pojawilo sie mleko to mialam niezle przechlapane bo nie trzymaly mi cyckow wogole, takie mialam ciezkie kamienie, ciotka mojego meza szukala dla mnie stanika po calym miescie i wyobrazcie sobie ze nigdzie nei bylo i dopiero dostala w triumphie rozmiar F a i tak mi sie wrzynal i nie obejmowal calych piersi 😮 😮 😮 😮 😮 To bylo na poczatku, pozniej juz stopniowo rozmiar stanika mi malal, teraz nosze E wiec nie wiem gdzie ja znajde biustonosz do karmienia zeby mnie nie uwieral i dobrze trzymal piersi 🤨 🤨 🤨 acha, te tanmsze staniki, ktore kupilam poszly niestety na smieci bo tak sie porozciagaly w ciagu tych 4 miechow karmienia, jedynie ten F mi sie ostal niezdeformowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...