Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hi Brzuchatki 🙂

Co do siary, to ja nic jeszcze nie miałam 🙂
Co do kilogramów, mam plus 7, ale nie czuje się opuchnięta i mam nadzieje, że już nie bedę, chociaż moja mama była najbardziej opuchnięta w 8/9 miesiącu.. 🤢 🤢 🤢

My dziś na 17:00 idziemy do kina, bo nasz 22letni Kwidzyński student bedzie miał premierę swojej pracy dyplomowej - czyli filmu Żaklina, trwa zaledwie 30 min, ale takie były wymagania pracy dyplomowej 🙂
Co ciekawe ok 70% filmu było nagrywane właśnie w Kwidzynie 🙂

Tu trailer do filmu http://www.youtube.com/watch?v=puClSwyBbgg
Zapowiada się fajnie, szczególnie, że sama jestem nauczycielką 🙂 hihi
Nie mogę się doczekać 🙂

Ps. Z filmem "Galerianki" było tak, że była to tez praca dyplomowa 30 min i laske poproszono o poszerzenie filmu 🙂
mam nadzieje, że naszemu Kwidzyniakowi tez to zaproponują 🙂

Miłej niedzielki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂ostatnio jak rano sie budze to mam stan podgorączkowy 37,2st i tak od paru dni juz to mam ...
Maja moze z tego filmu cos wyjsc zwiastun fajny 🙂
ja juz komode zagospodarowałam kosmetyki poukladane,pieluszki poprane flanela i tetra dzisiaj wyprasowane tez trafia do komody 🙂
jestem niezadowolona z jednej rzeczy, ta szuflada pod lozeczkiem to jest taka frajerska ze ja nie wiem po co sie na nią uparłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja po sniadanku.
Mężulo sciagnal z imprezy o 1.30 w nocy i przebudzil mnie, poszlam na siku i Mały się obudził... jak sie polozyłam na lewym boku to zaczął mnie tak kopać, nie wiem czy to po żółądku, ale powiem Wam taki ból, az zwymiotowałam w ubikacji 🤢 myslałam ze umre z bólu 😞 wziełam nospe i wkoncu po godzinie męki zasnęłam...
Sandra nie wiesz czasem czy coś takiego jest normalne?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry laseczki!

Dziewczyny, ktore przytyly 6/7 kg wam po porodzie nic nie zostanie, ewentualnie 1kg +ciezkosc cyckow z mlekiem, nie zapomnijcie ze dziecko, wody plodowe,lozysko to wszytsko ma swoja wage wiec spokojnie.

Kobiety puchna przewanie jak jest cieplo na dworze, pijcie duzo wody to nic nie powinno byc, conajmniej 2l dziennie. Ja z Maja pol ciazy lazilam spuchnieta i wygladalam jak swinka morska bo tak mi sie woda zatrzymala w organizmie ale ja polowe ciazy przechodzilam w temp. +40stopni wiec co sie dziwic.

Ja mam plamki na staniku od siary ale nieduzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
obiadek zaraz bedzie gotowy i bedziemy probowac co to mi wyszlo za dziwactwo na obiad. Zrobilam ratatui. Smakowicie pachnie i wyglada, cos chyba do leczo podobne bedzie zobaczymy.
Milej niedzieli dziewczyny ja po obiedzie chyba sie poloze bo mnie spanie bierze dzisiaj. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Pogoda u mnie deszczowa, szaro buro i ponuro.
Już po obiadku jestem teraz czekam na mojego Tatę który mnie do siebie zabierze bym nie jechała autobusem w taką pogodę 🙂
U mnie siary praktycznie nie ma, coś tam od czasu do czasu lekko pocieknie, tyle co nic.
Zważyłam się na wadze i widzę że mam na plusie 7,5 kg od początku ciąży, więc nie jest źle bo moja siostra na tym etapie ciąży miała z jakieś 20 kg na plusie.
Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka jeju 2l dziennie w siebie lać .. ciężko, ale to trzeba dużo pić 🤢

Tysia o targach słyszałm w tv 😁 czadzik pewnie co? Takie furki 🙂

Czarna bidulku, nie myślałam, że Bobo może tak się rozkopać, żeby mamusie do wymiotów doprowadzić 😞 mam nadzieje, że ogólnie samopoczucie za dnia lepsze..

u nas tez szaro, buro i ponuro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...