Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Kobitki ja was zegnam tak sie najadla ze nie mam sily pisac lece pod prysznic wmasowac kremik w brzusio i do lozka padam 🙃dobranoc brzuszki do juterka 😘 😘


ja też się własnie wykąpałam pachnąca brzusio naoliwiony i można iść lulu także również kolorowych żabki dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katiaa85 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
za mną chodzi tak zupka chinska ale miałam tylko te wifona pikantne ale to mi pół ryjka wypali więc musze odpuścić 😞


oj z vifona pikantne sa najlepsze 😆 😆 😆 😮 🙃 🙃 Ja tylko pikantne zupki kupuje 🙂 W ogole lubie wszystko co ostre 😁

no widzisz, a mnie wszyscy dookola pouczaja, ze NIE MOGE OSTREGO JESC W CIAZY
🙂 i tak sobie zjadlam wczoraj pizze z papryczkami chilli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
Zuzowska jak to podejrzewali poronienie? Bolal cie brzuch, mialas krwawienia czy jak?

podejrzewali, bo parenascie dni demu, prawie 3 tygodnie temu w pracy potknelam sie o karton taki duzy ciezki i polecialam. brzuch mnie bolal, wieczorem mialam lekkie krwawienie ale troche sie zmartwilam. lekarz w szpitalu mnie zbesztal ze z takimi przypadkami to mam chodzic do lekarza ginekologa a nie d*** mu zawracac bo on od powaznych przypadkow jest. na dodatek potraktowali mnie jak jakas trzpiotke idiotke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od paru dni szukam sobie ladnych mebli, ale chyba ostatecznie wystarczy nam poki co szafa ktora juz mamy dla siebie i taka 'dostawka' z tej samej serii, to dla malucha bedzie miejsce na jego/jej rzeczy. do tego komode mamy mniej wiecej na dobrej wysokosci na przewijanie i tylko lozeczko sie dokupi.

to mi sie bardzo podoba meble ale drogo. chociaz ta szafke bym byla sklonna zakupic. w IKEA maja fajne. jeszcze na necie poszukam, ale chyba jednak wole nie kupowac na razie mebli do calego pokoju, tylko sobie oszczedzic na inne potrzeby po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie nie było dość trochę i tu takie typowanie,nie powiem,pomyślałam,że o mnie chodzi bo to się zaczęło zaraz po moim pojawieniu,a moje posty często są długie bo chcę jak najbardziej zrozumiale wszystko wytłumaczyć,ale zaraz potem pojęłam o kogo chodzi i dołączam się do Waszego zdania 😮
za mną zaczęły chodzić mizerie i ogórki,słodkie też ale miej,zmieniły mi się smaki totalnie 😁 😁 czyżby też smaki mamusiek które będą miały synów? 😜 😜 😜
Wiola ja jednak solidarnie z Tobą i Niunią stawiam na córę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
mnie nie było dość trochę i tu takie typowanie,nie powiem,pomyślałam,że o mnie chodzi bo to się zaczęło zaraz po moim pojawieniu,a moje posty często są długie bo chcę jak najbardziej zrozumiale wszystko wytłumaczyć,ale zaraz potem pojęłam o kogo chodzi i dołączam się do Waszego zdania 😮
za mną zaczęły chodzić mizerie i ogórki,słodkie też ale miej,zmieniły mi się smaki totalnie 😁 😁 czyżby też smaki mamusiek które będą miały synów? 😜 😜 😜
Wiola ja jednak solidarnie z Tobą i Niunią stawiam na córę 😁


ja stawiam ,że Ty będziesz miała parkę i do Klaudii dołączy braciszek 😁 no co do typowań to chyba do tej pory nie przejęła się tym bo posty wygladaja tak samo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle, ze to mnie Anett ma dosc juz, w sumie sie nie dziwie.

co do poronienia - pojechalam na Redlowo w Gdyni na oddzial ginekologiczny. tego samego dnia poszlam do mojego ginekologa.
pisalam o tym wczesniej, przed swietami.

szukam mebli, bo moze cos taniego znajde, a na razie nie stac mnie na wydatki kolo 2000 albo wiecej, co najwyzej 1000 zlotych moge wydac na chwile obecna.

chyba nie pasuje tu jakos, Wy wszystkie takie radosne i szczesliwe jestescie, a ja chyba nadal nie ciesze sie z tego, ze dziecko mi rosnie.
jak ktos mnie nie rozumie albo kogos urazilam tym co pisze, to przepraszam. dolaczylam do forum bo czasem chce sie podzielic jakimis przemysleniami i zrozumiec chce kilka rzeczy.
nie czytam notorycznie wszystkich artykulow o ciazy i niektore komentarze Wasze mi pomagaja, chociaz lekarze co innego, juz obecne kolezanki matki co innego i czesto Wy co innego, bo do wszystkiego z ostroznoscia podchodzicie.
rozmawiam z mezem na temat tego jak sie czuje, ale co on moze mi powiedziec? przeciez on w ciazy ani nie jest ani nie byl ani nie bedzie. on sie cieszy, a ja to przezywam, bo to moja odpowiedzialnosc w 100% co robie teraz i jak do tego podchodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
Zuzowska - powiedz mi jeszcze jedno dlaczego codziennie zmieniasz sobie na profilu datę porodu?? i Twój suwaczek stoi w miejscu? 😮 😮 🤔 🤔 😮 😮


Tysia, nic nie zmieniam, to raz, a dwa - nie widze swojego suwaczka nawet. moge Ci zrobic print screen z tego co ja mam. po co mialabym zmieniac date porodu? do tej pory zmienilam date porodu tylko raz, bo wczesniej lekarka mowila ze to 28 czerwca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysia,

w profilu w ustawieniach nic nie powinnam miec, ani suwaczka, ani podpisu ani nic. wczesniej sobie zapisywalam suwak, ale sie nie wyswietlal mi w ogole.
teraz to juz na pewno wiem, ze o mnie chodzi, co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej aleście naskrobały 😁
Nie na wszystko odpiszę ale się postaram 😉

Ja ostatnio mam zachcianki na chipsy solone i dziś z okazji sylwestra se kupię!!! A co!!!! 😜 😜

Kozinka myślę że dołaczysz do mnie i Wiolki i bedziemy miec dwie dziołuszki 🤪 Moj mężuś zawiedziony że to nie synuś!! Ale i tak się cieszymy bardzo - będzie taniej 😁 😁

Co do oszustów na forum to nie wiem czy pamiętacie ale miałyśmy tu niedawno taką jedną i na innych wątkach też była więc teraz już trudno komukolwiek zaufac! Gdyby co to ja jestem prawdziwa jak najbardziej 😆 😜

Ja dziś wybywam na sylwestra do znajomych, bedziemy u nich nocowac więc pewnie pojawię się dopiero jutro ale i tak coś tam jeszcze skrobnę dzisiaj 😉
kurcze nie wiem co miałam więcej pisac.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Mamuśki !

Dzisiaj pobolewa mnie brzuch 😞 😞 🤨 🤨 wogole ostatnio mnie jakos pobolewa i nie jest to az taki dokuczliwy bol, czuje takie napięcie jakby mi się macica napinała..... 🥴
nie wiem nie jestem lekarzem, na wizycie powtarzam to mojemu doktorkowi
ze brzuch boli i kłuje mnie czasem w pipce, i zawsze mnie bada i na fotelu i usg i niby jest wszystko o.k.
sama nie wiem jestem wyczulona na tym punkcie, boje sie ze cos moze sie stac mojemu malenstwu.Zwłaszcza ze Tysi kolezanka teraz poroniła..... 😞
Jak lekarz mi powiedzial ze mam sie oszczedzac to juz naprawde nic ciezkiego nie robie, a dalej pobolewa ....
sandroos moze Ty mi pomozesz? mam powody do zmartwien??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna_Mamba to moze jednak jest normalne, skoro lekarz potwierdza ze jest w porzadku? w 16 tygodniu podobno brzuch mocno juz zaczyna sie powiekszac, przynajmniej tak mi moj lekarz powiedzial, wiec moze to taki boom sie zaczal.
mnie bolalo najbardziej na poczatku przez pierwszych 4-5 tygodni, pozniej juz nic i do tej pory nic, z jednym wyjatkiem. Po prostu chyba rosnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuzowska napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Zuzowska - powiedz mi jeszcze jedno dlaczego codziennie zmieniasz sobie na profilu datę porodu?? i Twój suwaczek stoi w miejscu? 😮 😮 🤔 🤔 😮 😮


Tysia, nic nie zmieniam, to raz, a dwa - nie widze swojego suwaczka nawet. moge Ci zrobic print screen z tego co ja mam. po co mialabym zmieniac date porodu? do tej pory zmienilam date porodu tylko raz, bo wczesniej lekarka mowila ze to 28 czerwca.


w przykładowo wczoraj miałaś datę 24 a dzisiaj już 25 i jeśli chodzi o ciążę to startowałaś ze wszystkimi a nadal jesteś w 14 tygodniu. mówisz ,że jesteś w 100 % odpowiedzialna?? nie chce Ci wypominać Twoich 3 szklanek wina... i to jest według Ciebie odpowiedzialność? nie cieszysz się z tego ,że Ci dziecko rośnie?? 😮 😮 aha....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Hello Mamuśki !

Dzisiaj pobolewa mnie brzuch 😞 😞 🤨 🤨 wogole ostatnio mnie jakos pobolewa i nie jest to az taki dokuczliwy bol, czuje takie napięcie jakby mi się macica napinała..... 🥴
nie wiem nie jestem lekarzem, na wizycie powtarzam to mojemu doktorkowi
ze brzuch boli i kłuje mnie czasem w pipce, i zawsze mnie bada i na fotelu i usg i niby jest wszystko o.k.
sama nie wiem jestem wyczulona na tym punkcie, boje sie ze cos moze sie stac mojemu malenstwu.Zwłaszcza ze Tysi kolezanka teraz poroniła..... 😞
Jak lekarz mi powiedzial ze mam sie oszczedzac to juz naprawde nic ciezkiego nie robie, a dalej pobolewa ....
sandroos moze Ty mi pomozesz? mam powody do zmartwien??



hej Czarna na moje nie masz powodu do obaw chociaz jak pójdziesz do lekarza to jeszcze raz mu o tym wspomnij mnie też bolał troszkę brzuch tzn to były takie bóle 2/3 minutowe jak na okres ale to dlatego ,że wszystko nam rośnie jajniki macica się zaczyna przesuwać ku górze i ten ból zapewne spowodowany jest tym . a co do tych kłuć to ja mam tak samo własnie miałam się wam pytać czy też tak macie to nie jest jakiś skurcz tylko chwilowe kłucie w kroku 😁 nie wiem czy to normalne. Kumpela poroniła bo zawsze tzn odkad pamietam miała problemy z płodnością a teraz poroniła bo tak jak Sandra pisała zapewne ma jakieś niedobory nie martw się bo stresujesz malucha a po co nam to 🙃 też mnie kłuje ale jakoś się tym nie zamarwiam tym bardziej ,że nie jest to często a raz na jakiś czas 🤔 więc luźna łyda bejbe 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuzowska napisał(a):
Tysia,

w profilu w ustawieniach nic nie powinnam miec, ani suwaczka, ani podpisu ani nic. wczesniej sobie zapisywalam suwak, ale sie nie wyswietlal mi w ogole.
teraz to juz na pewno wiem, ze o mnie chodzi, co nie?


nie masz suwaczka ale nad awatarem masz cały czas 14 i 5 dni wczoraj miałaś tyle samo a data porodu się zmienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...