Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada napisał(a):
Ja nawet nie wiedzilam, ze twardosc sie sprawdza... 😮

ja nie wiem jak on to pomierzył,fakt coś mi tam ściskał brzuch ale też wcześniej nie wiedziałam,że takie coś jest 😁 pomacał mnie,potem zbadał ginekologicznie i mówi-dziwne,wszystko ok tylko wszystko wskazuje na 25 a nie 21 tydz,a ja na to wszystko,czyli co? a on,że wysokość,wielkość,twardość i coś tam jeszcze 😮 według usg a om miałam 4 tyg rozbieżności bo miałam nieregularne miesiączki i mówie mu,że pewnie jestem w 25 tyg skoro wszystko na to wskazuje bo jest to możliwe a on,że raczej nie,że to chyba jednak 21 tydzień bo termin z usg i miesiączki może się różnić ale nie wychodzi to po 5 miesiącach tylko na początku ciąży i że on nie wie jak to możliwe że mam takie wyprzedzenie wzrostu brzucha 😁 urodziłam 4 dni przed terminem z usg 😜 teraz też mam tylko według usg termin 😁


Kurcze, to rzeczywiscie dziwne... 🤔 Nikt mi nigdy nie opowiadal o takich badaniach, choc jestem pewna, ze je robia jako rutynowe...
Ja postanowilam, ze przejde sie jeszcze raz do polskiego lekarza przed czerwcem. Chce sie upewnic, ze wszystko jest dobrze. Jutro moja kolezanka idzie do tej pani doktor, bo sie strasznie martwi. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze... bo jak nie... to ona zrobi taka awanture w przychodni, ze beda jej odszkodowanie placic za zaniedbania i ignorancje... 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bo nie ma czegos takiego jak badanie twardosci brzucha, chyba, ze mnie nie douczyli 😉

Kurde, od rana czlowieka zdenerwowali. Jak mowilam mezowi, ze moze to porwanie Madzi upozorowali, to sie smial, ze za duzo W11 ogladam i co????
Cholera... rozumiem, ze wypadki sie zdarzaja, i ze mozna zrobic krzywde dziecku niechcacy. Ale do kur... normalna matka dzwoni po pogotowie, a jak nie to chociac po kogos bliskiego,. a nie porzuca dzieciakia, i wymysla historyjke... i oklamuje pol Polski, i ludzi, ktorzy wierza, ze sie odnajdzie...normalnie dla mnie pizda!!! Sorki...
A moze jak jej wypadla to zyła???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Alez okropne wiesci z samego rana, juz sama nie wiem co o tym myslec, matka musi byc ewidentnie psychiczna, az mi ciary przechodza po calym ciele, straszne po prostu...

Ja wpierniczam sniadanko i popijam herbatka malinowa.

Maja na pytanie gdzie jest dzidzia pokazuje najpierw na moja a pozniej na swoj brzuch 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem po USG prawdopodobnie bedzie dziewczynka Na 100% mi nie powiedzial wogole jestem zla bo malo co powiedzial nawet kurna zdjecia nie mam ale mala zaslonila buzke raczkami wedlug mnie jakby chcial to by zdjecie zrobil.
Nawet nie powiedzial mi ile mala wazy :/ wogole jestem zawiedziona i musze sie wybrac na 4D ale juz pojde do kogos innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
jestem po USG prawdopodobnie bedzie dziewczynka Na 100% mi nie powiedzial wogole jestem zla bo malo co powiedzial nawet kurna zdjecia nie mam ale mala zaslonila buzke raczkami wedlug mnie jakby chcial to by zdjecie zrobil.
Nawet nie powiedzial mi ile mala wazy :/ wogole jestem zawiedziona i musze sie wybrac na 4D ale juz pojde do kogos innego


Kasiulka, ogromne gratulacje 🙂 ja musze czekać do Walentynek, już odliczam każdy dzień tak nie moge się doczekać 🙂

Jeszcze raz buziaczki i congrats! :**

Ps. Ja to bym poszła do innego gina jak ten taki.. mój mi zawsze fotke daje, a brzunio ogląda 15-30 minut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂Kasia gratuluje ale tak jak napisała Maja zmienilabym tego lekarza 🙂ja wczoraj wieczorem tak sie splakalam jak przeczytalam o tej Madzi ze nie moglam sie uspokoic...ja tez myslalam Sandra odrazu ze to pewnie matki wina 😞Wiecie co no naprawde a jak ta mala jeszcze zyla a to kurw....o zostawilo ja pod drzewem 😞mysle ze nie byl ten wypadek przypadkowy miala dosyc pieluch i tyle,tylko ze mogla ja oddac ile rodzin czeka na adopcje takich maluszkow...to sie nie miesci w glowie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamcie,
Tez jestem w szoku!!! Mysle jednak, ze matka tego dziecka byla jeszcze bardziej w szoku po tym co sie stalo i dlatego tak nieracjonalnie sie zachowala - wymyslila cala te historie itd. W kazdym razie problemy psychiczne ma kobieta na pewno 🤢 a jesli psychologowie potwierdza jej niepoczytalnosc to do wiezienia i tak pewnie ja nie wsadza... Dziecko naprawde sliczne...

Kasia, jeszcze raz gratuluje coreczki - mysle, ze bedzie coreczka skoro wstepnie juz na to wyglada 🙂 Teraz jeszcze czekamy na Pszczelarke i Kozinke 😁 Chyba nikogo nie ominelam... Jaka fajna gromadka nam sie zbiera... Juz nie moge sie doczekac, az nasze dzieci przyjda na swiat... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słucham o tej maluniej Madzi i płakac się chce..
nie moge w to uwierzyć..

Ps. Jak tylko się dowiem, kogo noszę pod serduniem od razu Wam powiem 🙂
Ale super bedzie jak już wszystkie będziemy mamuniami 🙂 no bo niektóre mają ta przewagę, że już są 🙂)
Później musimy zasiąść na forum i się dzielić kolejnymi wrażeniami juz z maluszkami na świecie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
midorada on mi nie robił żadnego badania na twardość,po prostu dotykał go rękami normalnie jakby głaskał ,zbadał ginekologicznie i powiedział,że wszystko odpowiada 25 tygodniowi nie 21. źle zrozumiałaś 🙂
ja zaraz poczytam o tej madzi,bo dopiero na kompa weszłam ale z tego co piszecie to coś nieciekawa sprawa,mi od początku ta matka się nie podobała...za bardzo w wywiadach uciakała wzrokiem,jakby bała się podnieść oczy,tak robią ludzie nie mówią prawdy 🥴
Kasia gratuluję córeczki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
ja 14 lutego czyli za 1,5 tygodnia 🙂
mam nadzieje, że wtedy się dowiem 🙂
Ty bidulko się zaczekasz.. chociaż mi się 14 wydaje taki odległy jak przyszła Gwiazdka :P

Ja się wogóle zastanawiam czy się pytać o płeć czy nie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja chyba tez bym nie wytrzymala... 😆

Koznika Wiesz, ze dla mnie kazda taka informacja to nowinka. 😉 Ja tu nie mam ciazy prowadzonej jak w Polsce. Bede wiedziela juz na przyszlosc... Do mojej pani doktor i tak pojde bo bede chciala sprawdzic czy wszystko ze mna dobrze i z syneczkiem tez. Poza tym bede miala okazje znow zobaczyc mojego malego klopsika - tak na niego mowimy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Oj ja chyba tez bym nie wytrzymala... 😆

Koznika Wiesz, ze dla mnie kazda taka informacja to nowinka. 😉 Ja tu nie mam ciazy prowadzonej jak w Polsce. Bede wiedziela juz na przyszlosc... Do mojej pani doktor i tak pojde bo bede chciala sprawdzic czy wszystko ze mna dobrze i z syneczkiem tez. Poza tym bede miala okazje znow zobaczyc mojego malego klopsika - tak na niego mowimy 😁 😁

jeżeli lekarz mówi,że jest ok to nie przywiązuj wagi do jakiś ich tam półsłówek,bo ja przez samo to,że wyglądam na 25 a nie 21 tydzień to w zasadzie do końca ciąży byłam głupia bo nie wiedziałam kiedy urodzę i siedziałam jak na szpilkach,to samo było teraz-dziecko pół kilko ale płci nie poznam bo aparat nie wyraźnie pokazuje,czyli mam niby troszkę duże dziecko,ale w końcu nie wiadomo nic,bo stary aparat 🥴przez kilka dni chodziłam jak struta bo jak to że dziecko za duże itd i od razu wyobrażenia przeróżne. w końcu stwierdziłam,że lekarz wie lepiej i mówi,że jest wszystko w porządku to nie będę robić własnych dochodzeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...