Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem wykonczona!!!! 🤢 🤢 🤢 Agencja tak mi dziala na nerwy, ze normlnie wszystkich bym tam rozniosla. 😠 😠 😠 Tak ukladaja umowy zeby tylko cos przeoczyc i naciagnac ludzi na kase... 🤢 3 dni mi zajelo by rozgrysc te papiery. Szczesliwie dzis EUREKA 🤪 🤪 Co za swinie, zamiast napisac kawa na lawe o co chodzi to musialam sama dochodzenie robic : 😠 😠 😠
Sorry ze marudze, ale jestem wykonczona psychicznie przez tych dupkow 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzunie 😘 😘

ja dzisiaj od samego rana byłam u siostry bo szła na rozmowę w sprawie pracy a ja zostałam z Emilką :P

kurde jestem w szoku co ta su... zrobiła tej biednej Madzi... jak może dziecko odrazu umrzeć od upadku tym bardziej jak było we wszystkim ubrane?? kombinezon czapa gruba napewno uchroniło ją od wstrząsu... może poprostu straciła przytomność?? zamiast jechać do lekarza to ta kur... zakopała je pod drzewem?? ja już podczas weekendowej konferencji mówiłam ,że na bank ściemnia dziwnie się zachowywała pózniej stwierdziłam ,że wsumie może mi sie to tylko wydaje? może mówi prawde a z tego szoku tak się zachowuje?? ehh brak słów... ryczeć się chce jak o ty się słucha ....

a co do liczenia miesięcy ciązy to równiez mam zdanie takie jak Kozinka tu jest kilka przykładów jak liczą:

Różne schematy rozliczania tygodni ciąży.
1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko"

1 miesiąc - 1-4 tydzień,
2 miesiąc - 5-8 tydzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.

2. Sposób ściągnięty z innego forum

1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.

3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża":

1 m-c : 1 - 4 tydzień
2 m-c : 5 - 8 tydzień
3 m-c : 9 - 12 tydzień
4 m-c : 13 - 16 tydzień
5 m-c : 17 - 20 tydzień
6 m-c : 21 - 24 tydzień
7 m-c : 25 - 28 tydzień
8 m-c : 29 - 32 tydzień
9 m-c : 33 - 38 tydzień

4. Wg encyklopedii Larousse:

1mc - 1-4tyg
2mc - 5-8tyg
3mc - 9-13tydz
4mc - 14-18tydz
5mc - 19-23tydz
6mc - 24-27tydz
7mc - 28-31tydz
8mc - 32-35tydz
9mc - 36-39tydz

Ania moje bobo w 22 tygodniu też miał 560gram gdzie lekarz mi powiedział no prosze zobaczyć jaki zdrowy duży chłopak a ja mówie ,że waga ok? a on ,że no powinien mieć około 400 gram 😁 a ja mówie aha i się smialiśmy ,że klopsik będzie 😁 byle cały i zdrowy 😘

Sylwia powodzenia kochana! napewno dasz radę 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia ja swoje zdanie wyraziłam w wątku na temat porwania tutaj na forum 🥴 nie będę wyjeżdżać na nią od najgorszych ale według mnie sobie na to zasłużyła,po prostu chora jakaś 😮 😮 😮 no w grę wchodzi jeszcze jedno-gdyby to dziecko porwały psy to jakies ślady by były,gdyby to dziecko zamarzło to i tak jakieś ślady by do niej doprowadzily,gdyby to dziecko odzyskało przytomność i plakało i ktoś by je znalazł to przy takiej akcji poszukiwawczej na skalę całego kraju napewno by się znalazło,więc w grę wchodzi jeszcze nielegalna adopcja lub sprzedaż jeśłi dziecko lub jego ciało się nie znajdzie to jest takie coś możliwe,w końcu jeśli działała pod wpływem szoku to kiedy miała czas na zaplanowanie tego wszystkiego? nie mówcie mi że była w stanie to wymyślić na poczekaniu,to była premedytacja i wygląda na to że planowana dużo wcześniej,a jeśli tak było to miala względem tego dziecka jakieś plany i musiala wszystko dobrze ustawić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poza tym kiedy dziecko się zadławi to też zdarza się że sinieje lub nawet traci przytomność...według mnie gdyby wezwany został lekarz dziecko mogłoby przeżyć,a jeśli stało się niefortunnie tak,że jednak umarło na miejscu to według mnie matka powinna odpowiedzieć za dwie rzeczy-nie udzielenie pomocy poprzez wezwanie pogotowia to raz,a dwa wyrzucenie dziecka w ten sposób na pastwę rozdarcia przez zwierzęta itd. to bezczeszczenie zwłok i to też podchodzi pod paragraf 😮 nie mówiąc o składaniu fałszywych zeznać i utrudnianiu śledztwa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w grę wchodzi również sprzedaż chociaż uważam ,że nawet jeśli zwierzyna by ciałko "zjadła" to na kurtce chociaz byłyby ślady krwi... dziwna ta cała sytuacja nie będę bawić się w detektywa mimo ,że kończyłam studia o tym kierunku 😁 😁 napewno było to planowane od dłuższego czasu bo tak jak mówisz niewymysliła by tej całej historyjki na poczekaniu chociaz teraz rzekomo znaleźli się ludzie którzy widzieli ją z pustym wózkiem jak uderza się w głowę i pada na chodnik 🤨 brak słów... gdzie jest w takim razie ciałko ja się pytam?????????? 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
moja babcia jeszcze dzisiaj stwierdzila ze dziecko zostalo sprzedane na organy tez tak moze byc tyle ze go juz nigdy nie znajdą 😞

albo sprzedane na organy albo sprzedane jako żywe i cała ta akcja z porwaniem a potem z tym,że dziecko nieszczęśliwie poprzez wypadek umarło było tylko tym,by odwrócić uwagę.
podobno ktoś widział dziecko w wózku jak szła,ale widział to na początku a potem nie było świadków którzy widzieli czy w wózku dziecko było czy nie,podczas tego spaceru do matki (po co szła jak się ściemnia? na kawę o tej porze??) mogła spotkać się z potencjalnymi "nabywcami" którzy zabrali dziecko a reszta to pozory i gra na zwłokę,żeby dziecko zdążono wywieźć i żeby rozeszło się po kościach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
moja babcia jeszcze dzisiaj stwierdzila ze dziecko zostalo sprzedane na organy tez tak moze byc tyle ze go juz nigdy nie znajdą 😞


Moja mama w weekend też tak twierdziła... ale kto własne dziecko sprzedaje na organy 😮 😮 wszystko jest możliwe mam nadzieje ,że wyjaśnią tą sprawę szybko... chociaż z drugiej strony po co robiła z siebie przed całą Polską ofiarę? skoro teraz została wyklęta.... jechałam do siostry rano wchodzą dwa mohery typowe i jedna do drugiej mowi Zośka Ty słyszałaś tą aferę z tą Madzią? to ta matka ją zabiła... jestem w sklepie przy kasie a babka mówi widziała pani znaleźli ciałko tej małej.. wszyscy o tym trąbią 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
obys MIDORADA miala racje ale czuje ze i tak ostre treningi mnie czekaja 😁 😁 😁 😁 😁

ej no ja tu widzę,że zaczęłam z wagą niską bo poniżej 50 kg a poszłam z kg najwięcej w górę bo ponad 8.5kg a Wy tu że dużo tyjecie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Anett napisał(a):
obys MIDORADA miala racje ale czuje ze i tak ostre treningi mnie czekaja 😁 😁 😁 😁 😁


poczekaj kochana jeszcze 3miesiące 4 tygodnie i 2 dni 😁 to trening będziesz miała 😁 wózio i jazda 😁

i huś huś 😜 to nawet i ręce wyrobisz 😁 o popatrz jak dobrze pójdzie to nawet kaloryferek się zrobi na klacie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko mam nadzieje ze ta franca zostanie skazana a wtedy w wiezieniu ma przejebane bo za dzieci to ja tam zajebia...i wcale mi jej nie bedzie szkoda....sorry za bluznierstwa ale jak tylko o tym pomysle to mnie szlak trafia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ja tylko mam nadzieje ze ta franca zostanie skazana a wtedy w wiezieniu ma przejebane bo za dzieci to ja tam zajebia...i wcale mi jej nie bedzie szkoda....sorry za bluznierstwa ale jak tylko o tym pomysle to mnie szlak trafia 😠


jeżeli będzie ,że była niepoczytalna udowodnią jej chorobę psychiczną to tylko psychiatryk ją wita 😞 a tak to będzie nie umyślne spowodowanie śmierci... o ile rzeczywiscie je zabiła bo kręci co chwile ,że nowe fakty ,że zmieniła zeznania... brak słow.

dobrze ,że ten czyn nie podchodzi pod dzieciobójstwo bo wtedy dostała by max 5 lat przy czym zwykle sąd wymierza max. dwóch lata z warunkowym jej zawieszeniem, a przy jej wymierzaniu bierze pod uwagę opinie biegłego psychologa i psychiatry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
obys MIDORADA miala racje ale czuje ze i tak ostre treningi mnie czekaja 😁 😁 😁 😁 😁


Tez o tym mysle... 🤔 Juz zrobilam rozeznanie gdzie w tym nowym miejscu jest jakis fajny park. Na silke to pewnie szybko nie wroce. Ale jak tylko sie zorganizuje, poukladam zycie i odnajde w roli matki 😉 to pewnie bede chodzic na basen - chociaz raz w tygodniu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...