Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja wruciłam ze szkoły wszystko załatiłam no teraz w koncu sie obronie bo cały rok z tym zwlekałam 🤢 teraz leze w łuziu i zaraz na zalukaj tv jakis filmik sie obeijrzy bo leje u nas jak nie wiem, połowa kwietnia juz a tu pogoda jak w listopadzie, ciekawe jaki maj bedzie jeszcze naprwde bedziemy maluchy w kombinezony ubierac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie kupowalam.. w razie awarii zawsze mozna wyskoczyc 😉 no, a poza tym to jak pod reka to latwiej dac 😉) hehe

Ja mlodej wproawdzilam mleko na noc, bo myslalam, ze nie dojada.. ale niestety problem ze spaniem sie wogole nie rozwiazal.. i obojetnie ile bym jej nie dala i czy butla czy cyc czy kaszka, tak samo sie budzila 😞(

No i budzenie zostalo sie do dziaisj... marze, zeby zaczela spac cala noc, bo uwierzcie, ze w nocy juz czasem klne pod nosem... bo jak urodzi sie male, to sobie nie wyobrazam ze bede musiala wstawac do obu na przemian.. 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uuu Sandra to wspolczuje, moja ma tak, ze jak spi w swoim pokoju to sie budzi w srodku nocy i albo ryczy, ze chce do mamy albo pakuje nam si edo wyra 🥴 Generalnie jak maz jest na statku to spi ze mna wiec sie nie budzi, chyba ze na siku teraz i ma problem z zasnieciem, nie wiem jak to bedzie jak maz przyleci, ona wyladuje w swoim pokoju i w nocy jej sie zachce siku a ja nie doslysze, bedzie kicha a juz wogole nie wiem jak bedzie jak on pojedzie znowu bo mala bedzie miala miesiac dopiero. Fakt przylatuje moja rodzinka a mama bedzie do 16.08 wiec jakos sobie poradzimy a pozniej bedzie wszystko na mojej glowie jak zwykle tylko teraz podwojnie. Kwestia organizacji i bedzie si tylko innaczej sie zyje jak maz w domu a inaczej jak jestem sama. Rozpisalam sie 😁

Aneta mysle ze nie bedziesz miala problemu z cyciowaniem, tym bardzioej ze w PL przystawiaja dziecko do cycka nawet po cc a ja dostane mala dopiero 3 dnia jak wstane z wyra. Z Maja mialam tyle, ze 3 dzieci moglabym wykatrmic, ciekawer jak bedzie tym razem. Jak nei bedzie chciala cyca to trudno, nie bede sie juz katowac sciaganiem mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po premierze filmu 🙂
Było naprawde super 🙂
Film dostał się na Festiwal filmowy w Gdyni, więc dziki szał 🙂
aaa reżyser (22late) to syn mojej kumpeli z pracy, kiedyś uczyła mnie matmy 6 lat 🙂 więc tym bardziej miło jak można cieszyć się sukcesem znajomych osób 🙂

My po kolacyjce 🙂 Ja dziś od 20:00 seans na TVN 🙂

Mam nadzieje, ze jutro ta komoda dotrze 🙂

Wiolka fajnie, że mama Cię odwiedzi, żeby pomóc zawsze jakieś odciążenie i ogar 🙂
My mamy całą bliska rodzinę wokół siebie, więc rąk do pomocy mnóstwo, ale też nie chce by przeginali..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miu dopiero za ktoryms podejsciem sie poprawilo...

No u nas to samo Wiolka.. budzi sie w srodku nocy i jak sie wpakuje do mnie do wyra to pasuje 🙂) a jak by sie zdarzylo ( na co juz teraz nie pozwalam > ze zasnela razem z nami to potrafi sie i cala noc nie obudzic... 🙂 wiec ewidentnie chce przyjsc do mnie do wyrka 🙂

A z siusiem nie powinno byc problemu, moze za 2 miechy postawisz nocnik kolo lozka i moze sie sama oporzadzi 🙂)
Nadia barzo rzadko co prawda sie w nocy budzi na siusiu, ale pomarudzi pomarudzi i sie sama wysadzi 🙂) no ale dupsko trzeba ruszyc i wylac te sikole 🙂

Dobranoc, bo jutro spadam na 7 do robotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okarze sie w praniu, Maja nigdy na nocnik nie robila tylko na kibelek wiec raczej ta opcja odpanie. Maja sie budzi na siku w nocy moze raz na tydzien albo i rzadziej wiec mysle pozytywnie.

Objadlam sie smarzonym kabaczkiem i ide sie dopchac jabluszkiem zielonym. Chyba zaraz pekne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie juz po odwiedzinkach 🙂 Goście posiedzieli , pojedli ,popili i poszli 😁 🙂
Ja tak troszkę lepiej się czuje, ale brzuch mam napięty jsk cholera 🥴
Ale kto przyłozyl mi dzisiaj ręke do brzucha to został obkopany 😁 😁

Jutro rano jade do fryzjera 🙂 trzeba cos zmienić w fryzurze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wrocilismy z kina smiechu co niemiara ale kregoslup odpada sikam co chwile jak wracalismy weszlismy na pizze teraz leze bo maly od wczoraj tak wariuje i mi brzuchol odksztalca ze masakra i pierwszy skurcz lydki zaliczony 😞 boli
Jutro ide do dentysty akurat mam spuchnietw dziaslo i zabek boli 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Justyna a co fajnego ogladalas w kinie?? bo mam zamiar sie wybrać w następną sobotę 🙂

Dziewczyny czy Wy tez macie tak napięty brzuch??? Mi sie zas chyba wszystko powiększa i mam wrażenie jakby skóra miała mi zaraz popękać 🤢


Czarna ja na ten twardy brzuch, ciagnacy na dol i skurcze biore nospe bo inaczej nie moge sie doslownie ruszyc. Moze sprobuj i zobaczysz czy Ci pomoze, jak dla mnie to wielka ulga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...