Skocz do zawartości

Rozstępy | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja stosowałam w czasie ciąży zwykłą oliwkę i nie mam na brzuchu rozstępów. Natomiast zrobiły mi się po porodzie na piersiach - w 2 dobie był sobie nawał mleczny, powiększył piersi i zrobił czerwone kreski na piersiach 😞
także nie zapominajcie o smarowaniu piersi swoimi specyfikami na rozstępy 🙂 ja zapomniałam i teraz mam za swoje 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak narazie używam zwykłej oliwki ale poluje na balsam garniera niebieski dla kobiet w ciąży bo słyszałam że jest bardzo dobry... narazie mam mały brzuch więc nie mam żadnych rozstępów ale jak to się mówi trzeba być zapobiegawczym... 🙂 czekam też na przesyłkę z anglii z kremem który poleciła mi kumpela która tam mieszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już drugie opakowanie powoli kończe musteli, bede musiała kupić trzecie 🤨 a co do oliwy z oliwek to nie wiem czy bede stosować... chyba drażniłby mnie zapach i do tego trzeba latac z gołym brzuchem po domu żeby nie zabrudzić ubrań a ja zmarzluch jestem:P
Ruda Rybko no mało pocieszające jest to co napisałaś, ale to dziwnei, że miesiąc po porodzie dopiero wyskoczyły 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
przez całą ciąże smarowałam sie róźnymi kremami tzn: mustella,garnier niebieski etc i tak mam rozstepy...
najzabawniejsze jest to ze w czasie ciazy powstały na wewnetrznej stronie ud, i po bokach bioder 😞 a na samym brzuchu pojawiły sie dopiero po porodzie 🤨 a wiem ze duzo zalezy od elastycznosci skóry i kremy nie zdziałają cudów jeśli taka nasza uroda 🙂

ale cóż tam rozstepy! jak ma sie u boku piekne i zdrowe maleństwo 🙂)

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybka napisał:
dziewczyny nie chce was dołowac ale najwiecej rozstepów wyskoczyło mi m-c po porodzie 😞 I nic nie dało smarowanie przez całą ciążę 😞 😞 😞


POwiem Wam dziweczynki to samo. Całą ciąże wg zaleceń położnej smarowałam sie zwykłą oliwką Bambino. Skóra jest po niej super elastyczna. Ani jednego rozstępu nie miałam przez całą ciaże!!! Ale niestety po porodzie wyskakują jak grzyby po deszczu a szczególnie na podbrzuszu. Położna mi tłumaczyła ze to ze względu na zmiejszone napięcie skóry w tym regionie. Ale potem jakieś dobre kremy i nie zaniedbane zejdą!!!

Pozdrowienia i powodzenia dla nie rozpakowanych!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
Ja całą ciąże smaruje sie kremem FISSAN i wg mnie jest nie zastapiony. Nie mam ani jednego rozstepu. Pojawił mi sie raz jeden ale odrazu jak go zobaczylam go posmarowalam i zszedł. Fissan za dzieciństwa jak jeszcze trenowałam tez mi pomogł. Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam Bio Oil tutaj jest link http://www.nokaut.pl/oferta/bio-oil-specjalistyczny-olejek-do-ciala-do-zadan-specjalnych-200ml.html
slyszalam ze jest bardzo skuteczny ale uwazam ze tez duzy wplyw ma nasza skora, niektorym nic nie pomaga. ja stosuje wieczorem Bio Oil a rano mleczko Palmer. BioOil jest dosyc drogi ale mysle ze warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja dzis kupilam sobie 2 kosmetyki z seri ziaja mama mija krem przeciw rozstepom dla kobiet w cizy za 15.50 zł i masc na brodawki, za 6,90 zł ( mnie starsznie bolą ) zaczynam od dzis zobaczymy jak sie sprawdza, ale są dosc tanie.

linki
http://www.allegro.pl/item727265449_ziaja_ziajka_krem_przeciw_rozstepom_megapromocja.html

http://www.allegro.pl/item711473837_masc_ziajka_do_pielegnacji_brodawek_20ml.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
drogie sa kurde te kosmetyki na nas,ja juz pisałam uztwam musteli to krem przeciw rozstepom na allegro z 70-80 zł za 150 ml, a w aptece 110 zł, i jeszcze mam do piersi tez około 75zł i dlatego dzis kupilam cos tanszego zeby uzywac na przemian ,rano drozszego a wieczorem tanszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drogie drogie ale co zrobisz trzeba sie smarowac 🙂 ja wlasnie tez tak uzywam rano tego tanszego a na noc to drozsze a wiesz dlaczego bo rano jak zakladam rzeczy to wszystko wcieram w rzeczy a wieczorem jak sie posmaruje to leze na golasa na koldrze i czekam az wsiaknie 🙂 rano mi sie nie chce czekac albo nie mam czasu bo cos tam juz chce robic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby ten BioOil pomaga ale tak jak mowie cena jest dosyc wysoka...Mojej siostrze tez sie tak zrobilo w ciazy od samego poczatku zaczal jej wychodzic cellulit, szczerze to nie znam nic takiego bo nigdy takich srodkow nie uzywalam. Ale jak mozesz to moze wyprobuj ten bio oil ale tak jak pisalam tylko wueczorem bo to jednak olejek wiec wszystko sie lepi 🙂 ale wsiaka bardzo szybko wiec nie powinno Ci to przysporzyc duzo klopotu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po wyplacie sobie kupie, zobaczymy moze pomoze,a ja wczesniej to nie mialam tego paskudztwa ani rozstepów, i la mnie to dramat teraz jak wszystko tak sie szybko zmienia, poprostu zla dieta, to tez moja wina ,bo sie objadam wszystkim,a przed ciaza dbalam o linie.
Ale zbyt wielkil szokiem bylo dla mnie zucenie palenia z dnia na dzien, i musialam sobie czyms nadrobic i mysle ze dlatego tak szybo tylam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rzucilam palenie jakies 4lata temu ale ostatnio w czerwcu mialam napad na papierosa i wypalilam chyba ze 3 a juz bylam w ciazy ale nie wiedzialam ;> ja przed ciaza jadlam wszystko no i kolacje po 22 codziennie bo inaczej nie zasnelam bo bylam glodna albo sie budzilam nad ranem z burczacym zoladkiem. ale jak tak mialam cale zycie to pewnie przez to nie tylam. teraz mam narazie 1kg w przod 🙂 ale to dobrze w koncu sie ruszylo 🙂 musisz smarowac na pewno cos pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...