Skocz do zawartości

Rozstępy | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wlasnie wrocilam 🙂 przy okazji zakupilam sobie kolejna bluzeczke 🙂 ech spodnie przymierzalam ale oczywiscie nogawki za krotkie normalnie trafia mnie bo nic nie moge na siebie kupic!!! wszystko za krotkie ja nie wiem dla kogo oni to szyja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W galerii mialam 4zdjecia bo wkleilam fotke brzuszka z dzisiaj i pokazuje tylko 3. Dodi ma 10fotek i pokazuje jej tylko 3. a jak ja dodaje kolejne zdjecie to to poprzednie nie jest wyswietlane w galerii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak chyba wiem ktora to fotka 🤪 fajnie tak 🙂 🙂 ale ja bym miala problem bo mi sie wlosy faluja to bym musiala codziennie myc ;> no wlasnie ta fotka jest w galerii ogolnej ale jak wchodze na Twoj profil to jej nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mialam prosta grzywke ale znowu mojemu sie podobam bez :P i tak jakos wyszlo ze zapuszczam. Mi na szczescie jasnieje ten czarny wiec juz teraz jest sredni braz no i moje wloski mam braz wiec po kazdych paru myciach wyglada to o niebo lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przeciez nie mamy innego wyjscia 🙂 jesli sie chce naturalny kolor odzyskac...przeciez na lyso sie nie ogole no nie? :P ale damy rade ja tez jeszcze zetne wloski raz czy dwa i beda moje moje moje kochane brazowe i juz nie pofarbuje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...