Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jakbym wczesniej wiedziała o takim urzadzeniu to pewnie szalalabym ze zlosci ze takiego nie mam.

Amii ja nie bralam nospy. Ja zadnych leków nie brałam!!! Poprostu przecierpialam wszystkie bóle, nudnosci itp.!!!

Z wyjatkiem luteiny, która lekarz mi zalecił, zebym nie poroniła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Skorka ale wiesz co taki bol brzucha jest gorszy niz ta nospa i mi lekarz to tlumaczyl bo mi kazal brac nospe 2razy dziennie a ja nie bralam i sie meczylam. I w koncu jak poszlam i mowie ze tak mnie boli jak na okres i czasem az ciezko chodzic to mi powiedzial ze po nospie powinno przejsc a ja na to ze nie wzielam bo nie chcialam Dzidzi meczyc lekami no i prawie nakrzyczal... Mowi ze taki bol brzucha jest grozniejszy niz ta nospa a dzieki nospie miesnie glaskie ktore powoduje skurcze macicy sie rozluzniaja wiec Ami jesli lekarz zalecil Ci brac nospe to lepiej ja bierz. Ale ja znow robilam tak ze jak mnie bolal brzuch to bralam a jak nie bolal to nie bralam. Teraz np. biore tabletke dziennie. A byly momentu ze do 3dziennie ale to sie zdarzylo chyba 2razy tylko. Nie przekraczaj 3 na dzien. No i bierz nospe 40mg a nie 80mg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorka wiem o tym 🙂 gdybysmy siedzialy i pily soczek a nie pisaly tego na forum to zabrzmialo by to lepiej hehe 🙂
no wlasnie Ami ja mialam takie bole jak na okres od samego poczatku ciazy i dopiero w 13stym tyg zaczelam brac nospe i po 5dniach ulga na maxa!!! i jak mnie zacznie mocniej bolec to wtedy biore nospe ale staram sie jedna na dzien lub wcale zalezy od dnia. No coz kazda ciaza jest inna wiec ciezko tutaj porownywac sie do siebie. Kazda z Nas ma swoja historie ciazy...Ja mialam plamienia a to tez zmienia wiele...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Mamuski ja uciekam musze sie zabrac za sprzatanie kuchni :P i jechac na poczte wyslac ten nowy "cudowny" modem internetowy...bo wczoraj go zainstalowalam i sie co chwile rozlaczal i sie polaczyc z netem pozniej nie szlo...Ech no to do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki a ja za 5 zł zamówiłam na allegro cos w co sie zmieszcze. Myslalam ze bedzie uzywane bo za 5 zł. Dzis przyszło i jestesmy tu w domu w szoku bo nówka 😁 Mam biale botki, kupie tylko jakies getry i bedzie wygodnie 🙂 No ale golfik pod to musze załozyc tez! [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/745643765.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to 🙂 🙂 🙂 ja mam podobne tylko szaro biale paseczki 🙂
No getry sa swietne wygodne bardzo...Mnie to juz zaczyna pas uciskac w dresowych spodniach :P wiec pora pomyslec o czyms to chodzenia po domciu ostatnio z jednych wycielam gumke :P i juz mnie nie cisną hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn wiesz kopniaczki to juz byly ale takie wewnetrzne bardziej nie czula ich nigdy przez skore 🙂 🙂 🙂 ech Skorka fajnie tak 🙂 ja tak sobie mysle ze Ty bedziesz rodzic a my z Dodi bedzie dopiero ok 30stego tygodnia a Ami to juz wogole :P









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...