Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie Mamusie Moj Synu gdzies tam na dole jest non stop caly czas czuje kopniaczki w dolnej czesci brzucha nad pecherzem...A pamietam ze jeszcze niedawno jakies 2tyg temu czulam na gorze... A teraz juz od jakis 10dni tylko na dole lekarz mowil ze dziecko jest ulozone glowka w gore moze przez to, ale i tak mam wrazenie ze moja macica jest na dole nad pecherzem bo tam mam zgrubione miejsce i takie wybrzuszenie. Wy tez tak mialyscie? bo wiem ze ok 21tygodnia gora macicy siega pepka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja sobie zawsze zaprzatam glowe takimi pierdolami :P
ale najwidoczniej jest ok skoro lekarz nic w sobote nie mowil 🙂 nie tyje tylko no ale lekarz mowi ze ilosc wod plodowych jest bardzo dobra i Dzidzia duza wiec nie ma sie co martwic 🙂 musze sobie znalezc zajecie bo na tym zwolnieniu jak sie siedzi w domciu to zawsze sie czlowiek czegos doszuka z nudow :P






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ten psinek wyglada mi na rojbra :P :P slodki pyszczus 🙂 ja wlasnie wrocilam z zakupow kupilam jeszcze 4pary skarpetek bo byly takie fajne milusie 🙂
zaraz zabieram sie za obiad spaghetti 🙂 i znow na zakupy bo musimy na obiad cos kupic na jutro ja juz nie bede dzwigac bo tak niby kilka rzeczy a znow dzis pare kg sie uzbieralo na zakupach 😞 😞 wiec postanowilam ze codziennie bedziemy cos kupowac jak Mariusz bedzie w domciu bo nie bede musiala dzwigac tego wszystkie a nie chce zeby Dzidzi sie cos stalo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz dzwigac nie bede bo codziennie mowie i mowie i ciagle to samo a jak wychodzilam z tesco to juz mnie brzuch bolal na dole od tej cholernej siatki wiec skonczylo sie teraz codziennie zakupy robione miedzy innymi na obiad ktory mam gotowac. Skonczylo sie bo nigdy nic nie wiadomo. Jak tam rozmowa z szefowa? wszystko ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z szefową, wkurzyła mnie, miała mi przelac uznaniową premię 500 zł, i w zeszlym miesiacu dzwoniła ze mi przeleje tylko ze przez konto któregos z pracowników, bo jak ZUS mi placi to prawnie mnie sie zadna kasa juz nie nalezy, ale obiecala, a dzis mnie zaprosiła i powiedziała ze mi nie wypłaci bo pracownica ( moja niby szczera kolzezanka z pracy) powiedziała ze mi tej kasy nie przeleje a szefowa nie moze nic zrobic, bo tamta jest cwana i powiedziała szefowej ze ma jej to na pismie dac , to wtedy mi przeleje i Dupka blada wyszla z tej kasy 😞
ale kolezanke mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek zajrzałam na chwile.
Pewnie ze nie dzwigaj siatek!!! Mozeszjedynie nosic w siatkach malusie skarpeteczki 🙂
Dodi takie sa niestety kolezanki 😞

A tak w ogóle to spotkało mnie cos przyjemnego. Lezalam w łozku i nagle pepek wpadł mi do srodka, i brzuszek w pewnym miejscu- duzym miejscu był twardy. Mialam wrazenie ze to wlasnie male ciałko synusia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tam pracują teraz 3 laski, i szefowa akutar tej doliczyła do pensji moją uznaniówkę,a ona powiedziała ze "niby na jakiej podstawie ma mi przelac" i juz za pozno, bo ona dostała to w swojej pensji.

weź daj spokój, a dzis jeszcze się do mnie wdzieczyła i uśmiechała ,wredota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to szefowa powinna jej to odciac przy nastepnej pensji bo to nieslusznie dostala kase wiec ja nie wiem jaki szefowa ma problem. Obciac tamtej pensje za miesiac a Tobie przelac te pieniadze to chyba oczywiste chyba ze szefowa cos kreci? 🤨
Skorka to Dzidzia pewnie sie ulozyla na jednym boczku 🙂 Moja siorka mowi ze czasem bylo tak ze z jednej strony miala wklesly brzuch a z drugiej pupa Blanki hehe 🙂
a ja przy otwieraniu puszki wygielam paznokacia w druga strone i zaraz sie wstapie tak mnie rwie 😞 😞 😞 za dlugie juz je mam mialam obciac i cos nie mam czasu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ta laska ze swoimi madrosciami na luty2010... och jak ja nie lubie takich ludzi...
Wiecie co mi kolezanka poradzila? ksiazke "Zaklinaczka Dzieci"Tracy Hoog jej coreczka to zegarek hehe Olka wiec co gdzie i o ktorej Mala bedzie robic 🙂 ale od samego poczatku ja tak nauczyla 🙂 no i ona wlasnie karmi 50/50 bo jakas madrala na luty2010 twierdzi ze tak nie mozna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skórka widzisz pepek wskoczył jak za starych dobrych czasów hihi 🙂 fajnie ze tak sie wieri, moja mała tez sie kreci, czuje ja caly czas nad pepkiem.

Anitka-ale ona mi powiedziała ze ta kasa juz mi sie nie nalezy, bo jak zus placi to juz mam z zusu pensje z premią wyliczoną za 12 ost.miesiecy,a ona mi chciala dac dodatkowo, ale nie mogła normalnie przez kadry i place , bo prawnie sie mi nie nalezy i dlatego przez konto innego pracownika miala mi puscic.

To troszke pokrecone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ale to nie fair no nie? A przynajmniej juz wiesz komu mozesz ufac a komu nie 🙂
Niech sobie wsadzi te pieniazki ....wiesz gdzie :P pamietaj ze oliwa zawsze sprawiedliwa 🙂
co do filipa to juz mnie tak laska zdraznila ze szok...Ja juz jej nie lubie od czasow jej madrego tekstu do mojej osoby z ktorego wywnioskowalam ze ona ma zdrowa ciaze i ma to gdzie co sie stanie u mnie...
Ech sa ludzie i ludziska :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no tekst typu "moja ciaza jest bardzo udana a Ty sobie poczekaj do usg polowkowego" potrafi wyprowadzic z rownowagi bo ktos sie chyba nie czuje piszac takie cos...
No wlasnie Dodi zawsze sa jakies + takiej sytuacji bedziesz wiedziec na kogo uwazac 🙂 ja wlasnie koncze robic spaghetti Mariusz juz w domciu usmial sie ze skarpetuszek ktore kupilam 🙂 ech jeszcze 21tygodni 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...