Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No ja bede w 28smym tygodniu ciazy wtedy :P:P:P wiec nie wiesz tego hehe :P pokazywalam Ci moja sukienke do cywilnego?
http://www.theivoryrose.ie/index_files/TheIvoryRoseBridalRoomPhotoDetailB126.htm
taka prosta wiesz ja takie lubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje 🙂Prosta ale wlasnie dlatego mi sie podoba a kolor mam ten sam to jest taka wanila na zdjeciu wyglada bardziej jak zolty :P
oki doki ja uciekam bo juz prawie 1wsza 🙂
Do spisania Mamuski 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jakie sliczne 🤪 ja tez chce takie :P:P:P
Ja daje sobie na wstrzymanie z zakupami bo pozniej polowy nie zdaze zalozyc 🙂
Nie jade na zakupy czekam za Mariuszem bo nie chce dziwgac tego a On mi wlasnie napisal ze znajac mnie to pewnie nie wiem co bede jesc i znow cala siatka sie uzbiera :P a jeszcze chce pojechac do polskiego sklepu po serek wedlinke i chlebek 🙂 a chyba tam ostatnio widzialam gazetke Mama i ja czy cos takiego wiec jak bedzie to kupie sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorka bedziesz uzywac na poczatku karmienia silikonowych nakladek na sutki??? kolezanka mi je polecila 🙂 Moja siora ich nie uzywala i pierwsze 2tygodnie plakala z bolu a sutki to jakas masakra krew ropa i rana jedna wielka 🤢
a co do karmienia to dzis rozmawialam z moja Mama i jej kolezanki synowa tez karmi 50/50 to juz kolejna Mamusia ktorej sie ten pomysl spodobal 🙂 ja wlasnie w szpitalu zostalam poinformowana o tej mozliwosci 🙂
Moja siora teraz ma jazdy hehe bo Mala jej nie chce sztucznego mleka pic a jutro jedzie na wesele 70km od domu i mowi ze mleko juz sciaga od wczoraj i zamraza 🤢 hehe dobre :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja znajoma opowiadala jak poszla na wesele i dziecko zostalo w domu. miala duzo mleka w piersiach i na tym weselu strasznie ja rozbolały. wziela meza do lazienki i on jej wypil to mleko. był tak najedzony ze nic nie zjadl juz przez cale wesele:laugh: :laugh:
Nie wiem Anitek czy bede mogla karmic piersia. Zobacze. moja mama nie mogla!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sprobuje i mam nadzieje ze bede mogla karmic chociaz zeby zobaczyc jak to jest 🙂ale od samego poczatku w dzien bedzie cycek a na noc butla 🙂 co do mleka z cycka yyyy ja bym tego nie wypila...podobno slodkie na maxa :P nie chce probowac hehe :P
Wazne zeby Dzidzia sie najadla 🙂 no sa takie herbatki na produkcje pokarmu bo siorka je pila bo miala cesarke wiec pierwsze doby niestety pokarmu nie bylo prawie wcale...
Co do bolu to wlasnie mi mowila ze jak Mala nie pije kilka godzin to ma uczucie jakby jej mialo cycochy rozsadzic 🙃
jestem ciekawa jak ona na tym weselu da rade hehe niech sobie lepiej laktator zapakuje i wrazie czego sciagnie i wyleje hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na suwaczku mam brzusia hehe 😁 fajnie 🙂
ech jeszcze 1,5godziny i Mariusz wraca cale szczescie bo juz mi za nim teskno...takie dziwne widzimy sie codziennie ale czasem to mam taki napad ze jak wraca z pracy to krok w krok za nim chodze i musze sie tulic i musi mnie glaskac i lelac hehe :P
A jak juz bedzie Synus to wogole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo sie zakrecilam bo pisalysmy o karmieniu i o tym ze Twoja Mama nie mogla i tak nagle cos o kolezance napisac i nie wiedzialam o co biega :P
Ech szukam imion nadal nie jestem pewna co do Kasjana ;>
Co mylisz o Joachim albo Olaf? z czego Joachim raczej Mariuszowi nie podejdzie bo to zydowskie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Olaf ladniejsze poza tym krotkie :P a nazwisko bedzie po mezu wiec Sochal :P trzeba cos do nazwiska dobra zeby sie biedny nie meczyl pozniej 🙂
Ja wlasnie wloski wyprostowalam bo wygladalam jak chopin:P make up nawet zrobilam 😁 Mariusz sie pewnie zapyta z jakiej to okazji hahaha :P bo chyba z 2tygodnie mnie nie widzial z make upem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ami no ja juz sama we wtorek bede na polmetku 🤪
leci bardzo ale szybko ale to dobrze 🙂 byle do konca roku a pozniej juz bedzie takie oczekiwanie hehe 🙂
Nie no ja sie teraz nie malowalam bo w sumie w chacie siedze a jak gdzies ide do sklepu to po co sie malowac przeciez tragicznie nie wygladam bez make upu heh :P
ale cos w tym jest ze sie lepiej mozna poczuc wloski zrobione make up tez zaraz cos wyszukam w szafie i bedzie ok 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dbam ale czasem jakos tak lubie naturalnie wlosy powykrecane kremik na buzke i rzesy pomaluje i tyle 🙂
Poza tym Mariusz lubi jak jestem bez make upu 🙂 no a jak gdzies wychodzimy to oczywiscie zawsze doradza jakie cienie itd a to fajne jest bo faceci z reguly nie wtracaja sie w takie sprawy a Moj to zawsze mowi ze to bardziej pasuje albo ze wlosy takie a ja sie ciesze bo przynajmniej nie mam problemu bo tak to zawsze chodzilam i stekalam co ubrac jak sie pomalowac a co z wlosami a krecone czy proste i takie tam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz mial konczyc o 3-30 a tu cisza...jak zwykle...Lunchu nie mial zeby predzej konczyc a tu widzicie jak jest 😞 i oczywiscie nawet napisac nie moze bo tel tam uzywac nie moze...ech bez komentarza normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...