Skocz do zawarto┼Ťci
Lilla

Czerwc├│wki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zapraszam wszystkie przysz┼ée czerwcowe mamy┬á­čśŐ

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Dzi─Ökujemy za utworzenie w─ůtku i witamy pierwsz─ů Czerwc├│weczk─Ö┬á­čśâ

Gratulacje!

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç dziewczyny, dwa dni temu zobaczy┼éam poraz pierwszy w ┼╝yciu dwie kreski na te┼Ťcie┬á­čśŐ┬áWed┼éug moich oblicze┼ä jest to czwarty tydzie┼ä ci─ů┼╝y, a planowany termin porodu przypada na 6 czerwca. Za dwa tygodnie mam wizyt─Ö u ginekologa. Zastanawiam si─Ö czy wykona─ç przed wizyt─ů beta HCG, czy poczeka─ç na skierowanie przez lekarza.┬á

Dajcie zna─ç jak Wy si─Ö czujecie i czy jest to Wasza pierwsza, czy kolejna ci─ů┼╝a ­čśŐ

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej Lilla! Gratulacje!

Wydaje mi si─Ö ┼╝e na skierowanie na badania musisz jeszcze poczeka─ç. Lekarz je wypisze. Ja ju┼╝ kiedy┼Ť m├│wi┼éam lekarzowi ┼╝e mo┼╝e szybciej zrobie np. HIV, tokso. Kaza┼é mi od┼é─ůczy─ç internet ­čÖé┬á

Jak si─Ö czujemy? Ci─ůgle jemy (wed┼éug internetu to nietypowy objaw).

To moja druga ci─ů┼╝a. Mam nadziej─Ö ┼╝e tym razem j─ů donosz─Ö.

Pozdrawiam

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hejo ­čśś to moja druga ci─ů┼╝a i por├│d na┬á 2 czerwca┬á jak na razie ­čśë┬áPozdrawiam┬á mamusie ­čÖé

Edytowane przez Andziaaa

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej, jestem nowa­čśüwedlug kalendarza mam na 1czerwca porod, to moja pierwsza ci─ů┼╝a. Wizyte pierwsza mam 7pazdziernika. Wczoraj zrobilam badanie krwi Beta i wyszlo 523.43:) Kiedys jeden lekarz powoedzial mi, ze podejrzewa u mnie macice dwuro┼╝na. Oby bylo dobrze:( Pierwsza ciaza i stresa mam­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej, chyba do┼é─ůcz─Ö do grona. Dzi┼Ť zrobiony tescior tylko dlatego, ┼╝e mam dotkliwe piersi i metaliczny posmak w ustach , wynik pozytywny. Wzdyma mnie i jajnik boli jakby miesi─ůczka by┼éa tu┼╝ tu┼╝ wi─Öc jestem bardzo zaskoczona wynikiem testu, mo┼╝e si─Ö pomyli┼é? Troch─Ö si─Ö obawiam bo mam za sob─ů ju┼╝ ci─ů┼╝─Ö pozamaciczn─ů i staram si─Ö nie nastawia─ç na nic cho─ç od rana o niczym innym nie my┼Ťl─Ö ­čĄŽ. Mamy te┼╝ ju┼╝ dw├│jk─Ö broj├│w, 11 letniego Igora i 4letni─ů Ad─Ö.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 30.09.2020 o 19:37, Andziaaa napisał:

Hejo ­čśś to moja druga ci─ů┼╝a i por├│d na┬á 2 czerwca┬á jak na razie ­čśë┬áPozdrawiam┬á mamusie ­čÖé­čÖé

Hej Andziaaa, m├│j termin porodu r├│wnie┼╝ przypada na 2 czerwca ­čÖé

pozdrowienia!

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 30.09.2020 o 21:47, Joanna Mikołajczak napisał:

Hej, jestem nowa­čśüwedlug kalendarza mam na 1czerwca porod, to moja pierwsza ci─ů┼╝a. Wizyte pierwsza mam 7pazdziernika. Wczoraj zrobilam badanie krwi Beta i wyszlo 523.43:) Kiedys jeden lekarz powoedzial mi, ze podejrzewa u mnie macice dwuro┼╝na. Oby bylo dobrze:( Pierwsza ciaza i stresa mam­čśü

┬áHej, ja r├│wnie┼╝ mam wizyt─Ö 7 pa┼║dziernika! Daj zna─ç, czy uda Ci si─Ö ju┼╝ us┼éysze─ç serduszko maluszka ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 30.09.2020 o 13:54, Katarzynaa napisał:

Hej Lilla! Gratulacje!

Wydaje mi si─Ö ┼╝e na skierowanie na badania musisz jeszcze poczeka─ç. Lekarz je wypisze. Ja ju┼╝ kiedy┼Ť m├│wi┼éam lekarzowi ┼╝e mo┼╝e szybciej zrobie np. HIV, tokso. Kaza┼é mi od┼é─ůczy─ç internet ­čÖé┬á

Jak si─Ö czujemy? Ci─ůgle jemy (wed┼éug internetu to nietypowy objaw).

To moja druga ci─ů┼╝a. Mam nadziej─Ö ┼╝e tym razem j─ů donosz─Ö.

Pozdrawiam

Hej Katarzyna, r├│wnie┼╝ gratuluj─Ö!

Zdecydowałam się tak jak mówisz, poczekać na wizytę u lekarza i niczego nie przyspieszać.

Ja te┼╝ narazie mam zdrowy apetyt. Mam nadziej─Ö, ┼╝e tak pozostanie.

Trzymam kciuki za Twoj─ů ci─ů┼╝─Ö,

Pozdrawiam ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Gdzie┼Ť czyta┼éam, ┼╝e ci─ů┼╝a uczy czekania. Mnie uczy te┼╝ ┼╝eby nie czyta─ç tyle internetu. W pi─ůtek by┼éam u lekarza bo wyczyta┼éam ┼╝e mo┼╝e b─Ödzie bi─ç serduszko. Lekarz si─Ö na mnie dziwnie popatrzy┼é, stwierdzi┼é ┼╝e przecie┼╝ za szybko, zbada┼é i skasowa┼é swoje. Na plus ┼╝e partner m├│g┼é ze mn─ů by─ç (wraca tylko na weekendy). Od tego czasu chyba bardziej to poczu┼é, ┼╝e kto┼Ť tam jest.┬á

Kociara rozumiem Ci─Ö dok┼éadnie. Na pierwszej wizycie siedzia┼éam i wy┼éam a lekarka si─Ö dziwi┼éa. Jak przeczyta┼éa moj─ů kartotek─Ö to zrozumia┼éa. Ale ka┼╝da ci─ů┼╝a jest inna. Ja si─Ö boj─Ö czy zobacze bij─ůce serduszko. Im wi─Öcej czytam tym bardziej stwierdzam, ┼╝e na ka┼╝dym etapie mo┼╝e si─Ö co┼Ť wydarzy─ç. Tylko po co czyta─ç i my┼Ťle─ç? ┼╗ycz─Ö Ci du┼╝o si┼éy bo tylko spok├│j nas uratuje.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej dziewuszki. Jak si─Ö czujecie? Terminy same obliczalyscie, tak? Czy ju┼╝ oficjalnie od lekarza?

Mnie z wyliczen aplikacji wychodzi 10 czerwiec, znaj─ůc mnie b─Ödzie to szybciej. Do lekarza nie jestem um├│wiona, nawet nie wiem do kogo si─Ö uda─ç. O moim zaufanym ginu dzi┼Ť si─Ö dowiedzia┼éam, ┼╝e zmar┼é Ôś╣´ŞĆ humor parszywy, najlepiej bym si─Ö zamkn─Ö┼éa w ciemnym k─ůcie.. ale jutro┬á b─Ödzie lepiej ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Kociara┬áu mnie samopoczucie bardzo zale┼╝y od dnia. Wczoraj ca┼éy dzie┼ä pobolewanie podbrzusza, uczucie zgagi, wzd─Öcia i senno┼Ť─ç. Dzisiaj czuj─Ö si─Ö zdecydowanie lepiej (jedyna oznaka ci─ů┼╝y - pobolewanie piersi).┬á Ja wylicza┼éam termin porodu korzystaj─ůc z kalkulator├│w w internecie (bior─ůc pod uwag─Ö termin ostatniej miesi─ůczki). Na pocz─ůtku mia┼éam termin na 6 czerwca ale chyba co┼Ť ┼║le wpisa┼éam, bo p├│┼║niej jednak 2 czerwca.┬á

Przykro mi, ┼╝e musisz szuka─ç nowego lekarza. Zawsze mniej stresu je┼Ťli idziesz do kogo┼Ť zaufanego. Ale na spokojnie, popytaj mo┼╝e w┼Ťr├│d bliskich i znajomych czy maj─ů kogo┼Ť do polecenia. A jutro na pewno b─Ödzie lepszy dzie┼ä! Trzymam mocno za to kciuki ­čÖé

A sk─ůd jeste┼Ťcie dziewczyny?

Edytowane przez Lilla

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny ! Ja w┼éa┼Ťnie kilka dni temu si─Ö dowiedzia┼éam ┼╝e pierwszy raz zostan─Ö mam─ů !! Termin na 10 czerwca.

@Lilla┬ája te┼╝ ci─ůgle bym spa┼éa

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Dzi─Ökuj─Ö @Lillai Tobie r├│wnie┼╝ i reszcie dziewczyn r├│wnie┼╝ gratuluj─Ö @Kociara chyba mamy ten sam termin ÔŁĄ´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Lilla jestem z opolskiego ­čÖé

@Kociara┬áwierze ┼╝e jest ci─Ö┼╝ko znale┼║─ç lekarza. Ja ju┼╝ mam trzeciego. Pierwszy poinformowa┼é mnie o poronieniu i ju┼╝ nie umia┼éam do niego wr├│ci─ç i na nowo mu zaufa─ç chocia┼╝ zrobi┼é wszystko co by┼éo w jego mocy. Drugi przebada┼é mnie tak, ┼╝e bola┼éo mnie wszystko ┼é─ůcznie z dzieckiem. Za to moja Pani Doktor siedzi dzisiaj przed ekranem i m├│wi: No poka┼╝ si─Ö maluchu matce :D:D:D Mam nadziej─Ö ┼╝e przejdziemy wszystkie miesi─ůce razem bo mimo ┼╝e to ┼Ťwie┼╝a znajomo┼Ť─ç zdobywa moje zaufanie swoj─ů empati─ů ­čÖé┬á

Kiedy┼Ť s┼éysza┼éam ┼╝e mam szuka─ç lekarza kt├│ry pracuje w szpitalu. Polecam te┼╝ stron─Ö [spam]┬á­čśë┬á

Dziewczyny jak tam Wasze małe serduszka?

serduszko.jpg

• Lubi─Ö to! 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

U mnie dzisiaj jeszcze za ma┼éy zarodek, ┼╝eby zobaczy─ç serduszko. P─Öcherzyk ci─ů┼╝owy 1,5 cm. Mam przyj┼Ť─ç na wizyt─Ö za 2 tygodnie ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej. @Jula13┬á na to wychodzi, ┼╝e ten sam dzie┼ä ­čśü. Ale to tylko aplikacja, moje ci─ů┼╝─Ö szybciej si─Ö konczyly, (wtedy kiedy chcia┼éam- mia┼éam zagro┼╝one ci─ů┼╝─Ö i po d┼éugim le┼╝eniu stwierdzi┼éam, ┼╝e ju┼╝ do┼Ť─ç i czas rodzic na drugi dzie┼ä mia┼éam bobasa przy sobie ­čśü)┬á mam nadziej─Ö, ┼╝e tym razem b─Öd─Ö mog┼éa funkcjonowa─ç normalnie do rozwi─ůzania.

@Lilla┬á jestem z pomorskiego ­čśë

@Katarzynaa wow,już widać serduszko?

Obdzwoni┼éam kole┼╝anki, i zarejestrowa┼éam si─Ö do trzech lekarzy ­čÖë

Z jednego zrezygnuje bo zapisa┼éam si─Ö na koniec (jakim┼Ť cudem si─Ö dodzwoni┼éam) do lekarza na NFZ na 23pazdziernika. S─ůdz─Ö, ┼╝e b─Ödzie ju┼╝ co nieco wida─ç. Drugiego, na kt├│rym mi zale┼╝y dopiero 9listopad i to prywatnie.┬á

Przeszed┼é mi b├│l jajnika,czasem tylko zakluje. Czasem w g┼éowie si─Ö zakr─Öci. Metaliczny posmak w ustach mam ci─ůgle, je┼Ť─ç si─Ö nie chce przez to. A kawa... Okropna ale pij─Ö bo bez niej bym spala na stoj─ůco ­čśé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Katarzynaa ojejku jaka pi─Ökna ma┼éa fasolka ! I pomy┼Ťle─ç ┼╝e te┼╝ mam co┼Ť takiego pod sercem pierwsza ci─ů┼╝a to wszstko wydaje si─Ö takie magiczne . Na kiedy masz termin ? Jestem Ciekawa czy u mnie b─Ödzie co┼Ť wida─ç na wizycie bo si─Ö tak nie mog─Ö doczeka─ç ┼╝e nie wiem czy nie za szybko id─Ö do lekarza. Ale chyba nie wytrzymam z czekaniem d┼éu┼╝ej ­čśé­čą░

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Jula13┬áwed┼éug og├│lnodost─Öpnych kalkulator├│w dostane prezent na dzie┼ä dziecka. Wed┼éug mojego lekarza ci─ů┼╝a jest jednak starsza.┬áNie szalej, nie p─Öd┼║ do lekarza za szybko. Trzeba uzbroi─ç si─Ö w cierpliwo┼Ť─ç. Jak ju┼╝ pisa┼éam przed tym badaniem by┼éam dwa razy u lekarza ┼╝eby si─Ö niczego konkretnego nie dowiedzie─ç.┬á

Masz racje pierwsza ci─ů┼╝a jest magiczna. Zazdroszcze tej nieopanowanej rado┼Ťci ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Jula13 nie spiesz się z lekarzem, Katarzyna dobrze radzi. 

Ja mam wizyt─Ö 23, zapisa┼éa bym si─Ö p├│┼║niej ale nie jestem pewna czy zasz┼éam w ci─ů┼╝─Ö we wrze┼Ťniu czy w sierpniu (sp├│┼║ni┼é mi si─Ö wtedy okres o tydzie┼ä a nigdy tak nie mia┼éam, testy by┼éy wtedy ujemne)

@Katarzynaa┬áczyli jednak b─Ödziesz maj├│wk─ů? Maj jest taki pi─Ökny, uwielbiam ­čśŹ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Kociara┬á@Katarzynaa┬áspieszylabym si─Ö tak gdyby nie zdr├│wko , niestety ale musz─Ö by─ç predzej bo musz─Ö wiedzie─ç jak post─Öpowa─ç ┼╝e wszystkim . Ale na szcz─Ö┼Ťcie rok temu uda┼éo si─Ö odstawi─ç wszstkie leki wi─Öc jestem na dobrej drodze ! Co nie zmienia faktu ┼╝e ci─ů┼╝a musi by─ç pod ┼Ťcis┼é─ů kontrol─ů 2 specjalist├│w ginekologa i drugiego lekarza prowadz─ůcego

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Jula13┬áskoro problemy ze zdrowiem to lepiej szybciej do gina. Daj zna─ç jak b─Ödziesz po wizycie ­čśŹ┬á

Moja 4latka ma jelitowke,, dwa dni bola┼é ja brzuch, wczoraj rano by┼éo super, po po┼éudniu jak ja chwyci┼éo to mi wymiotowa┼éa ca┼éa noc. Co┼Ť strasznego. Teraz w czasie pandemii nawet nie wiadomo gdzie jecha─ç po pomoc..┬á

Koniec ko┼äc├│w dzi┼Ť jest ju┼╝ w miar─Ö ok. Ja rano te┼╝ wymiotowa┼éam i tak si─Ö zastanawiam czy to wina wirusa czy fasolki ­čĄö

Mało nas czerwcówek, prawda?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Kociara┬ádobrze ! Dam zna─ç ­čÖé o Tobie zdr├│wka bo jelitowki nikomu nie ┼╝ycz─Ö a na pewno w ci─ů┼╝y ­čÖé bedzie dobrze mo┼╝e to od fasolki . Ja na razie ca┼ékiem nie┼║le bo tylko jeden dzie┼ä mia┼éam delikatnie md┼éo┼Ťci ale nie wymiotowa┼éam . Ale to dopiero pocz─ůtek nie ciesz─Ö si─Ö na zapas ­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...