Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No wlasnie kolezanki czasem mowia jest super a nie zawsze jest to prawda wiem o tym niestety 😞
co do jego pracy to wiesz powinnam sie juz nauczyc bo czasem tak jest ze cos sie popsuje i nie moga wyjsc dopoki nie naprawia bo wiesz ja jakis serwer padnie na plancie farmaceutycznym czy banku to raczej nie da sie wytlumaczyc ze jest weekend hehe 🙂 ale najwazniejsze ze juz jedzie tylko biedak glody bo lunchu nie mial 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi u ciebie to chyba strasznie hormony szaleja, nie mozesz sie tak przejmowac. wiesz co w sobote powiedzial mi chlopak mojej kolezanki? Ze go ani ziebi ani parzy czy mnie moje dziecko kopie czy nie! To było chamskie. Ale prawda jest taka ze on jest niedojrzały emocjanalnie. Ta twoja kolezanka moze nie chciala zrobic ci przykrosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby sa dziwne 😞 😞 😞 😞 jak dla mnie to takie nieprzemyslane slowa...jak mnie to wkurza takie glupie gadanie...Ciekawe ze w 9tym miesiacu jej dziecko wazylo 15razy wiecej i miala taki sam brzuch raczej fizycznie niemozliwe, Dodi nie przejmuj sie... 🙂
Moze sama wygladala jak slon i teraz Ci zazdrosci ze tak ladnie wygladasz 🙂 bo jak dla mnie to ladnie wygladasz i spokoj mi tam bo po dupie dostaniesz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał:
skórka napisał:
Dodi skromnie ale napisała 🙂 No i mam nadzieje ze wszystko juz dobrze 🙂



tak ,juz odeszły wszystkie smutki 🙂 jak ukochany wrócił, zaraz bede jesc obiadek.
A co u Was ???

ciesze sie z twojego happyendu 🙂
A co u mnie? Ja jestem len i nic nie robie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale bez przesady ze Dodi ma brzuch jak kobieta w 9tym miesiacu w to to nie uwierze...
Moja siora tez sie wkurzyla bo wyszla z kumpelami do pubu i ona i jej kumpela w ciazy byly i jedna mowi :ech kasia ale aga to lepiej wyglada w ciazy niz ty" phii a moja siora mowi no tak ale ja jestem w 8miesiacu a aga w 5tym...i lasce kopara opadla i tylko pod nosem rzucila "ach nie wiedzialam"
Laski czasem nie mysla co mowia przeciez wiadomo ze dla ciezarnej kobiety to lepiej jak slyszy jakis komplement a nie najlepiej jeszcze jakby powiedziala "ej Dodi ale z Ciebie wieloryb jaaaaa" a wierz mi sa takie pipy :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogólnie nawet jakbysmy wygladały jak super rewelacje to i tak zawsze znalazlby sie ktos kto by powiedzial cos zlosliwego. Ludzie sa tacy i juz! I nie nalezy sie przejmowac 🙂 tylko smiac z glupiego gadania:laugh: :laugh: :laugh:
Ja uwazam ze wszystkie ciezaroweczki maja fajne brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda z Nas ma inny brzus przez to wlasnie napisalam ze ma Dodi zajrzec w galerie sa kobiety ktore prawie wcale nie maja a i sa kobiety ktore maja o niebo wieksze od Dodi w tym samym tygodniu ciazy wiec DODI nie przejmuj sie 🙂 ja tutaj prawie plakalam ze brzusia nie mam a Dodi tu sie stresuje brzusiem 🙂
W moze tez byc tak ze Ci urosl teraz i przez nastepne kilka tygodni bedzie wygladac tak samo a to mi zacznie rosnac 🙂 nigdy nie wiesz 🙂
Skorka ma racje zawsze znajdzie sie ktos "zyczliwy" 🙂
Ja uciekam Kochane i zycze Wam milego popoludnia 🙂
Buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilam 🙂
frytki zaliczone 🤪 nawet hamburger wpadl po drodze 🙂
zakupy zrobione a teraz mam piwko bezalkoholowe ale cos nie bardzo mi smakuje :P jakies takie slodkie :P tak chcialam sie napic do towarzystwa ale na jednym zakoncze hehe 🙂
mamy limit kompa do 8-30 🤪 pozniej ogladamy filmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...