Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Madziu 🙂 Dodi wczoraj nie bylo pewnie padla po remoncie 😉
Hehe fajne spodenki 😁 ja kupilam jedne sztruksy tylko siora mi mowila ze lepiej dresowe albo bawelnianie bo inne to sa niewygodne strasznie zwlaszcza dla dziecka...Ja jeszcze ciuszki od kolezanki dostane wiec zobacze co tam bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalam od kolezanki taki swietny kompecik 😁 ech te ciuszki sa swietne wszystkie 🙂
to przebierak i mata dla Olafka 🙂 [img size=315]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/przebierak-2e5cef42863f86ae0f29a51565788bff.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby takie poleczki zawieszane mozna dokupic plastikowe 🙂 to sobie dokupie bo zawsze wygodniej bedzie trzymac roznce rzeczy 🙂 tzn ten przebierak jest w zestawie z lozeczkiem ale mowie do Mariusza ze poczekamy do przyszlego weekendu bo bedziemy w Dublinie to wstapimy do ikea 🙂 [img size=315]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/mata-9be1ffd7a96a181ebe088172dccd4a2d.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Ikee gdzies blisko? tam sa tanie te przewijaki...Pomysl jak czesto bedziesz przebierac Malego no i kapanie itd...wyobraz sobie schylac sie nad lozkiem zeby Go przebrac...zwlaszcza po porodzie no coz raczej nie bedzie zbyt wygodne dla Ciebie 😞 a jednak taki przewijak jest na wysokosci pasa no i mysle ze to super sprawa moja siora naprawde malo zaplacila za swoj kupila wlasnie w Ikea 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item824183542_solidny_przewijak_regal_na_kolkach.html
ja sie jej zapytam ile dala za ten w Ikea ale nie duzo tez cos ok 100zl bo ona za lozeczko w Ikea dala 400zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kochane brzuch to ja mam jak Obelix:P
Na łózku nie mam zamiaru przewijac malucha tylko mam taka szafeczke, ktora jest pusta i mialabym na niej duzo miejsca.

Klaudia swetrerki sa bardzo przydatne. Ja akurat nie kupowalam bo ciocia zrobila mi kilka na drutach. Tylko takie smieszne guziki znalazla w sklepie 🙂

Ikea jest w Katowicach. U nas nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry kochane 🙂

POGADUCHY NASZE wróciły do łask 🙂 ciesze sie 🙂

Buziaki dla Was i chlopaczków 🙂

musiałam nadrobic te 11 stron 🙂


Ja niedawno wstałam, wczoraj bylismy u znajomych wieczorem, którzy mają 3 miesiecznego synka, ale on słodki 🙂
Cały dzien wczoraj ogarnialismy mieszkanie i jezdzilismy po supermarketach aby kupic jakis wąż świetlny do podwieszanego sufitu, zjezdzilismy 4 supermarkety kazdy w innym konu Wawy 😞

W koncu udalo sie nam kupic, ale jak mój okochany wioł sie za podłaczanie to wywalił korki w całym pionie w bloku i popalił gniazdka 😞 ale udało sie juz przywrócić prąd 🙂 heheheh

Mam nowe włosy 🙂 to znaczy kolor, kolzeanka u której byłam jest fryzjerką i poprawiła mi to co mi schrzniły 3 tygodnie temu, juz powoli odzyzyskuje jasny kolor, jestem zadowolona 🙂

Anitek co do tych gwiazdek fluorescencyjnych,mam rade , nie naklejaj ich duzo na poczatek, znajoma miała tak samo, obkleiła cały sufit i bylo tak jasno ze dziecko nie chcialo spac i musiała odklejac 😞 wiec sprubój moze jak Olafek bedzie ie z nimi czuł w mniejszej ilosci 🙂

A wogole znowu mam ból pleców ( krzyża) promieniujacy
do nogi 😞 a wczoraj miałam pd 15 skurcze macicy , dopiero 1,5 nospy forte załatwiło sprawe .
Ale sie rozpisałam heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dodi mamusiu jedynej dziewczynki w Pogaduchach 🙂
No to nadrobilas wszystko na 5 🙂
Te skurcze tez mam. Wczoraj mnie dopadły ale mineły.

Co do fryzury to mysle co tu zrobic z moja głowa??? teraz oczywiscie bo nie wysiedze u fryzjera, ale w styczniu moze juz pojde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś sobie tam wymyślisz na główce 🙂
ja teraz musze farbowac bo jak sie nie ma swoich naturalnych to potem ciezko wrócic 😞

Musze znowu uciekac, bo mimo dwóch dni sprzatania, caly czas jest pył w domu, i przynajmniej 3 razy trzeba generalnie posprzatac zeby slikwidowac brud ,wiec ide kąpu kąpu i pomoge Marcinkowi poscierac kurze, potem obiad i moze wreszcie troche wolnego weekendu 🙂

Potem wpadnę 🙂

Co do skurczy to narazie dopóki nic wiecej sie nie dzieje nie bede sie martwic tym, gorzej ze boli ten krzyz 😞 ale dam rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi jak bedzie ich wiecej niz to wtedy idz do lekarza.
Madzia u Ciebie skurcze jak najbardziej sa na miejscu w koncu juz 37tydzien 🙂
Co do wlosow to ja nie komentuje 😞 nie bylo Cie to nie wiesz...jak ryczalam caly dzien bo idiotka mi tak krotko wlosy wyciela ze myslalam ze ja tam rozniose...Szlam do poprawki na drugi dzien 😞 jest lepiej ale to nie tak chcialam miec wlosy na wlasny slub!!!Nigdy wiecej juz tam nie pojde!!!Mi na szczescie udalo sie utrzymac naturalne i juz nie musze sie martwic 🙂 choc wiecie co? zauwazylam siwki...ech starzeje sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek drogi sa dwa rodzaje siwych wlosow. Jedne ze starosci a drugie z nerwow! Udowodnione. A ty masz duzo ciazowych stresow wiec byc moze znikną w przyszlosci 🙂
Co do długosci wlosow to tez mnie denerwuja krotkie, bo czuje sie jak mały gruby chłopak z krotkimi wlosami 😞
Na razie mam wiekszosc naturalnych ale dlugosc mnie wkurza. Zapuszczam 🙂!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te siwki to raczej stres hehe albo hormony 😁 ale z tego co pamietam mialam juuz siwki przed ciaza no a Mama mowila ze ja sie urodzilam z jednym siwym wlosem na czubku glowy 😁 podobno to szczescie przynosi hehe 🙂
No ja tez nie lubie takiej dlugosci bo mam wyciete tak na 6cm a do tego z przodu dwa dlugie kikuty do brody normalnie roznioslabym ja za te wlosy...ale teraz jak juz sa naturalne to moge je spokojnie zapuszczac na Nasz slub koscielny 🙂
a kolorek nawet mi sie podoba 🙂 jest jasniejszy od tego ktory mialam w oryginale ale po tylu latach farbowania to nie dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolejny dzien mija nawet spokojnie. Brzydko na zewnatrz. Juz wole jak pada snieg.
Moj mezczyzna odkurzył bo ja juz nie szarpie sie z zadnymi urzadzeniami.
Przymierzalam troszke swoich ubran i stwierdzam, ze wiecej tego robic nie bede 😉 Stuprocentowy Obelix uffffffffffff

Jeszcze wkleje wam swiatecznego rampersa 🙂 [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Image034.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu ja tez nic nie widze hehe :P a gdzie tu jeszcze conajmniej 10,5tyg 😁 z lusterkiem mega ciezko bo jakos tak nie umiem jedna reka sie golic :P no coz na nastepny raz wymysle cos innego hehe albo usiade na wannie i poprosze Mariusza o przytrzymanie lusterka 🙂
Eeeejjj ale to fajne takie slodziachne!!!!ja chce miec Olafka juz w domciu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...