Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki 🙂
Asiu normalnie jakbyś zgadła czytam i czytam bo Normalnie jak mnie nie ma to dużo piszecie 😁 🙃 🙃 🙃
Pierwszy temat, moje koleżanki odwróciły się ode mnie jak wyszłam za mąż, miałam taką przyjaciółkę była bardzo podobna do mnie więc uznawana była za moją siostrę, nawet do naszych mam wzajemnie mówiłyśmy mamo, ale cóż ona jest bardzo nieszczęśliwa a ja w którymś momencie zaczęłam być bardzo szczęśliwa, dla niej to było nie do zniesienia. Któregoś dnia zapytałam ją czy wie kto to jest przyjaciel, zapytała o co chodzi więc odpowiedziałam jej że przyjaciel to ktoś zupełnie inny niż ona i tak już więcej do mnie się nie odezwała i trudno. Mam Was, wystarcza mi bo nikt inny mnie tak nie rozumie ja wy, które przeżywałyście lub przeżywacie to co ja 😘 😘 😘 kiss dla Was za to 🙂
I Daga ma rację nie nas w d..e pocałują 😁
A propos Dagi, kochana trzymam kciuki że to już, oby było szybciej 🙂.
Poród rodzinny, jak wiecie chciałam poród przez cc, natomiast chęć udziału Andrzeja przy tym była większa więc będzie sn, choć wiem że ona sam mimo że bardzo chce nigdy by mnie nie zmuszał, jak uzna że ma dość to sobie wyjdzie 🙂
Karina wyślę email na gg.
A teraz o nas.
Ktg super, doppler też, łożysko w rzeczy samej młodziutkie, Amelia z wagą potwierdzoną czyli prawie 2 kg, książkowe dziecko, ale póki co na świat się nie szykuje, czuję że jednak doczekamy marca i będę ostatnia hihihiih.
Aha ja mogę być u którejś chrzestną, bo w sumie mam tylko jednego chrześniaka i na więcej się już nie zapowiada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Masz racje Daga oj masz, próbuje sobie właśnie przypomnieć jak to jest hihihi.
Jesteś bardzo odważna bo ja gdybym miała co 10 min i 3-4 by się powtórzyły pędziłabym do szpitala. Ty masz bliżej to może łatwiej hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga poczekaj az bede miec 3 dziecko to bedziesz chrzestna bo na drugie juz mamy 🙂 Fajnie z Amelka wszystko dobrze 🙂

Daga a juz myslalam ze to to 🙂 ja szczerze mowiac nie wiem jak sie odczuwa skurcze i boje sie ze cos przegapie nawet te rzadzsze...

Wyslalam Asi i Adze na maila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm, ja chyba przegapię moje skurcze - bo przy piotrusiu wcale nie bolały i nawet nie pamiętam jak to było 😁 😁 😁
Ja też poproszę [email protected]
Ale jestśmy do siebie podobne ja też miałam dzisiaj pierogi 😉
A co do znajomych - miałam taką koleżankę, naprawdę super dziewczyna - ale co się stało nie mam pojęcia bo od listopada nie odbiera telefonu odemnie. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem, byłam w szkole na zebraniu, na szczęście szkoła po sąsiedzku dosłownie hihihi.
Karina dzięki, bardzo bym chciała być chrzestną, trudno jak muszę to poczekam, tylko żebym za stara nie była.
Aniu przestała się odzywać bo jesteś szczęśliwa 🙂 ale nie martw się masz nas.
Dziewczynki ja też nie miałam w ogóle skurczów z Adrianem a nie przegapiłam Wy też nie przegapicie, chyba nie da się 🙂
Eluniu pouciekały bo ja przyszłam 🙂
W ogóle trochę się przeziębiłam, pani doktor wypisała mi leki, mam katar i boli mnie gardło, gorączki to nie wiem.
Raczej czuję się źle, odwołałam spotkanie dziś wieczorem, przełożyłam na poniedziałek 🙂 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, super że z Amelką wszystko dobrze 🙂 zresztą nie moglo być inaczej 🙂 tylko dlaczego Ty przeziębiona jesteś tego nie rozumiem 😉

Karinka, dzięki 😘 ja wyślę Ani od siebie 🙂

Aniu, już wysłałam 🙂

Ja piję kawkę tylko w weekend z Rafałem po obiadku, ale oczywiście latte 🙂 bo inna to nie bardzo, zresztą nigdy nie byłam fanką kawy.

Daga, czy to może już rodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus napewno mu sie uda 🙂 my tez mu w tym kibicujemy 🙂 Boze dziewczyny nas tez to czeka, wywiadowki, uwagi, zadania domowe 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Asiu dzieki ze wyslalas Ani, ja bylam chwilowo niedostepna.
Ale i tak zapisze Twoj mail 🙂

Ide sie polozyc, zaraz Na Wspolnej a potem moj ulubiony doktor House 😁

Wy spijcie smacznie brzuszki a Ty Dagus jakby7s rodzila to napisz chociaz smsiaka:P o kazdej porze mozesz pisac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga ja nawet do ciebie zadzwonię jak coś hihhi, będziemy razem oddychać, już ładuję telefon.
Karina ja też strasznie lubię dr housa.
Ania to Piotruś jak mój Andrzej też po muzycznej 🙂, gra na czymś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...