Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna grudniowo styczniowa mama miala wywolywany porod pare dni i mowi ze nic rewelacyjnego... dobrze by bylo gdyby sie udalo za pierwszym razem. A dlaczeo zdecydowali sie wywolywac a nie czekac??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Hejka jestem 🙂
Pierwsze sto lat dla naszej wczorajszej solenizantki 🙂 Rozalciu tysiące buziaków od cioci i Bartusia 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Oj Daga bidulku teraz pewnie nerwy i wlekący czas bo chciała byś już??? 🙂 moze odrazu nie dadzą ci kroplówki z tą oksytocyną przecież sa jeszcze inne sposoby 🙂 Bedze dobrze 🙂
Karina a ty też się nie ociągaj!!! Ruch ruch i jeszcze raz ruch:laugh: :laugh: :laugh:
U mnie tez kuzynka na po jutrze ma termin i nic sie na razie nie znaczy 🙂 widziałam sie z nia dziś i juz panikuje bo to druge i wie co ja czeka i waha sie nad znieczuleniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przywiozłam w rożku 🙂 na rekach 🙂 sama nie wiem czemu ale to chyba było spowodowane tym ze mój M z wrażenia ze wracamy do domu zapomniał fotelika:laugh: no i oczywiście do tego był ostro zaćmiony po pępkowym:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elus jak dobrze ze sie odnalazlas!! gdzies Ty sie podziewala?? Ruszam sie Elka ile moge ale moja mala krolewna sie ociaga z poznaniem rodzicow:P:P A dzis Pawel powiedzial ze chcial by ja potrzymac za raczke 🙂

Ja czekam na siostre meza bo ma przyniesc zakupy i robimy dzis na kolacje Lasgne:P juz nie moge sie doczekac az ja pochlone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
Agusia masz oklaska, kolejny tydzień do przodu 😉
Daga jutro wielki dzień, nawet jak się nie urodzi od razu to bez maleństwa ze szpitala już Cię nie wypuszczą 🙂
Ja mogę kiedy chcecie, ewentualnie zabiorę z sobą Piotra 🙂
Czuję się jak na początku ciąży - połowę dnia przesypiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja znowu spałam, jak tak dalej pójdzie ostatnie dwa m-ce poprostu prześpię!!!

Ela wypowiedz się a Krysia Ty się daj przekonać do małej przerwy w nauce 🙂
Aguś, ciasto musi być bo inaczej nie przyjeżdżamy 😉 😉 😉

Daguś, będzie dobrze 🙂 Ja też myślę że tak łatwo Cię z tego szpitala już nie puszczą i najpóźniej w czwartek będziesz tuliła Kacperka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki autobus z Salwatora nr 239 wysiadacie przystanek na żądanie Rączna II, generalnie za remizą.
Rozkład musicie sobie sprawdzić, ja już zaczynam się zastanawiać jakie upiec ciasto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...