Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 🙂
U nas nocka super z tym ze Amelia dziś pospała do 9.30 hihihi.
Teraz zjadłyśmy i leżymy.

Karina co do wczorajszej wódeczki w następnym poście napisałam że może piwko albo wódeczke 🙂
Trzyma kciukasy za siorę, oby szybko poszło 🙂

Daguś a co będziecie jeść pierwsze??

Ja mam marchewkę gerbera ale deserki bobovity, więc mnie nie robi różnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

AAaa pięknie Kacper waży,Amelia pewnie już dogoni Paulinkę z wagą, myślę że moja ok 5800 waży ale my zobaczymy w piątek

Co do zabawek Daga jak upadnie na podłogę myje bo mamy psa, choć bez sensu jak Luna codziennie na dzień dobry wtyka swój ryjek Amelii na poduszkę hihiih, buziaka musi jej dać.
A tak normalnie jak spadną na dywan czy turlają się po kocyku ( mamy na dywanie) to nie płukam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
pogoda faktyczne ładniutka, aż optymizm w człowieka wchodzi 😁
Karina na zajęcia idę w środę więc możemy się umówić tylko gdzieś konkretnie żebym nie błądziła 😉
Aga a mi się marzy takie dobre mochito...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i jeszcze jedno, od dwóch tygodnie jestem na małej diecie, tzn na kolacje zjadam mniej i lżej i dziś się zważyłam mam prawie 4 kg mniej 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani wpadaj kiedy msasz ochote 🙂 moze byc jutro 🙂 🙂 Umowiemy sie pod akademia a potem wrocimy do domku na kawe 🙂 o ile jutro nie pojade do szpital do siostry. Net mi nawala pisze posty i ich nie dodaje chyba. O zupkach pisalam ze gerbera jarzynowa jest epsza od hippa bo z hipppa smierdzi kalafiorem i smakowo jest gorsza. Mojej malej posmakowala herbata jablkowa. a za pare dni dostanie marchewke z ryzem:0 jak na razie tylko zupki jarzynkowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam siostrzenice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A poza tym to mala od kad je zupki nie robi kup.... znaczy robi aleo srednicy 1 cm i raczej zbite 😞 Dzis w ogole jakas maruda z niej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...