Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daguś przesiedliście sie do gondoli??

My już od jkiegos czasu spacerek to po ogrodzie i do szkoły do Adiego na rekach, wtedy wszystko dobrze widać a Amelii głowa kreci się na około hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my tez po spacerze i obiadku 🙂 porazka jest dawac tak malemu dziecku z lyzeczki, no w naszym przypadku jest to nie realne jak na razie bo tyle placzu bylo ze szok. Cala mokra sie w momencie z tego wszystkiego i jak jej dalam z butli to juz byl spokoj. Zaraz wkleje fotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga nie ma problemu. W sumie to nawet dobrze bo mleko idzie nam w zastraszajacym tempie 🙂 My jutro jestesmy sami(z dziadkiem 😠 ) bo rodzice jada do tarnowa na chrzest. Przy okazji wezmiesz kosmetyki. Z Ameliuszkiem bedziesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bo jadę odebrać obrączki, dałam moją do powiększenia bo odkąd zaszłam w ciążę to nie mieści się na palcu a przy okazji odświeżymy obie 🙂

Będziemy wszyscy ale jeśli uda nam sie wpaść to na minutkę bo jeszcze do entliczka po miseczkę i łyżeczkę muszę jechać i smoczki krzyżykowe. Tak więc dużo jazdy a popołudniu idziemy na urodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
My dopiero teraz bo do południa spacerowałyśmy, super że wreszcie poprawiła się pogoda 🙂 🙂 🙂 a potem pakowanie bo po południu jedziemy do Sącza do moich Rodziców 🙂

Karinka, Paulinka super 🙂 ja już nie mogę się doczekać jak będę mogła dać coś innego niż tylko mleko.

Jutro otwierają nowego Entliczka na Wadowickiej i mają być promocje cały czerwiec, super będę miała blisko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszło nam łóżeczko i normalnie moje dziecko mnie zadziwia, ona się boi go, jak już udało nam się ja włożyć i włączył Andrzej zabawkę która była w komplecie to się zabawki boi heheheh.
Ona sierota nawet nowej wanienki się boi więc, gnieciemy sie w starej choć już małej hehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,
dziś znów pierwsza 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
U nas noc do d....py, Amelia boi się jednej mojej koleżanki i a każdym razem kiedy ona przychodzi Amelia nie śpi w nocy, tak było i tym razem, od 1 do prawie 3.30 nie spała tylko zrywała się co kilka minut. Więc raczej jesteśmy średnio wyspani 😞

Daguś wkleję zdjęcie ale może wieczorkiem bo zaraz muszę zacząć się zbierać bo my cały dzień na mieście a potem urodziny chrześniaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...