Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
NO WŁASNIE NIE WIEM CZEMU DZIECZYNY 🤨 MOŻE WY WIECIE?? 🤢

KIEDYS W M1 ZEM BABECZKE ZJEBAŁA.... PRACOWNICE...STAŁA Z MIKSEREM I DAŁA CYNKI DO KOLEZANKI ZEBY TAMTA SIE POPATRZYŁA NA MOJE CYCE I OBIE SIE SMIAŁY---- WIEC NIE WIELE MSLAC PODESZŁAM DO NIEJ I ZAPYTAŁAM CZY CHCE W PYSK ZA TE MIGAWKI I ZE JAK MA CYCKI JAK PRYSZCZE TO ZEBY SE MASC NA TO KUPIŁA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu moja sprytna współlokatorka tak się zdenerwowała, że wywiesiła piękne oświadczenie, żeby sie sąsiadka delikatnie mówiąc uspokoiła i podarowała nam słuchania tego jakże cudnego swojego głosu... zobaczymy na efekty hihihi dobra ja spadam bo dzisiaj już płakodupia dostaję
dobranoc mamuśki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane 🙂
Widzę że znów pierwsza, nocka super nawet bez pobudki na smoka a jedzonko o 5 tak że chya nawet Andrzej jest wyspany.
Pogoda oczywiście do du..y nad ranem znów oberwanie chmury u nas było.
Teraz jest spokój i oby juz tak pozostało.
Wybieram się dziś do miasta, w sumie nie wiem czy to dobry pomysł, ale myszą Amelii kupić jeszcze dwa smoczki krzyżykowe najbliżej mam entliczek na opolskiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Dziewczyny 🙂 my dzis troszke zaspalismy 😁 Mała zjadla pozniej niz zwykle 😁
Wczoraj bylismy na zakupach i kupilismy jej zupki jarzynowe 😁 ale bedzie ubaw jak ja bedzie jaddla 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...