Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
oj Ania - co to za paskudne skurcze - tak wczesnie 😞
Asia ja tez sie ciesze 🙂 - a wiecie przestałam wchodzic na brzuszek jak mi pare razy wywaliło posta napisanego i nie wiedzialam o co kaman....
Aga - a ja raczej nie wierze w ta alergie... no bo był by to jak by nie patrzeć przypadek wyjątkowy a Rozalka zupełnie zwyczajna jest 😉 nawet to normalne jest ze sie wspina na biurko jak [pisze wrrrrrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie chyba padnę ze szczęścia,
Moje dziecko zaczęło dziś gaworzyć i trzymać sama grzechotkę, pięknie wystawia rączki aby ją chwycić, z różnym skutkiem oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kocham moją teściową!!! cudna kobieta
na pytanie
-kiedy wracasz z Krakowa bo chce zrobić 50-tke
mówię
-mamo nie wiem teraz jedziemy więc pewnie za dwa tygodnie jak będę musiala iść do lekarza
-ach
z czego powyższa sytuacja miała miejsce w sobotę a dzisiaj mi mój oznajmił, że nie przyjedzie bo teściowa robi urodziny!!! i jeszcze z wyrzutami, że mnie nie będzie, a wie pipa że nie mogę jeździć ja pier....czy ona się kiedyś zmieni?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczek my to wiemy ale głośno o tym nie mówiłyśmy heheheh.
Tzn mówiłyśmy ale przez telefon bo życie nam miłe no ale cóż Ty nie zdradziłaś swojego adresu hehehe.

Ani w dupie teściową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi ciśnienie podniosła ta kobieta!!!! nawet wczorajsze zawirowanie na uczelni i na forum tak mnie nie zdenerwiło jak ona!!! czy ona nie rozumie, że dla mnie przejechać 250 km to jest nie takie hop siup?
buziaczkaa a Ty dobrze że się aktywowałaś u nas ale wiesz z poglądami uważaj bo moher czuwa nie śpi i w du... mam czy mi będzie groził

musiałam poprawić hop bo mogłam zostać zjechana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze niech mi wyskoczy z jakimś tekstem to go pacnę słowo!!! jak z mamusia mieszkał to byle od niej uciec, dziwne że jak ja teraz w Krakowie siedzę to on u moich rodziców mieszka a nie u swoich!!!
buziaczkaa zobacz jak dobrze w Krakowie teraz mają zimny Lech zawsze pod ręką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczek normalnie miażdżysz hasłami heheheh.

Ania luzik bo skurcze i nerwy to złe połączenie.

A ja dziś zwariuje moja Amelia ma chyba skok rozwojowy, przed chwilą już nie wytrzymałam i popłakałam się ze wzruszenia, słuchajcie ona pierwszy raz śmiała się do Adriana na głos, tak jak na tych reklamach te dzieciaczki hihhiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...