Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Daguś wiem wiem, ale zapytaj to aj sama Ci powiem hihiih.
A Ela no cóż ,żenująca okazał się już jakiś czas temu a zachowaniem swoim potwierdza, zaraz się okaże że zablokowała mnie na gg hihihi.
Gówniarz zawsze zostanie gówniarzem, obraziła się zabiera swoje zabawki i idzie do innej piaskownicy.
Szkoda dzieciaka bo taki fajny , ale rodziców niestety się nie wybiera, ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asia Ela sobie wyrobiła zdanie na mój temat po aferze z Wawelem.
No cóż aż się boję bo to oznacza że ona ma tylko takich znajomych jak ona, o matko to przerażające hihihi.

Ja mam już drugi okres, dziś zaczynam kolejne opakowanie tabletek a okres nadal trwa, a miał być już krótszy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nawet nie spodziewałam się że dostanę, żadnych bóli
przed ciążą już dwa tygodnie przed bolały mnie strasznie piersi a teraz nic, zobaczymy co będzie dalej 🙂 mam nadzieję że będzie krótszy niż dotychczas bo zawsze miałam po 8 dni 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła do Ciebie Ela? Chyba sobie żartujesz?!

Elu skoro Ty uważasz siebie za taką mądrą i inteligentną to przyjzyj się swojemu tekstowi i popraw błędy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc sprawa wygląda tak
Zadzwoniła do mnie Ela, na szczęście w domu był Andrzej i sąsiadka a ja rozmowę dałam na głośnomówiący.
W rozmowie Ela powiedziała do mnie że jeszcze raz napiszę coś na jej temat lub dziecka przyjedzie do mnie i stłucze mnie po ryju, powiedziała również że wie gdzie mieszkam a ja o niej nie wiem nic, więc że ma przewagę.
W związku z powyższym zadzwoniłam do naszego adwokata, i jest to groźba karalna, więc zaproponował mi zgłoszenie tego na policję. Co sądzicie o tym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela Tobie sie do konca poprzewracalo w głowie??
To Ty od afery z Kaczynskimi zaczełaś po nas cisnąc wiec nie rob teraz problemu! Czy nie uwazasz ze to dziecinne? Czujesz sie od nas lepsza? Myslisz ze takim zachowaniem komus zaiponujesz? Bartkowi?


Aga wiesz co dla mnie to jest smieszne a Ela niech sie lepiej zastanowi co mowi bo przez takie gadanie moze ona sobie narobic wiecej problemow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela to co robisz jest bardzo dziecinne, skoro już nas z góry wszystkie skreśliłaś i masz jakiś problem z Agnieszką i z nami to trzeba było powiedzieć co Cię boli a nie takie sceny teraz urządzać. Bo po co jednego dnia zapraszasz nas wszystkie na nk a drugiego usuwasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się ostatni raz.
Zauważyłyście ze juz od dłuższego czasu nie pisze tu ale siedze i namiętnie czytam i miałam dobry ubaw czytajac jak Agnieszce ginęły oklaski i próbowała wam wmówić ze co złe na Burzuszku to ja ale gdyby wpadła na pomysła swoja "inteligencja" zeby wejść na moj profil to zobaczyła by ze od prawie miesiaca nie logowałam sie i ze mam zablokowane oklaski. No ale cóz to okazało sie zbyt trudne.... nie potrzebnie co chwile wywoływała moja osobę no ale coś to jest tylko oznaka ze jest zawistna osoba i dalej próbuje mieszać. Mowi do mnie i wy wszystkie zeby dorosnac ze to co robie to dziecinne 😁 😁 😁 😁 zobaczcie co wy tu piszecie........ o swoich prywatnych sprawach zupełnie intymnych!!!!!! i to jest dorosłe????? w sieci nikt nie jest anonimowy ten watek czyta tysiące ludzi zalogowanych tu i nie tylko, i wszystkie macie swoje zdjęcia przy profilach..... i to jest dorosłe??? jak na mój rozum to nie bardzo.... pewnie dlatego ze jestem dzieckiem... Karina a tobie to najbardziej się dziwę. ale to zostawię bez komentarza. A Agnieszka po prostu nie możne pogodzić sie z tym ze podważyłam jej autorytet i tu ja boli. No ale cóz trzeba pozbierać swoje zabawki i iść do innej piaskownicy...... i was pozostałe dziewczyny proszę o to żebyście chociaż wy nie oceniały mojej osoby bo ja waszych nie oceniam. to co pani A ma w stosunku do mojej osoby a ja do jej to zupełnie nie wasza sprawa. fajnie było tu wejść poczytać pooglądać wasze dzieciaki jak wyglądają no ale cóż p. A wygrywa a ja się poddaje. 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Cie dziwia zdjecia przy profilach? Czy to zbrodnia? I w czym Ci przeszkadza to o czym piszemy? Masz problem top nie czytaj, proste!!
I czemu mi sie szczegolnie dziwisz? wypowioedz sie bo jetsem ogromnie ciekawa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...