Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mamuśki ja lecę lulać bo coś mi nie za bardzo samopoczucie dopisuje tylko nie wiem czy to pogoda czy powrót do Krakowa 😮 jeszcze mój mały terrorysta jest nadzwyczaj aktywny cały dzień i bije matke, dobrze że nie robi dzisiaj zawodów kopnij matke w pęcherz 🤪
miłej nocki złośnice te większe i te mniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja już też jestem.
Co do Eli mam informację że mnie usunęła a nie że siebie 🙂
No cóż niektórzy nie potrafią dorosnąć, tyle z mojej strony na ten temat.

Po za tym Asiula jak się udał wyjazd??

My dziś mieliśmy gości, z jednej osoby zrobiło się 7 osób 🙂 było bardzo smacznie 🙂

Ani Twoje ciasto zrobiło furrorę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina mam pytanie odnośnie łóżeczka turystycznego, podasz mi link do Twojego, bo z tego co pamiętam to Ty masz takie z regulowaną wysokością.

Asia też byś dała do Waszego, szukam pilnie łóżeczka bo amelia wyrasta z kołyski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam patent na dziennie usypianie malej 🙂 jak sama nie chce zasnac to klade ja na boczku ja sie klade kolo niej i ja przytulam a ona w sekunde zasypia 🙂 mała słodkości 🙂 Paweł cały tydzień w domu. Zobaczymy jak spedzimy ten tydzien....

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item1028216085_kojec_lozeczko_turystyczne_tobi_toys_materac_01.html my mamy takie, naprostsze bez regulowanej wysokości
Paulinka spała i była zadowlona a że to raz na jakiś czas to nie chcieliśmy wydawać nie wiadomo ile

a wyjad się udał, nawet bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego samego powodu dla którego ja bym wybrała różowy 😁 😁 😁 😁 😁 niemniej jednak z tych łóżeczek uważam że zielony najładniejszy.
Chyba je zamówie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę spać niedobre baby - pogoda do du...szy i nic się nie chce. Łóżeczka fajne 🙂 Aga na które się zdecydowałaś? Co do Eli to chyba wszystkie nas usuneła, ale mi to wisi, nie mam zamiaru nikomu się narzucać. Aga mam focha na Ciebie, JA TEŻ CHCĘ CIASTO!!!!!!!!! innych to zaprasza - a nas nie 😞 Ja dalej wiszę na żelazku, ooooooo i kiedyś Aga tak ładnie sie deklarowała że poprasuje i co ? i guzik - też nie wyprasowany 😁 Ani a wybrałaś już imiona?, cieszę się ze u Ciebie troszkę lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamuśki w tą jakże piękną pogodę 😜
słoneczko chyba uciekło przed chmurą pyłu wulkanicznego 😉
co do imion Aniu to dla chłopca mam Filipka a co do dziewczynki to wybiera mój taką mieliśmy umowę dawno temu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzień dobry widzę że od rana same Anie hihiih.

Aniu jak to Cię nie zapraszam, myślałam że nie muszę że to tak oczywiste 😁 😁 😁 😁

Ani powiedz mężowi że proponuję mu imię Agnieszka, a pogoda do dupy, jak nie wyjdzie słońce to wzrośnie liczba samobójstw.
My jesteśmy odcięci od świata, mamy zalane drogi dojazdowe, Andrzej by pojechać do pracy jechał przez Czernichów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak, zaprasza i od razu pisze " że drogi zalane" 😁 Ty przyjedz do mnie, ja mieszkam na górce wię nie ma problemu z zaleniem - no chyba że krew mnie zaleje na to prasowanie - nie zapomnij żelazka 😁 i ... ciasta zwłaszcza tej rolady 😉 I możesz tez zostać na noc...( jak sie nie wyrobisz) poczęstuję Cie zupa... pomidorową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu wiem że Agnieszki to pieruny 😜 😜
tyle że moje dziecko to też ładny pierun i popęda, jak się już na świat ciśnie (podobno po matce taka wiercipięta - choć ja nie wiem co oni wszyscy ode mnie chcą) 😉, płeć zmienia co chwilę (z czego śmieją się że są bliźniaki i raz pokazuje się jedno raz drugie, bo poczucie humoru mają po moim teściu), a co najśmieszniejsze zmienia pozycję co chwilę i co chwila jest albo pośladkowa albo główkowa taki mały przekręcik 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani tym bardziej nazwij Agnieszka 😁 😁 😁 😁 😁

Ania dam się bujnąć jasne, jak tylko dopłynę do sklepu i kupię hihihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...