Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Aga wTyncu u siostry jest to samo. Moja mama jutro nie idzie do pracy bo nie ma jak dojechac. A w pychowicach moj ojciec ma juz wode pod domem i samochod musial przestawic do sasiada z naprzeciwka bo mieszka na gorce. Nie dosc tego to kolo domu w pychowicach plynie rzeczka ktora wlasnie sie przelewa przez mostek.

ja dzis Misia wystawialm na balkon zeby choc troszke powietrza zaczerpnela bo spacer odpada 😞 a ostatnio byla w sobote.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nazwałabym tego nudzeniem się... hihihi
Asia dzięki, normalnie do misek wodę leje, do picia już jest niezdatna, ma lekko brązowy kolor...
bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do "inteligentnej" cruelli.
Jeśli uważasz sie za inteligętna to juz dawno zorientowała byś sie ze mam oklaski zablokowane i jak zapewne wiesz wtedy nie da sie ich dawac ani odbierac ale widze ze to juz ponad twoja "inteligencje". Usunęłam Cie z NK bo nie uwazam cie za znajona , moge nazwac to zyciową pomyłka ze kiedy kolwiek cie poznałam bo zbyt wiele dowiedziałam sie o tobie....... nie wiesz nawet jak mały jest ten świat 🙂 😁 😁 😁 😁 😁 i możne reszta dziewczyn na Krakowskim forum tez sie kiedyś dowie 🙂 i nie zycze sobie abyś kiedy kolwiek wspomniała coś na temat mojej osoby!!!!!! Dowidzenia!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też mi się wydaje że osobno ale cóż...może mój intelekt tego nie ogarnia 😞 a Tobie Elżbieto proponuję czytać wpisy a nie kogoś oskarżać (myląc osoby) a jeżeli masz problem do Agnieszki to trzeba było jej to dawno powiedzieć a nie bawić się w podchody jak małe dziecko;

a słodyczy nie mogę bo mnie dalej mdli po słodkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka!!!!

Aga Ty mało inteligentna osobo a cóż takiego niewiemy co powinnysmy wiedziec?? I uwazaj bo wywiad dziala!!!! Nocami stoja pod Twoim domem!

Rozumiem Elu, ze wszystkie nas traktujesz jako zyciowa pomyłkę???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...