Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Agusia nie za wczesnie? Pytam bo sie nie znam 😁 😁 Ja jej dam dzis albo w piatek pierwszy raz. I Ile jej dasz marchewki? Ze sloiczka? Bo ja nie wiem czy ona powinna zjesc caly sloiczek? (gramatura 125-130) wiec nie wiem czy tylko jego czesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina dajesz jej owe posiłki godzinę po jedzeniu na początek ok 3-4 łyżeczki, potem odczekaj dwa dni , zobacze reakcje jak nic nie będzie to następnym razem więcej.
Nowe rzeczy wprowadzaj raz na kilka dni, zawsze do południa.

U nas może i wcześnie ale Adrian też jadł wcześnie i nic mu nie było, jak jej coś wyjdzie to jej nie dam więcej, po za tym ja jej dał 1 łyżeczkę zamiast 3-4 🙂
A Amelia już od dwóch tygodni jest na kaszce więc ona już ma wprowadzane posiłki.
Dostała kleik ryżowy aby nie miała biegunki przy zmianie jedzenia 🙂

Ania ktoś musi na nas pracować hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś dobrze że jesteście 🙂
Strasznie mi przykro z powodu Twojego kolegi, mam nadzieję że nie pogorszy to znacząco twojego humoru, trzymam mocno kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mateczki,
u mnie dobrego wczorajszego umoru ciąg dalszy 🥴 zadzwoniła moja teściowa i z wyrzutem w głosie to nie przyjedziesz? na co ja nie bo w piątek na 18 mam egzamin a w poniedziałek mam odbiór pracy...
mój dobił mnie wymyślił imiona Nadia, Nikola, Wiktoria nie to żeby jedne z najpopularniejszych imion teraz!!! i moje dwie koleżanki dały Nadia i Wiktoria swoim córkom więc jak się spotkamy to co będę swoją po nazwisku wołała?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
ja dopiero teraz bo rano nie miałam internetu 😞 chyba zalało 😉
dobrze że już nie pada!! choć moglo by się całkiem wypogodzić 🙂
ja już oboadek mam gotowy także czekam na Rafała, poprasowałam sobie i posprzątałam także dzień miała pracowity 🙂

Daguś przykro mi z powodu Twojego kolegi 😞 bądź dzielna!!!!!!

ja obmyślam prezent dla mamy z okazji Dnia Matki bo na weekend jedziemy do mnie do domku i chciałabym coś od razu zawieźć a nie mam póki co żdanego pomysłu 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...