Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Marcin bardzo kochał góry a szczególnie Tatry i chyba dlatego tam postanowił zakończyć swoje życia 😞 "spadł" ze Świnicy - tam znalazł go TOPR i tak jak kolega Dagi, przez dziewczynę..... ehhh......dalej nie mogę w to uwierzyć, taki pogodny chłopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja też lubię jak da znać kilkoma kopami, że wszystko ok 😉
ale dzisiaj przechodzi samo siebie...ie wiem czy mam stać, leżeć czy siedzieć...
kurde co to się dzieje z młodymi ludźmi, że kończą ze sobą z powodu drugiej osoby...strasznie przykre 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to zal by mi bylo zycia zeby zabijac sie przez faceta.
Asia nie wiem nawet co mam powiedziec.

Ani a jak chcesz zeby na cchwile przestala to pochodz troche bo wtedy dzidzia sie kolysa i przewaznie zasypia 🙂

Mis juz spi. Ja ide wziac prysznic i tez uciekam do spania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane jesteście pocieszacie mnie ile wlezie, że będzie gorzej, że to dopiero początek... cuper o tym marzyłam 😉 przeżyje już mniej niż więcej mi zostało a dalej latam bez problemów nic prócz miejsca w które mnie kopie nie boli...a skurcze i bóle jakoś zanikają przy tym feoterolu... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo mi dziś moja koleżanka uświadomiła że jak miałam służbowy samochód to do wszystkich jeździłam i byłam super, jak miałam telefon służbowy to do wszystkich dzwoniłam bo byłam super. Teraz nie mam ani auta służbowego ani telefonu służbowego to nikt do mnie nie dzwoni, tzn prawie bo ta koleżanka dzwoni i Ania a reszta zapomniała o moim istnieniu.
Niektórzy nie mieli przez 3,5 miesiąca czasu przyjechać i zobaczyć mój skarb a mieszkają parę kilometrów stąd, Takie trochę dołujące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia cieszę się że mam Was, pewnie wariowałabym sama w domu przez całe dnie a tak, mam z kim porozmawiać a najpiękniejsze w tym wszystkim to jest to że wszystkie jedziemy an tym samym wózku to się dobrze rozumiemy, choć i tu czasem miewamy rożne zdania ale każda z nas jest inna.
Bardziej dobiło mnie to że wielu tzw. "przyjaciół " nawet mojego dziecka nie widziały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...