Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja tez juz nie spi 🙂 Daga moze naszym Dzieciakom zęby idą? Moja tez od 3 dni ma jakies waty przy zasypianiu i do tego maruda z niej i czasem nie chce za bardzo jesc.

Ja tez Wam chcialam powiedziec ze jestescie dla mnie baardzo wzne 🙂 Jestescie taka drugą moja rodzina, i nawet czasami mowie WEam to czego np. Pawłowi w zyciu bym nie powiedziala 🙂 🙂

A co do znajomych to u mnie bylo tak ze przez cala ciaze nikt sie nie odzywał, jak urodzilam to setki telefonow ze gratuluja i kiedy moga wpasc, a jak mowilam ze nie teraz bo jestem zmeczona to wieeeeeeeeeeelki FOCH! praktycznie teraz utrzymuje kontakt z jedna kolezanka z liceum z ktora pogodzilam sie wlasnie iedy zaszlam w ciaze 🙂 Ona mi pomaga, odwiedza jak ma czas bo tez ma 2letnie dziecko 🙂 A moja najlepsza przyjaciolka wyjechala w tamtym roku do Hiszpani i strasznie za nia tesknie 😞 😞 nawet nie widziala mojego Dzidziaka 😞

Miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedziec 😜 moja od 3 tyg je po 180 😁 😁 na kolacje musi miec 210 🙂 najwyzej beda oba grubaski 😁 😁 😁 😁 😁

moja ma takie czerwone i jakby spuchniete te dziaselka. i ładuje do buzi wszystko co sie da, probuje nawe moja ramie zjesc jak mam ja na rekach, a wkapieli jak ja przewroce na brzuch to pozera lezaczek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
My też już na nogach, nocka super 🙂 Po kąpieli i mleczku spanko i tak do 3:30 a potem pobudka o 7:30 także zjadłyśmy a potem zrobiłyśmy śniadanko dla Taty 🙂 Teraz Paulinka chce zasnąć ale póki co jej to nie wychodzi.
Mam nadzieję że dziś nie będzie padało bo na spacerek iść trzeba 🙂
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,
My dopiero teraz wstałyśmy ale miałyśmy ciężką noc 😞
już drugą z kolei, niedobrze.
Idziemy dziś do lekarza więc dowiemy się ile Ameliuszek wazy no i może mierzy 🙂

Daga do Twojej sytuacji jak Krzysiek został zostawiam bez komentarza bo rozmawiałyśmy i pytałam czy coś Ci potrzeba 🙂

Tak czy inaczej dziękuję Wam bardzo, humor mam już lepszy , szczerze też pogadałam z moją przyjaciółką i powiedziałam jej co mi leży, zresztą ona głupia nie jest i sama wiedziała w czym problem.
No cóż zobaczymy czy szczerze i skutecznie czy tylko szczerze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga mam do Ciebie 15 minut jazdy i 150 sklepów po drodze.
Następnym razem to się normalnie obrażę, bo ja proponuje pomoc nie dla zasady tylko żeby pomóc, więc bez takich. 😠 😠 😠
Albo po prostu następnym razem przyjadę a nie będę pytać.
Już nie chodzi mi o Ciebie ale o spokój mojego zięcia 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie,
widzę, że Was na żale wzięło i dobrze. Czasem trzeba coś powiedzieć, żeby sobie ulżyć...ja też mam dzisiaj dupny dzień...wczoraj wieczorem zadzwoniła moja współlokatorka czy bym nie przyjechała i nie zabrała jej auta...więc spoko wsiadłam w tramwaj pojechałam wdrapałam się na 4 piętro do jej koleżanki i mówię, żeby dała kluczyki to pojadę do domu a ona czy przyjadę po nią za dwie godziny bo ona nie wróci tramwajem...a miała do przejechania z Nowosądeckiej na Dauna 2 przystanki!!! koniec końców nie dał mi kluczyków póki nie skończyła imprezy a jak ten matoł siedziałam i czekałam...przyjechałyśmy po 1 śmierdzące dymem z papierosów bo jak impreza bez fajeczki...
podobno miał jej być potrzebny samochód od rana a siedzi do tej pory na mieszkaniu!!!! 100razy zdążyła by po samochód i z powrotem 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś mam małe dziecko ale to małe dziecko ma tez tatę hehehe, tak ze bez takich mi tutaj, oby więcej się taka sytuacja nie zdarzyła ale jak już się zdarzy to wiesz co 😉 😉 😉
Po za tym ja się nie obrażam walę prosto z mostu ale się nie obrażam, chyba zdążyłyście to zauważyć.

Ania a Ty no cóż frajer jesteś 😁 😁 😁 😁 😁 😁, ale rozumiem cię też kiedyś miałam na czole napisane "frajer" 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga może walnęła bym to w czapkę i zebrała się z powrotem, ale jak jestem w Krk i coś się dzieje to mogę na nią liczyć...więc cóż zostały mi jeszcze intensywne dwa tygodnie egzaminów a później home sweet home...ewentualnie jakaś obrona w czerwcu/lipcu kolejna w październiku i KONIEC!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 🙂
Ja dopiero teraz mam chwile. Dzidziak wykąpany, nakarmiony i już śpi 🙂

Ja byłam u Julii. Kochana i grzeczna 🙂 Jak ją wziełam na rece to w ogóle jej nie czułam taka leciutka 🙂

Ania zazdroszcze Ci że tak cały dzień śpisz 😁 😁

Ja jestem od paru dni taka niewyspana ze dramat 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...