Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

nie znam takiej Ani.
Znam Anię zawziętą z wolą walki , bezpośrednią a nie taką która odpuszcza.
Muszę się Tobą poważnie zająć ale to w poniedziałek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂

Jak u Was nocki??
u nas super Amelia obudziła się o 4 na jedzenie i teraz o 8,25 tak że jesteśmy nieprzyzwoicie wyspane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas noc też całkiem ok 🙂 tylko Paulinka już o 6 zrobiła sobie pobudke i do 8 ostro nawijała aż padła 🙂 🙂 🙂
Daga, Paulinka ostatnio też upodobała sobie pieluchę 🙂 najchętniej cały czas miałaby ją przy sobie.
Dzisiaj super pogoda więc zaraz zbieramy się na spacerek 🙂 pojedziemy po mleczko 🙂
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj czepiacie się ja po prostu lubię oryginalne brzmienie imion...są takie ładne a zdrobnienia są fajne ale nie zawsze można trafić z odpowiednim...nie raz ktoś nie lubi zdrobnienia któregoś...a Dagmara ładne imię i w miarę nietypowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko jest niesamowite, ona boi się własnego cienia hihihi. Nie dam rady jąwystawić na taras bo się tak drze że nie mogę jej uspokoić.
Jak jest na rękach to ok ale sama nie zostanie, uśpiłam ją w łóżeczku i całą ją wystawiłam ale zobaczymy co będzie jak się obudzi.
Masakra 😁 😁 😁 😁
Moja mama mówi że ja jak byłam malutka to się tylko mojego brata i dziadka i potem taty jak już wrócił do domu nie bałam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelka jest dobra 😁 Boi sie cienia, tego jeszcze nie bylo 🙂

Ja dzis dalam soczek jablkowy i mam nadzieje ze cos sie jej ruszy z kupka po nim.... teraz pojadla i smacznie sobie spi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciskałaś soczek czy z butelki??

Gdyby Paulinka miała problemy z kupą to możesz jej podać do wieczornego karmienia pół łyżeczki oliwki z oliwek tylko wysokiej jakości. Tak mi lekarka kazała robić a dodam że to już kolejna lekarka która mi to doradziła plus jeszcze położna to chyba coś w tym jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...