Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga pewnie 🙂 Moja ma dzien kiedy cały czas robi Giiiiiiiiiiiiiiiiii albo dzien z Buuuuuuuuuuuuuuuuuu albo z Łooooooooooo.... roznie zalezy 🙂 a czasem wszystko na raz i bidule musze rzebierac bo jest cala popluta. Wlasnie slini mi reke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie pisałam tu??
No to już piszę przepraszam, byłam przekonana że napisałam 🙂
Ma średnią 4,9 no i czerwony pasek na świadectwie drugi na dupie hahahaha.
Żartuję oczywiście, jestem cholernie dumna z niego bo to jest ten trudny wiek a on chodził i kombinował jak podwyższyć średnią by mieć przynajmniej 5,0 i wisieć na tablicy ogłoszeń w szkole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga po wielu miesiącach wywalczyłam odczulanie ale wiązałoby się to z pobytem w szpitalu kilka razy a tu ostatni rok podstawówki , więc zrezygnowałam.
W sumie teraz ma stałe leczenie a najgorsza zagrażająca życiu alergia jest do opanowania, bo nie będzie się kolorowo ubierał no i uważał bardzo na te osy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz pasek to ciężka praca wychowawcza moja i Andrzeja 🙂
Adrian jest bardzo zdolny ale i też leniwy i gdyby nie to że walczyliśmy czasem z wiatrakami to cholera wie jakby było 🙂
Tak czy inaczej wbiłam mu trochę ambicji bo złożyliśmy papiery do dwóch gimnazjów z czego jedno jest jednym z najlepszych w Małopolsce. Baaaardzo wysoki poziom , ale Adrian mówi że będzie chciał się uczyć bo tu to już kwestia chęci i nauki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj przez rok jeździsz co 3 miesiące na odczulanie dostajesz kroplówki, pierwsze dwa odczulania pobyt w szpitalu na min. 14 dni.
Reakcja na jad może zagrażać życiu i dlatego.
Zobaczymy bo być może za rok spróbujemy a jak nic się nie będzie działo to może damy sobie spokój 🙂
Wyniki będę po doniesieniu oryginału egzaminu i świadectwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
widzę, że poważne tematy szkolne poruszacie... podstawówka kiedy to było 🤪
Karina jestem tylko nie zawsze mogę coś napisać bo mi coś siada z tym brzuszkiem 😠
ja po wizycie u lekarza i tak średnio...małe dalej się ciśnie do wyjścia...położna nie mogła nadążyć ze znalezieniem tętna bo uciekało i oficjalnie mam 5 kg do przodu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...