Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha to Asia macie pamiątkę bardzo udanego urlopu 🙂
A ja potwierdziłam ciąże tydzien po slubie 🙂 od maja zaczelismy sie starać o dziecko ale w w czerwcu dostałam jeszcze okres 🙂 w dzien przed slubem miałam dostac okres ale nie dostałam:laugh: :laugh: :laugh: i juz tak czułam ze jest tam dzidzia bo biust mi urusł i jak byłam odebrac sukienke tydzien przed weselem panie krawco we zastanawiały sie czy zle wzieły miare:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no i brzusio mi wydeło:laugh: :laugh: tydzien po weselu zrobiłam test i to był 5 tydzien ciąży:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

u mn ie prawdzie objawy zaczely sie pod koniec 8 mieisaca jak mnie pachwiny zaczely bolec 🙂

A test zrobilam po to zeby udowodnic Pawlowi ze nie jestem w ciazy 🙂 ale on mial racje 🙂 a 3 dni wczesniej zamowilismy i zaplacilismy zaliczke za wakacje w tunezji i zrezygnowalismy 🙂

Zrobmy zaklady ktora pierwsza urodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mu w sobote zaplacilismy, jeszcze sie pieniedzy od mamy pozyczylam bo nie pracoewalam a we wtorek robilam test 🙂 ogladacie Rozmowy w toku?? Udani tatusiowie... porazka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądam , włączyła sobie kolędy, może jakoś nastrój mi się udzieli bo narazie nici.
Jutro zacznę piec to może jakoś pójdzie po z atym jak już będzie choinka to łatwiej, ale zobaczy,my jak moja Lunka na nią zareaguje hihihi, to pierwsze Boże Narodzenie w jej życiu, bo urodziła się 8 marca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie apakowalam do szpitala. Czekam tylko jak siostra meza przyniesie mi kosmetyki i bedzie komplet 🙂 Mala spakowalam do dwoch toreb, jedna do szpitala a druga na wypis ale to sie zabierze jak bede wychodzic do domu 🙂 Przyjechał mąż w koncu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki przyszła mi huśtawka, ta którą zamówiłam, wklejam zdjęcia [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/20091221.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huśtawka rewelacja 🙂 i śliczny baldachim do łóżeczka 😁
Gratuluje zakupu 😘

I dobranic mamusie 🙂 ja juz sie klade do lozeczka o ogladam seriale:P:P Jutro ostatni odcinek brzyduli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech jak ja napisałam to znów wszystkie pouciekały ;( jedynie Karina... 🙂
Chciałam powiedzieć że idę spać, ledwo patrzę na oczy, musiałam dziś bardzo wcześnie wstać i od razu czuję to po sobie.
Dobrej nocki wszystkim życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki, widzę że dziś pierwsza, jem właśnie śniadanko, a potem zacznę robić śledziki i placki upieke a jutro masy porobie i makowca.
Mam pytanko czy któraś z Was ma fajny przepis na śledzie, sama zrobię w zalewie ale zrobiła bym jakieś inne jeszcze 🙂
Aha jak coś to siedzę dziś w domq to tu będę 🙂
A i chciałam powiedzieć że dziś pierwszy raz od tygodnie czuję się myślę że mogę powiedzieć dobrze, mam jeszcze katar ale ogólne samopoczucie jest lepsze 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzusie i Mamusie 🙂

Dzisiaj na forum będzie cisza bo Aga w domu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ja już od dzisiaj świętuje z Rafałem bo namówiłam go żeby sobie już od dzisiaj zrobił wolne i ładnie żony posłuchał 🙂 także siedzimy sobie już razem. Zaraz jedziemy odebrać paczkę od kuriera bo wczoraj nie dojechał, dzisiaj dzwoniliśmy do niego i powiedział że ma tyle że dopiero jutro przyjedzie a my jutro rano już wyjeżdżamy na święta a prezent musi być więc sami sobie odbierzemy.

Aguś, huśtawka śliczna 🙂 Amelka będzie się ładnie w niej prezentować.

Daga, ja też zdecydowałam się na ten laktator ale kupię dopiero po Nowym Roku, mam nadzieję że będzie ok.

Miłego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie 🙂 Aga gratuluje 31 tygodnia 😘 !!
Juz bliżej końca niż dalej 🙂 Nim sier obejrzysz Ty i Asia to bedziecie Mamusiami szczesliwymi 🙂 🙂 Super ze to juz tak niedlugo 🙂

Ja juz torba skompletowana 😁 wiec spokojnie oczekuje narodzin Pauliinki 🙂 Juz mnie nic nie zaskoczy bo wszystko mam. No jeszcze pieluchy bedzie trzeba dokupic bo na razie mamy 150szt ale to pewnie malo, ale to juz Pawelek zalatwi jak ja bede w szpitalu 🙂

Daga fajny spiworek 🙂 i laktator tez, ja mam lovi tez reczny ale zastanawiam sie czy to sie sprawdzi... Przyszedl Ci ten staniczek??

Aga u mnie w domu sie zawsze robilo 3 rodzaje sledzi, dla mnie marynowane bo tylko takie zjem, w oleju z cebulką i jeszcze z papryka jablkiem cebulka ogorkiem konserwowym w smietanie 🙂

Zycze wszytkim milego dnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...