Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

grunt to dobry przepływ informacji Daga hihihi.
Ja byłam w tesco na zakupach, pojechałąm autobusem a andrzej mnie odebrał z salwatora.
Kupiłam majtki z siateczki, krem bepanthen, na wszelki wypadek puszkę jedzenia początkowego Bebilon, ważne że na serwatce.
Mam też już kapcie. Właściwie to chyba prócz spirytusu mam wszystko, a nie wiecie gdzie mogę taki spirytus kupić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym powiedziała i jednym i drugim, że jak mają bałagan to ich sprawa i mnie to nie obchodzi, ja kopie mam a Wy sobie radzcie. Tak zrobiłam z PZU - wypowiedziałam umowę 2 miesiące przed wygaśnięciem zgodnie z prawem, a po pół roku zaczeło mi przychodzić że nie zapłaciłam składki i że mam ją zapłacić i jeszcze jakąś niebotyczną karę. Więc sobie zadzwoniłam i powiedziałam że jak nie przestaną mi przystłać tych pism to ich zaskarżę o próbę wyłudzenia... i taka rozmowa
- bo pani nie wypowiedziała umowy
- wypowiedziałam
- a ma pani pismo potwirdzające?
- mam
- to prosze nam przesłać
- proszę pana ja pismo mam, a wy sobie znajdzcie - a jak macie burdel to już wasza sprawa
... i skończyło się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero wróciłam 🙂 i życie zaczynam 🙂

Paulinka upodobała sobie leżenie ma moim pęcherzu i nie ukrywam że wcale mi się to nie podoba bo nie dość że boli to jeszcze co chwilę mam wrażenie że mi się chce siku co prawdą nie jest 😞

A Wy dziewczynki dalej 2w1? ileż to można czekać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzą w dwupaku, trochę mnie to już zaczyna irytować hihihi.
Nudy, nudy, nudy.
Ale jesteście koleżanki nawet trochu atrakcji nie chcecie nam zaserwować, SKANDAL.
W takim razie ja jutro jade do monopolowego zakupić spirytus i mam wszystko. Byłam w tesco kupiłam jeszcze jeden czteropak chusteczek mokrych a co, przyda się.
Asia masz ten sam problem co ja, Amelia uważa że najfajniejsze miejsce to mój pęcherz hihiih.
A w ogóle jak się udało spotkanie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może dzisiaj się coś ruszy i jutro będzie już Paulinka lub Kacperek 🙂

Aguś, bylebyś sama nie chciała wypić tego spirytusu 😉 bo to dla Amelki ma być 🙂

A spotkanie się udało, nie ma to jak plotki dwóch ciężarnych 🙂 🙂 🙂

Teraz czekam na Rafała, bo ma dziś spotkanie firmowe ale czuję że prędko nie wróci bo jutro mają wolne w pracy więc trzeba korzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry dziewczeta i chlopacy 🙂 Ja sie jeszcze nie rozpakowalam i cos mi sie zdaje ze Paulinka poczeka do tego 21 stycznia 😉 jutro mam KTG wiec zobaczymy 🙂 Potem pojedziemy do mojej mamy, dawno jej nie widzialam 🙂 🙂

A Wy jak sie czujecie? Ja od paru dni tak czesto sie budzew nocy,z e mnie to wykancza, jeszcze robotnicy tłuka sie po dachu i klatce i juz wogole mam Kenie w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...